Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 3 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Abev Real s.r.o. Naša realitná kancelária Vám ponúka sprostredkovanie na jednom mieste, ktoré sú spojené s predajom, prenájmom alebo kúpou nehnuteľnosti. Náš profesionálny tím sa postará o všetky náležitosti pričom nám ide hlavne o šetrenie Vášho času, ktorý je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi cenný. Individuálny prístup ku každému klientovi je u nás prioritou, prevedieme a prispôsobíme celý priebeh od začiatku až dokonca vašim požiadavkám. Čo ponúkame? - Poradenstvo - Homestaging - Prezentácia nehnuteľnosti - Vypracovanie zmlúv - Sprostredkovanie hypotéky - Podklady a kataster
V.Gajdoša 4
Malacky (Malacky)
5 inzerátov
Solivarská 3
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
46 inzerátov
Tomášikova 10
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
9 inzerátov
Realitná kancelária ACCENT REAL sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností. Ak hľadáte bývanie, nájdeme Vám byt alebo dom presne podľa Vašich predstáv. Ak plánujete predať nehnuteľnosť, zabezpečíme pre Vás: - bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti - súdnoznalecký posudok - inzerciu na inzertných portáloch - hypotekárne poradenstvo - právny servis overenej advokátskej kancelárie a vypracovanie zmlúv - kataster - preberacie protokoly a prepis energií
Drieňová 34
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
40 inzerátov
O nás ACT Reality je síce novovzniknutá realitná kancelária, avšak vyprofilovaná z maklérov s dlhoročnými skúsenosťami. Je zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej Republiky Okresného súdu v Trenčíne ako ACT Management, s.r.o., so sídlom Šulekova 21/3, 971 01 Prievidza, v oddiele Sro, vložka číslo 22480/R. Je to realitná kancelária zameraná na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností a jej krédom je pre Vás pozvánka "ŽITE S NAMI" Naši spolupracovníci - makléri, mediátori a tipéri, ako aj naši partneri - právny poradcovia a tvorcovia naších zmlúv, vybraní znalci nehnuteľností, komerčné banky, hypotekárni a poistní poradcovia, tak ako aj vedenie ACT Reality sú profesionálni odborníci s dlhoročnou praxou a širokými skúsenosťami vo svojom obore a v oblasti realitného obchodu. Spolu sa na Vás všetkých tešíme. Na rokovania s Vami, na predaj nehnuteľností, na výber či ich kúpu, na rozhovory a riešenia otázok Vášho bývania, poprípade obchodovania s nehnuteľnosťami a v neposlednom a veľmi dôležitom rade NA PRÁCU S VAMI. Či už ako maklérom, právnym poradcom, geodetom, znalcom, "poisťovákom" ..... alebo iným profesionálom vo svojom obore, kde si môžeme byť navzájom prospešní a uskutočňovať obchody kde budú všetky zúčastnené strany úspešné a spokojné. Veľmi nás teší a sme veľmi spokojní keď prispievame k dobrej povesti realitných kancelárií ( čo je na dnešnú dobu náročná a zodpovedná úloha ) a s nami spolupracujúcich overených profesionálov a z toho vyplývajúcej spokojnosti mašich klientov, ktorí predali alebo kúpili svoju nehnuteľnosť prostredníctvom naších maklérov a našej realitnej kancelárie. Je úžasný pocit stretávať ľudí ( klientov aj spolupracovníkov ) vo svojej lokalite, s ktorými si dokážeme hľadieť priamo do očí, bez výčitiek svedomia a pocitu viny. A môžeme sa s nimi porozprávať o živote a zaspomínať si na zložité no úspešné postupy kúpy / predaja ich nehnuteľnosti. A preto Vám aj nám všetkým želám veľa životných úspechov a spokojnosti.
