Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 6 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Šípová 2A
Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
21 inzerátov
Pri cintoríne 1
Hlohovec (Hlohovec)
38 inzerátov

Apollo House s. r. o.

APOLLO HOUSE S.R.O. JE PROFESIONÁLNA REALITNÁ KANCELÁRIA, KTORÁ SA ZAMERIAVA NA SPROSTREDKOVANIE KÚPY, PREDAJA A PRENÁJMU REZIDENČNÝCH A KOMERČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ. NAŠIM KLIENTOM POSKYTUJEME KOMPLETNÉ PROFESIONÁLNE SLUŽBY V OBLASTI PRENÁJMU, KÚPI A PREDAJA NEHNUTEĽNOSTÍ. TIEŽ POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNYCH ÚVEROV. SAMOZREJMOSŤOU NAŠEJ FIRMY JE ZABEZPEČIŤ NAŠIM KLIENTOM KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS S PROFESIONÁLNYM PRÍSTUPOM. VYSOKOU PROFESIONALITOU A ETIKOU NAŠICH MAKLÉROV PREKONÁVAME OČAKÁVANIA ZÁKAZNÍKOV A POZITÍVNE OVPLYVŇUJEME SPÔSOB OBCHODOVANIA NA SLOVENSKOM REALITNOM TRHU. Spolu s našimi partnermi, dodávateľmi a developermi tvoríme silný tým, ktorý má spoločný záujem maximálne uspokojovať potreby zákazníka v obchode s nehnuteľnosťami. Samozrejmosťou pre kvalitné splnenie našich služieb je spolupráca s renomovanou advokátskou kanceláriou, notárom, súdnymi znalcami a geodetickými kanceláriami. K požiadavkám našich klientov pristupujeme zodpovedne, spoľahlivo a diskrétne.
Mlynské Nivy 80C
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
263 inzerátov
Lazaretská 3/A
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
40 inzerátov

APROCON s.r.o.

Projektový manažment investičných zámerov a podnikateľské plány pre právnické osoby, optimalizácia a správa poistných a finančných produktov. Poradenstvo, agroporadenstvo, realitné poradenstvo.
Vietnamská 53 53
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
21 inzerátov

Aproperty

Realitna kancelaria expert na nehnutelnosti v Rakusku
Za stanicou 10
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
9 inzerátov
Lipnická 381 381
Dunajská Lužná (Senec)
3 inzeráty
Krizna 44
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
1 inzerát

ArchaReal s.r.o.

Archa Real Vám ponúka komplexné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu vaších nehnuteľností. Našou snahou je plne vyhovieť zákazníkom a poskytovať kvalitné služby v rámci činností súvisiacich so sprostredkovaním. Každý zákazník má u nás individuálny prístup. Snažíme sa prispôsobiť vaším možnostiam a vcítiť sa do vašich prianí a predstáv. EXKLUZIVITA = DÔVERA Medzi najzákladnejšie nesporné Vaše výhody u nás patrí že:  v momente po podpísaní exkluzívnej zmluvy prechádzajú všetky starosti a problémy spojené s predajom vášho majetku z vašich pliec na širšie plecia realitnej spoločnosti, teda na sprostredkovateľa a to napríklad inzerovanie, vyhľadávanie záujemcu, realizácia celej transakcie atď.  jedna nehnuteľnosť nie je ponúkaná viacerými realitkami v rôznych cenách, čo spôsobí v očiach prípadných záujemcov zákonite nedôveru a navyše, opakovanie jedného inzerátu mnohými realitkami v jednom či viacerých periodikách pôsobí na potenciálnych klientov skôr negatívne, majú pocit, že ide o nehnuteľnosť nie príliš atraktívnu ba dokonca sa duplicitnou propagáciou stáva sprofanovanou.  vypracovanie Kúpnych zmlúv, návrhu na vklad do katastra a komunikácia s bankou v prípade HU kupujúceho je bezplatné - služby sú vrátane provízie !!!!!!!  prezentácia na realitnom trhu (*základ úspešného predaja*), vyhotovíme potrebnú fotodokumentáciu a podrobný opis vašej nehnuteľnosti, zaistíme všetky doklady a listiny, podáme všetky potrebné informácie na uskutočnenie obchodu, aby prípadných záujemcov neodradil nedostatok údajov už v inzeráte  Exkluzívna inzercia na internete, tak i v tlačených médiách  poskytneme Vám pravidelné informácie o reakcii záujemcov na ponuku a cenu poradenstvo, zaistenie potrebných formalít a zmlúv, poskytnutie služieb geodetov, znalcov a iné  pomoc i v priebehu transakcie - s prepisom energií ZDARMA !!!  obhliadky vážnych záujemcov, ktorí poznajú podrobnosti, lokalitu a fotodokumentáciu, a naša prehliadka často vedie k rozhodnutiu klienta. * Ďakujeme za vašu prejavenú dôveru *
Púchovská 12
Bratislava III - Rača (Bratislava)
10 inzerátov

