Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Absolute Real, spol. s r. o.

Sme mladá realitná kancelária. Sprostredkujeme predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností na Slovensku. Ponúkame tiež službu realitný koučing, ktorý pomáha klientom si uvedomiť zámer predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti. S nehnuteľnosťami pracujeme od roku 2017. Medzi naše kvality patrí odbornosť, etickosť, zodpovednosť, flexibilita, trpezlivosť a zmysel pre humor. Ak ste v minulosti stratili dôveru k spolupráci s realitnou kanceláriou, radi vám ju pomôžeme obnoviť. :-)))
Sekurisova 4
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
6 inzerátov
Solivarská 3
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
44 inzerátov

AC reality s. r. o.

Realitná kancelária AC reality, s.r.o. poskytuje realitné služby v regióne Bratislavy a jej okolí. Naším hlavným cieľom je poskytovať kvalitné a komplexné služby. Náš tím tvoria odborníci s bohatými skúsenosťami v oblasti realitného, právneho a finančného servisu. V rámci našej ponuky zabezpečujeme: - Kompletný servis - Odbornosť a profesionalitu - Individuálny prístup a diskrétnosť, - Rýchlosť a hospodárnosť, -  Bezpečnosť a istotu.
Tomášikova 10/h
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
6 inzerátov

ACCENT REAL

Realitná kancelária ACCENT REAL sa zaoberá predajom a prenájmom nehnuteľností. Ak hľadáte bývanie, nájdeme Vám byt alebo dom presne podľa Vašich predstáv. Ak plánujete predať nehnuteľnosť, zabezpečíme pre Vás: - bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti - súdnoznalecký posudok - inzerciu na inzertných portáloch - hypotekárne poradenstvo - právny servis overenej advokátskej kancelárie a vypracovanie zmlúv - kataster - preberacie protokoly a prepis energií
Drieňová
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
43 inzerátov

ACT Management, s. r. o.

O nás ACT Reality je síce novovzniknutá realitná kancelária, avšak vyprofilovaná z maklérov s dlhoročnými skúsenosťami. Je zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej Republiky Okresného súdu v Trenčíne ako ACT Management, s.r.o., so sídlom Šulekova 21/3, 971 01 Prievidza, v oddiele Sro, vložka číslo 22480/R. Je to realitná kancelária zameraná na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností a jej krédom je pre Vás pozvánka "ŽITE S NAMI" Naši spolupracovníci - makléri, mediátori a tipéri, ako aj naši partneri - právny poradcovia a tvorcovia naších zmlúv, vybraní znalci nehnuteľností, komerčné banky, hypotekárni a poistní poradcovia, tak ako aj vedenie ACT Reality sú profesionálni odborníci s dlhoročnou praxou a širokými skúsenosťami vo svojom obore a v oblasti realitného obchodu. Spolu sa na Vás všetkých tešíme. Na rokovania s Vami, na predaj nehnuteľností, na výber či ich kúpu, na rozhovory a riešenia otázok Vášho bývania, poprípade obchodovania s nehnuteľnosťami a v neposlednom a veľmi dôležitom rade NA PRÁCU S VAMI. Či už ako maklérom, právnym poradcom, geodetom, znalcom, "poisťovákom" ..... alebo iným profesionálom vo svojom obore, kde si môžeme byť navzájom prospešní a uskutočňovať obchody kde budú všetky zúčastnené strany úspešné a spokojné. Veľmi nás teší a sme veľmi spokojní keď prispievame k dobrej povesti realitných kancelárií ( čo je na dnešnú dobu náročná a zodpovedná úloha ) a s nami spolupracujúcich overených profesionálov a z toho vyplývajúcej spokojnosti mašich klientov, ktorí predali alebo kúpili svoju nehnuteľnosť prostredníctvom naších maklérov a našej realitnej kancelárie. Je úžasný pocit stretávať ľudí ( klientov aj spolupracovníkov ) vo svojej lokalite, s ktorými si dokážeme hľadieť priamo do očí, bez výčitiek svedomia a pocitu viny. A môžeme sa s nimi porozprávať o živote a zaspomínať si na zložité no úspešné postupy kúpy / predaja ich nehnuteľnosti. A preto Vám aj nám všetkým želám veľa životných úspechov a spokojnosti.
Šulekova 21/3
Prievidza (Prievidza)
25 inzerátov

ACTIVE - Reality, s. r. o.

Realitná kancelária Active - Reality, s.r.o. poskytuje komplexné služby, zahŕňajúce právne, finančné a hypotekárne poradenstvo. Pracujeme na vypracovaní rezervačných, kúpnych a nájomných zmlúv, zmlúv o budúcej zmluve a návrhov na vklad do katastra. Vykonávame presuny energií, ako aj plynu, elektriky a vody v rámci sieťových odvetví a vo vzťahu k správcovi bytového domu. Pre informácie o ďalších poskytovaných službách nás kontaktujte.


