Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 4 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Sládkovičova 1
Zvolen (Zvolen)
44 inzerátov
Jánosa Aranya 5878/9
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
45 inzerátov
Švermova 40
Brezno (Brezno)
17 inzerátov

Alexandra Kolevová - ARTE - realitná agentúra

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu stavebných pozemkov, bytov, rodinných domov, obchodných a kancelárskych priestorov, skladov, právny servis. Realitná agentúra.
Dankovského 1371/14 14
Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
4 inzeráty

ALEXANDRIA REAL s.r.o.

Zprostředkováváme nákup nebo prodej nemovitosti v zahraničí. Zaměřujeme se na Chorvatsko, Španělsko, Rakousko, Bulharsko, Řecko a Floridu. Nabízíme investiční poradenství u zahraničních realit, vil, domů, bytů, apartmanů u moře, golfových hřišť, hotelů a pensionů. Vyhledáváme nemovitosti na klíč.
Vodičkova 714/25
Praha 1 (Praha)
136 inzerátov
Kremencová
Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
10 inzerátov

ALFA REAL, realitná agentúra s.r.o.

Už od roku 1998 pôsobíme na realitnom trhu a poskytujeme kompletné a profesionálne služby v oblasti nehnuteľností, a to najmä: sprostredkovanie kúpy, výmeny, predaja a prenájmu nehnuteľností všetkého druhu | kompletný právny ale aj administratívny servis | poradenstvo v oblasti nehnuteľností | správu nehnuteľností | správu prenájmov | poistenie nehnuteľností | upratovanie, údržba a čistenie nehnuteľností | . . .
Krížna 10
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
9 inzerátov
Hrnčíriková 1
Partizánske (Partizánske)
50 inzerátov
Trhová 48
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
41 inzerátov
Bratislavská 130/A
Piešťany (Piešťany)
55 inzerátov
Seberíniho 1
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
34 inzerátov

ALLE, s. r. o.

O nás Hlavnou činnosťou spoločnosti je realitná obchodná činnosť vo forme poskytovania nadštandardných služieb v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností prevažne v Bratislave, Malackách, Banskej Bystrici a v blízkom okolí. Našich klientov vnímame ako partnerov, ktorých cieľom je dobre predať, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Preto až do zavŕšenia spolupráce venujeme našim klientom osobitnú pozornosť. Veľký dôraz kladieme na správne zvolený realitný marketing pri príprave nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. Zároveň počas celého procesu prihliadame na správnu stratégiu predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti našich klientov a tiež nezabúdame na sprevádzaní klienta ako agenti na strane kupujúceho. Ako realitný makléri a zároveň poradcovia pri financovaní nehnuteľností dodržiavame prísne etické profesijné zásady. Meradlom úspešnosti našej práce je spokojnosť klientov počas celého procesu kúpy, predaja, prenájmu alebo financovania v zmysle ich zadania. Naša spoločnosť zabezpečí všetky potrebné realitné a sprostredkovateľské služby, ako realitné poradenstvo, kompletný právny a hypotekárny servis, pomôžeme vám zabezpečiť vypracovanie znaleckého posudku a ďalšie.
Na barine 10
Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
5 inzerátov

Allfin Real, s. r. o.

Realitná kancelária poskytujúca komplexné služby pri predaji, prenájme a kúpe nehnuteľností. Naše benefity: kompletný [b]právny servis[/b] vrátane správnych poplatkov, [b]znalecký posudok[/b] , sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné [b]poistenie nehnuteľnosti v cene[/b] .
Plzenská 2
Prešov (Prešov)
10 inzerátov
Prievozská
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
282 inzerátov
Duklianska 38
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
41 inzerátov
A.Kmeťa 24
Martin (Martin)
941 inzerátov

ALTAGRIC Reality, s. r. o.

Bývanie - Podnikanie - Priemyselné nehnuteľnosti ALTAGRIC Reality pomáha svojím klientom riešiť privátne potreby bývania, investícii a správy nehnuteľností. Prostredníctvom ALTAGRIC Priemyselné nehnuteľnosti prinášame podnikateľom proaktívne poradenstvo a prehľad všetkých rizík a problémov pri získavaní vlastníctva a zhodnocovania investícii v oblasti priemyselných nehnuteľností. Expertízy a služby sú prispôsobené Vaším požiadavkám na odborný odhad hodnoty Vášho nehnuteľného majetku. Spolupráca s Allianz - Slovenská poisťovňa a.s. prináša istotu zabezpečenia optimálnej ochrany Vášho majetku alebo podnikania. Rizikové životné poistenie poslúži ako poistenie hypotekárneho alebo stavebného úveru, leasingu a iných Vaších aktivít. ALTAGRIC Reality je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska a každý jej pracovník robí svoju prácu v súlade s jej "Etickým kódexom".
Dunajské nábrežie 4726
Komárno (Komárno)
83 inzerátov
Budatínska 23
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
18 inzerátov
Baltská 9
Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
23 inzerátov
M.R.Štefánika 5/1
Prievidza (Prievidza)
6 inzerátov