ARCHEUS Partners a.s.

ARCHEUS Partners a.s. je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 14 samostatných pobočiek: Prešov, Košice, Bratislava, Bardejov, Zvolen, Trebišov, Senica, Kežmarok, Humenné, Sabinov, Liptovský Mikuláš, Trenčín, Nitra a Martin. Našim cieľom je neustále zvyšovať kvalitu služieb realitných maklérov a dlhodobo vytvoriť sieť pobočiek po celom Slovensku, kde bude maklér z ARCHEUS-u vnímaný ako spoľahlivý partner pri kúpe, predaji a prenájme rodinných nehnuteľností. Keďže to je dlhodobá práca založená na dôvere, môžete sa spoľahnúť, že o vašu nehnuteľnosť sa postaráme ako o vlastnú. Máme záujem aby sa k nám klienti vrátili znova a znova. V roku 2018 sme získali ocenenie NARKS Realitná kancelária roka.
Vajnorská 100/B
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
399 inzerátov
Kpt. Nálepku 1072/20
Michalovce (Michalovce)
59 inzerátov

Areté real, s.r.o.

Realitná činnosť. Predaj a prenájom stavebných pozemkov, rodinných domov, bytov, podnikateľských, kancelárskych a komerčných priestorov.
M.R. Štefánika 27 M.R. Štefánika 27
Pezinok (Pezinok)
148 inzerátov

ARIMART, s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu rodinných domov, bytov, úvery, účtovné a ekonomické služby. Znalecké posudky.
Štefánikova tr. 5
Nitra (Nitra)
27 inzerátov
Mesačná 13
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
32 inzerátov
EUROVEA , Pribinova 26
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
17 inzerátov
Studienka 601
Malacky (Malacky)
74 inzerátov
Zámocká 10
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
140 inzerátov
Trnavská cesta 28
Bratislava (Bratislava)
1 inzerát

Arven Real Team s. r. o.

10 rokov praxe v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu realít a vyhľadávania nehnuteľností "na objednávku". Sme tím ľudí nadšených pre svoju prácu, ktorí vždy hľadajú riešenie na každú situáciu. Využívame najnovšie poznatky a technológie pre získanie najlepších výsledkov. Garanciou bezpečného priebehu celého obchodu je certifikácia ISO 17024 a spolupráca s advokátskou kanceláriou.
Agátová 5D
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
5 inzerátov

Arvin & Benet

Nie sme len realitnou kanceláriou, sme vašim realitným partnerom. V Arvin & Benet vieme, že každý klient je jedinečný. Dlhoročné skúsenosti našich realitných maklérov, nadštandardný servis pri prezentácii nehnuteľností na realitnom trhu, či komplexná škála služieb pre bezstarostný predaj a prenájom sú len časťou servisu pre našich klientov. V Arvin & Benet vám radi predstavíme, ako dokážeme naplniť aj vaše predstavy o novom bývaní, či kanceláriách, alebo ako dokážeme predať alebo prenajať nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok.
Záhradnícka 30
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
45 inzerátov