Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 66 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

ZARA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)
Letná 40
Košice I - Staré Mesto (Košice)
39 inzerátov
Prokofievova
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
26 inzerátov

ZEBRA INVEST

Spoločnosť ZEBRA INVEST Vám pomôže s predajom či prenájmom nehnuteľnosti. Špecializujeme sa na predaj a prenájom komerčných nehnuteľností a nadštandardných rezidenčných nehnuteľností. V našom tíme máme právnikov, účtovníkov, homestagera, profesionálneho fotografa, kameramana, copywritera a finančného poradcu - na jednom mieste teda nájdete všetkých odborníkov potrebných pre úspešný predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ak nechcete riskovať a máte záujem o kvalitnú prezentáciu vašej nehnuteľnosti a následné zabezpečenie prípravy kvalitnej zmluvnej dokumentácie sme tu pre Vás. Okrem predaja a prenájmu nehnuteľností pre našich partnerov dlhodobo vyhľadávame zaujímavé investičné príležitosti. Máte na predaj zaujímavý pozemok, byt, či pripravený developerský projekt ale potrebujete investora - oslovte nás. Vlastníte nehnuteľnosť no nemáte chuť absolvovať obhliadky a čakať kým príde vhodný kupujúci - oslovte nás. Vašu nehnuteľnosť vieme vykúpiť rýchlo a za férových podmienok. Spoločnosť ZEBRA INVEST vznikla v roku 2021 ako sesterská spoločnosť firmy M2B a.s., ktorá od roku 2008 patrík k lídrom v oblasti predaja ready made spoločností a zabehnutých spoločností s prevádzkou.
Bancíkovej 1/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
7 inzerátov
Černyševského 10
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
7 inzerátov
Tomášikova 50/A
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
1 inzerát

ZENITH Luxury Real Estate

Realitná kancelária ZENITH Luxury Real Estate Vám poskytuje prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností. Jemne vyladené klientské služby sú záväzkom v našej podnikateľskej filozofii, ktorá definuje ZENITH Luxury Real Estate ako značku založenú na dôvere, integrite, rozvážnosti a dokonalosti.
Hodžovo námestie
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
79 inzerátov
Hviezdna 1277/51B 1277/51B
Malinovo (Senec)
55 inzerátov
Daniela Dlabača 976/6 976/6
Žilina (Žilina)
37 inzerátov

ZONEKO media s.r.o.

- Realitná kancelária v Žiline - predaj a prenájom nehnuteľností Žilina, Čadca, Bytča, Martin, Liptov, Orava. - pomôžeme vám s predajom aj vašej nehnuteľnosti - rýchlo, v dobrej cene - zmluvy pripravené advokátskou kanceláriou - seriózne a diskrétne jednanie - poradenstvo pre našich klientov - VIDEO prezentácia nehnuteľnosti - vytvoríme vlastné FOTO do ponuky - zabezpečíme kvalitnú reklamu a propagáciu nehnuteľnosti
Národná 10
Žilina-Staré mesto (Žilina)
8 inzerátov
Hlavná 45
Prešov (Prešov)
1 inzerát

ZOPOS TRADE, s.r.o.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1994 za účelom vykonávania podnikateľskej činnosti v oblasti obchodu a služieb. Po 8-mich úspešných rokoch podnikania sa od 1. januára 2003 začala aktívne zaoberať činnosťou práve v oblasti realitného trhu, kde do dnešného dňa (aj napriek krízam) úspešne pôsobí a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu.
Štefánikova 813 813
Púchov (Púchov)
31 inzerátov

ZRUBY RAJEC, s.r.o.

V ponuke krásne rekreačné pozemky priamo na pobreží Liptovskej Mary. Výmery od 400 do 2000 m², určené na výstavbu zrubových domov. Jedinečná lokalita, výhľad na vodu a hory. Široký výber rekreačných a športových aktivít. V blízkosti Aquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Chopok-Jasná, turistika, cyklistika, vodné športy. Viac info na: www.mararesort.sk.
Námestie SNP 2/2 2
Rajec (Žilina)
2 inzeráty

Zv - Real, spol. s r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti, pozemkov, domov a bytov, komerčných priestorov.
Kozačeka 6
Zvolen (Zvolen)
5 inzerátov