Šulekova 21/3
Prievidza (Prievidza)
31 inzerátov
A. Rudnaya 105
Žilina (Žilina)
17 inzerátov
Palárikova 27
Čadca (Čadca)
53 inzerátov
REALITNÁ ČINNOSŤ Sprostredkovanie a služby spojené s nákupom, predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti. FINANCOVANIE BÝVANIA HYPOTEKÁRNE ÚVERY STAVEBNÉ PRÁCE
Kuchyňa 207
Kuchyňa (Malacky)
43 inzerátov
Realitná kancelária, sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
Tvrdého 4
Žilina (Žilina)
9 inzerátov
A. Kmeťa 312/24
Žilina (Žilina)
10 inzerátov
Zámocká 67/5 67/5
Žilina (Žilina)
32 inzerátov
Poštová 10
Košice II - Západ (Košice)
330 inzerátov
Potočná 1
Košice I - Sever (Košice)
7 inzerátov
Pochádzam z chorvátskej Istrie. Od roku 2004 žijem v Bratislave. S manželkou Miroslavou máme dve deti, cestovnú kanceláriu Adriahome.com kde ponúkame ubytovanie v apartmánoch, hoteloch, mobilných domoch ako aj prenájom lodí v Chorvátsku cez portál ChorvatskoJachty.com Mam rád jachting, dobré víno a dobrodružstvo. Celý môj profesný život som zasvätil cestovnému ruchu. 25 rokov praxe a spolupráce s majiteľmi nehnuteľností na prenájom, ma prirodzene viedli aj k záujmu o realitný trh. Kopili sa požiadavky o pomoc s predajom nehnuteľnosti, ale aj záujem našich klientov o kúpu apartmánu či domu. Ako vášnivý fotograf som už v začiatkoch rozmýšľal, ako by mala vyzerať prezentácia objektu nielen na prenájom ale aj na predaj. A tak do portfólia služieb, ktoré s manželkou vrámci firiem Adriahome a ChorvatskoJachty spravujeme, pribudli aj reality. Prácu realitného makléra robim v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je, povedzme, nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu. Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na tom, aby som odviedol špičkovú prácu a aby bol klient spokojný. Dbám na svoje dobré meno a povesť. Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve :)
Tomášikova 50C
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
8 inzerátov
Búdková 6157/34
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
8 inzerátov
Farbiarska 53/29
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
4 inzeráty
Realitná kancelária ADVANCE REAL SK s.r.o. sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov pre fyzické a právnické osoby. Na realitnom trhu pôsobíme od roku 2004 sme nástupcom úspešnej realitnej kancelárie AK reality s.r.o. Naši makléri majú dlhoročné skúsenosti v realitnej oblasti a preto je našou prioritou poskytovanie nadštandardných služieb pre našich klientov a zabezpečovanie komplexného právneho servisu na vysokej odbornej úrovni. Otázkami bývania sa človek zaoberá takmer denne. Využitím služieb našej realitnej kancelárie presunie klient svoje úsilie a čas na odborníkov, ktorí sa s kolotočom súvisiacim s týmto druhom obchodu stretávajú každý deň. Oslovte nás a my sa v čo najkratšom čase pokúsime splniť Vašu predstavu o bývaní v byte alebo v rodinnom dome, stavbe rodinného domu alebo prenájme bytových, obchodných či kancelárskych priestorov. Radi Vás privítame a poradíme Vám. Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky alebo mailom.
Lermontova 3
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
276 inzerátov
ADVINEST s.r.o. je nezávislá konzultačně-realitní společnost v soukromém vlastnictví. V rámci rezidenčního a komerčního realitního trhu se specializujeme na prodej, nákup i pronájem nemovitostí lokálního trhu s prvotřídním servisem.
Rybná 716/24
Praha 1 (Praha)
10 inzerátov
AES GROUP je lokálna realitná kancelária zameraná na Stupavu a najbližšie okolie. Znalosť lokality, skúsenosti, dôvera a špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí.
M. R. Štefánika 2
Stupava (Malacky)
26 inzerátov
O nás Naša realitná kancelária sa zaoberá predajom vlastných nehnuteľností, ich správou a samozrejme poskytuje aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a odborným programom sme schopní odkúpiť Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Dôvodom mimoriadneho úspechu našej kancelárie sú najmä nadštandardné profesionálne služby. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Laborecká 462/14
Košice II - Západ (Košice)
4 inzeráty