A. Rudnaya 105
Žilina-Budatín (Žilina)
9 inzerátov
Sama Chalupku 10
Michalovce (Michalovce)
43 inzerátov
Palárikova 24 24
Čadca (Čadca)
42 inzerátov

ADAMS REALITY

REALITNÁ ČINNOSŤ Sprostredkovanie a služby spojené s nákupom, predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti. FINANCOVANIE BÝVANIA.    HYPOTEKÁRNE ÚVERY.      STAVEBNÉ PRÁCE.
Kuchyňa 207
Kuchyňa (Malacky)
50 inzerátov

ADH-REAL s.r.o. Hirjaková Adriana

Naša realitná kancelária svoje služby poskytuje v oblasti Žiliny, Kysuckého Nového Mesta, Bytče a okolia. Venujeme sa predaju bytov, rodinných domov, pozemkov a aj ich prenajímaniu, zabezpečujeme kompletný právny servis súvisiaci s nehnuteľnosťami. Realitná kancelária bola založená v roku 2008, ale máme viacročné skúsenosti s realitným trhom. Špecifickou vlastnosťou tejto realitnej kancelárie je individuálny prístup ku každému klientovi, komplexné služby v oblasti financovania, marketingu a následného predaja Sme Vám k dispozícii aj cez víkendy a sviatky. Vďaka viacročným skúsenostiam a spolupráci s bankami vieme zabezpečiť hypotekárny úver, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. neváhajte a presvedčte sa o našich skúsenostiach a serióznom prístupe.
Tvrdého 4
Slovensko
10 inzerátov
Hálkova 3297
Žilina-Staré mesto (Žilina)
6 inzerátov
Zámocká 67/5 67/5
Žilina (Žilina)
91 inzerátov
Poštová 10
Košice II - Západ (Košice)
162 inzerátov
Potočná 1/A
Košice I - Sever (Košice)
25 inzerátov
Petra Karvaša 14950/1
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
21 inzerátov
Búdková 6157/34
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
4 inzeráty

ADRID REAL s.r.o.

Profesionalita, efektívnosť, kreativita a nadštandardný prístup je u nás zaručený. Fokusujeme sa na poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb ako: predaj, prenájom bytov, domov, komerčných priestorov a apartmánov na Slovensku i v zahraničí. Vždy si zvolíme inovatívny a kreatívny prístup. Profesionálne spracovanie marketingového, časového a predajného plánu je hlavným kľúčom pre úspešné dosiahnutie nášho spoločného cieľa. Individuálne nadizajnované a vysoko kvalitné popisy nehnuteľností alebo exkluzívne video profily povolujú nadštandardný marketing každej nehnuteľnosti. Využite značkový marketing pre Váš úspech. Ak sledujete ambície svojich cieľov, ak žijete vášnivo, jednáte kvalifikovane a oceníte si exkluzivitu, tak ste prišli na to správne miesto.

Drieňová 1H
Slovensko
6 inzerátov
Elektrárenská 1/12686
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
1 inzerát

ADVANCE REAL SK s.r.o.

Realitná kancelária ADVANCE REAL SK s.r.o. sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov pre fyzické a právnické osoby. Na realitnom trhu pôsobíme od roku 2004 sme nástupcom úspešnej realitnej kancelárie AK reality s.r.o. Naši makléri majú dlhoročné skúsenosti v realitnej oblasti a preto je našou prioritou poskytovanie nadštandardných služieb pre našich klientov a zabezpečovanie komplexného právneho servisu na vysokej odbornej úrovni. Otázkami bývania sa človek zaoberá takmer denne. Využitím služieb našej realitnej kancelárie presunie klient svoje úsilie a čas na odborníkov, ktorí sa s kolotočom súvisiacim s týmto druhom obchodu stretávajú každý deň. Oslovte nás a my sa v čo najkratšom čase pokúsime splniť Vašu predstavu o bývaní v byte alebo v rodinnom dome, stavbe rodinného domu alebo prenájme bytových, obchodných či kancelárskych priestorov. Radi Vás privítame a poradíme Vám. Dohodnite si osobné stretnutie telefonicky alebo mailom.
Seberíniho ulica 9 9
Bratislava (Bratislava)
2 inzeráty

ADVOCAT REAL, s.r.o.

Realitná kancelária ADVOCAT REAL, s.r.o., založená 31. augusta 2012, sa špecializuje na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností v Košiciach a okolí. Od roku 2019 sme rozšírili našu ponuku o stavebno-inžiniersku činnosť, kde vám pomôžeme s vydávaním stavebného povolenia, kolaudáciou domu, zápisom stavby do katastra a pridelením súpisného a orientačného čísla, pričom cena je individuálne dohodnutá.

Harčarova 1129/11
Košice IV - Krásna (Košice)
8 inzerátov