Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 65 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Expert pre nehnuteľnosti a financie
Galantská cesta 658/2H
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
96 inzerátov
Aby sme proces získania vašej vysnívanej nehnuteľnosti čo najviac zjednodušili, vytvorili sme nový koncept služieb. Spojili sme služby realitnej kancelárie XX REAL a Hypocentra pod „jednu strechu“. Garanciou kvality sú vyše 10 ročné skúsenosti so sprostredkovaním finančných služieb a rovnako silné skúsenosti s realitným trhom. Nestrácajte čas hľadaním, triedením a štúdiom všetkých potrebných informácií. Získajte ponuku financovania a bývania pripravenú presne pre vaše potreby.
Miletičova 5
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
25 inzerátov
- predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností - servis realitných služieb - právne poradenstvo a servis - hypotekárne poradenstvo
Záhradnícka 46
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
3 inzeráty
Realitná činnosť
Klemensova 12
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
49 inzerátov
[b]Filozofiopu našej spoločnosti je :[/b] - kvalita namiesto kvantity ( nechceme mať priveľké množstvo zákaziek a zvoliť typickú taktiku bežných realitných kancelárií tzv. “aktívneho vyčkávania”), - denno-dennou proaktívna starostlivosť, - priame oslovovanie zákazníkov / potenciálnych investorov doma i v zahraničí, - exkluzívna starostivosť. [b]V dnešnom hektickom svete ponúkame klientom:[/b] - najminimálna časová náročnosť, - efektívnu komunikácia, so zainteresovanými stranami rešpektujúca tzv. “work smart” princípy: Diskrétnosť Serióznosť Profesionalita Flexibilita 100%ná reaktivita na zmenu požiadaviek - individuálny prístup k zákazníkovi s cieľom sprostredkovať a zároveň poradiť / zvoliť najvhodnejšiu stratégiu pri realizácii kúpy / predaja nehnuteľností, - právny a finančný servis.
Pražská 2
Košice II - Západ (Košice)
1 inzerát
[b]YIT [/b] patrí k popredným firmám v oblasti stavebného priemyslu. Pôsobíme vo Fínsku, v Rusku, v pobaltských krajinách, v Českej republike a na Slovensku, kde naše projekty prispievajú k vytváraniu lepšieho prostredia na život. Za našou silnou pozíciou na trhu stoja viac ako [b]100-ročné skúsenosti[/b] , vďaka ktorým sme dnes najväčším rezidenčným developerom a jednou z najväčších stavebných firiem v oblasti výstavby obchodných priestorov a infraštruktúry vo Fínsku. Našou ambíciou je byť vždy o krok vpred a udržiavať si vysoký štandard starostlivosti o zákazníkov, partnerov aj o viac ako 6 000 našich zamestnancov v siedmich krajinách. [link]www.yithome.sk[/link]
Račianska 153/A
Bratislava III - Rača (Bratislava)
26 inzerátov
Štúrova 41
Svätý Jur (Pezinok)
9 inzerátov
Ul. 29. augusta 1646/6
Galanta (Galanta)
9 inzerátov
Dolný Šianec 1
Trenčín (Trenčín)
49 inzerátov
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)
Letná 40
Košice I - Staré Mesto (Košice)
33 inzerátov
Naše činnosti predstavujú kompletné služby v oblasti VÝKUPU, PREDAJA A PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ, VÝKUPU AJ ZADĹŽENÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ, v Bratislave (ak máte dlh na nájomnom, exekúciu, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy, vieme Vám pomôcť, problém vyriešime za Vás, kedy od Vás Vašu nehnuteľnosť odkúpime a oddĺžime), PLATBA V HOTOVOSTI DO 48 HOD. Kontakt: 0948 045 045, 0915 378 460. Pri poskytovaní služieb realizujeme nielen samotnú činnosť prenájmu alebo predaja, poskytujeme aj priamo nadväzujúce služby (poradenstvo, právny servis, notársku úschovu, vinkuláciu Kúpnej ceny v banke, šetrenie prípadu, poradenstvo v oblasti daní a hypotekárnych úverov....). Dovoľujeme si upozorniť na našu právnu kanceláriu, ktorá je zárukou bezpečnosti akéhokoľvek prevodu vlastníctva, nájmu, prípravy zmlúv a iných úkonov. Chcete bezstarostne predať, kúpiť, alebo prenajať svoj byt, nebytový priestor, rodinný dom, chatu, pozemok, alebo inú nehnuteľnosť/prípadne Vaši známi/ ? Bez chodenia po úradoch a bez finančných nákladov? Neváhajte a zavolajte nám /prípadne zašlite email, SMS/, kedykoľvek a my sa s Vami skontaktujeme. ZABEZPEČÍME VÁM: • osobnú návštevu u Vás doma našim maklérom • nadštandartnú starostlivosť o klienta • bezplatnú inzerciu na 25 portáloch • spoľahlivého klienta • sprostredkovanie hypotekárnych úverov • sprostredkovanie znaleckých posudkov • profesionálnu pomoc pri exekúciach a inak zadĺžených nehnuteľnostiach (v prípade zadlženej nehnuteľnosti, dlh na nájomnom, exekúcia, pred dražbou, nedoplatky a iné ťarchy), Vašu nehnuteľnosť odĺžime, problém vyriešime za Vás • komplet právny servis ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť Tešíme sa na spoluprácu s Vami a preto zavolajte, prípadne píšte email, SMS. Ďakujem Vám za Vašu prejavenú dôveru.
Prokofievova 16
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
44 inzerátov
Černyševského 10
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
12 inzerátov
Realitná kancelária ZENITH Luxury Real Estate Vám poskytuje prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností. Jemne vyladené klientské služby sú záväzkom v našej podnikateľskej filozofii, ktorá definuje ZENITH Luxury Real Estate ako značku založenú na dôvere, integrite, rozvážnosti a dokonalosti.
Hodžovo námestie
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
88 inzerátov
Hviezdna 1277/51B 1277/51B
Malinovo (Senec)
44 inzerátov
Daniela Dlabača 976/6 976/6
Žilina (Žilina)
51 inzerátov
- Realitná kancelária v Žiline - predaj a prenájom nehnuteľností Žilina, Čadca, Bytča, Martin, Liptov, Orava. - pomôžeme vám s predajom aj vašej nehnuteľnosti - rýchlo, v dobrej cene - zmluvy pripravené advokátskou kanceláriou - seriózne a diskrétne jednanie - poradenstvo pre našich klientov - VIDEO prezentácia nehnuteľnosti - vytvoríme vlastné FOTO do ponuky - zabezpečíme kvalitnú reklamu a propagáciu nehnuteľnosti
Národná 10
Žilina-Staré mesto (Žilina)
10 inzerátov
Naša spoločnosť bola založená v roku 1994 za účelom vykonávania podnikateľskej činnosti v oblasti obchodu a služieb. Po 8-mich úspešných rokoch podnikania sa od 1. januára 2003 začala aktívne zaoberať činnosťou práve v oblasti realitného trhu, kde do dnešného dňa (aj napriek krízam) úspešne pôsobí a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu.
Štefánikova 813 813
Púchov (Púchov)
31 inzerátov
Realitná kancelária - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti, pozemkov, domov a bytov, komerčných priestorov.
Kozačeka 6
Zvolen (Zvolen)
7 inzerátov