Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 7 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

AŠ Haus s.r.o.

Realitná kancelária vznikla už v roku 2000 najprv ako fyzická osoba a po rozšírení realitnej kancelárie zmenila v roku 2006 názov na firmu AŠ HAUS, s.r.o. Od uvedeného roku poskytuje služby v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu, kúpy nehnuteľností. Našimi službami sa snažíme uspokojiť zákazníkov svojim profesionálnym prístupom, spoľahlivosťou pri výbere vysnívaného bývania, odbornou znalosťou, právnou istotou, dobrou spoluprácou, diskrétnosťou a rýchlosťou. Veríme, že pri výbere nehnuteľností z našej bohatej ponuky v splníme Vaše želania k spokojnosti a získame prejavenú dôveru zákazníka, čo je pre nás najväčšou odmenou.
Koceľova 15
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
33 inzerátov

ASAP REAL s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje služby klientom, ktoré sú potrebné pri nakladaní s nehnuteľnosťami. Naše služby: Sprostredkovanie predaja bytov, domov, pozemkov a iných priestorov Sprostredkovanie prevodu družstevných bytov Zabezpečenie potrebných podkladov z katastra nehnuteľností Sprostredkovanie vyhotovenia znaleckých posudkov Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá zabezpečí vyhotovovanie zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych, nájomných, darovacích ale aj záložných zmlúv, zmlúv o zriadení vecných bremien atď. Inzerovanie na najnavštevovanejších realitných portáloch Spolupráca s inými realitnými kanceláriami Odkúpime Vašu nehnuteľnosť - aj zadlženú. Zaisťujeme prácu súdneho znalca pre ocenenie nehnuteľností, prácu geodeta pre zhotovenie geometrického plánu, či prerozdelenia pozemkov, vieme zabezpečiť založenie listu vlastníctva, stotožnenie a vytýčenie parciel a iné úkony spojené s evidenciou nehnuteľností na správe katastra.
Pražská 4
Košice II - Západ (Košice)
19 inzerátov
Mudroňova 29
Košice IV - Juh (Košice)
12 inzerátov
Javornícka 6179/8
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
9 inzerátov

ASTA, a.s.

Špecializované obchody, móda, špeciality gastronómie, reštaurácie, kaviarne.
Kamenná cesta 3
Žilina (Žilina)
5 inzerátov
Račianska 71
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
23 inzerátov
Pribinova 22
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
2 inzeráty

Aston Waldner s. r. o.

Aston Waldner s.r.o. realitná kancelária sa orientuje na osobitný prístup ku každému klientovi pri predji, kípe, alebo prenájme nehnuteľnosti v Bratislavskom kraji. Našou prioritou je, aby sa naša ponuka nehnuteľností neorientovala na kvantitu, pretože tá dobrú kanceláriu nerobí. Je ňou starostlivosť o každého klienta a čas, ktorý môžeme venovať vašim individuálnym potrebám a predstavám. Základom je pre nás dôvera, možnosť spoznať nielen klienta, ale aj nehnuteľnosť, poradiť ako nastaviť predaj a minimalizovať všetky starostí našich klientov spojené s predajom tak, aby sa aj v budúcnosti mohli na nás kedykoľvek s dôverou obrátiť, ak budú riešiť akúkoľvek otázku v oblasti realít. Budeme sa tešiť, ak aj Vy budete v budúcnosti patriť medzi našich spokojných klientov. web: www.astonwaldner.sk mail: kancelaria@astonwaldner.sk fb: https://www.facebook.com/astonwaldner/
Peterská 16
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
1 inzerát

AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o. VIAC AKO 15 ROKOV SKÚSENOSTÍ NA REALITNOM TRHU. Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.
Horná 32
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1044 inzerátov
M. R. Štefánika 10
Martin (Martin)
73 inzerátov
Južná trieda 31
Košice IV - Juh (Košice)
79 inzerátov

ATOPS Development s. r. o.

Venujeme sa realizácii obytných štvrtí v blízkosti Bratislavy. Ponúkame na predaj pozemky, byty aj rodinné domy. Všetky naše projekty nájdete na www.atops.sk
Mlynské Nivy 48 Mlynské Nivy 48
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
15 inzerátov

ATRIOS real estate s.r.o.

Venujeme sa architektonickej, projekčnej a inžinierskej činnosti v rôznych kategóriách stavieb ako sú napríklad rezidencie, obchodné centrá, kancelárske budovy, priemyselné stavby, ale aj ďalšie stavby v oblasti školstva alebo zdravotníctva. Za viac ako 16 rokov vyrástli pod našimi rukami desiatky stavieb na Slovensku, v Českej republike a v Rakúsku.
Polus Tower I, Vajnorská 100/A
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
15 inzerátov

AUKCIE LEGAL s.r.o.

Organizovanie a realizovanie dražieb - dokumentácia potrebná k výkonu dražby, marketing dražieb, vyhľadávanie záujemcov o predmet dražby. Realitná sekcia spoločnosti Aukcie Legal radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí ako aj na strednom Slovensku. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov, pravidelným školeniam a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru. Prvotriedny klientský servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme, alebo iných investíciách do nehnuteľností. Aukcie legal ponúka partnerstvo, ktoré zaručuje spokojnosť, tak pre klientov so záujmom o individuálne bývanie, ako aj o komerčné nehnuteľnosti, či novostavby v rámci rezidenčných developerských projektov. FILOZOFIOU spoločnosti nie je masová prezentácia ponúk, ale úzka profilácia takého portfólia do ktorého by sme sami neváhali investovať…
Sládkovičova 167/13 13
Žilina (Žilina)
7 inzerátov
Kopčianska 10
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
74 inzerátov
Dulovo námestie 10
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
6 inzerátov

Auxerre realitná kancelária, s.r.o.

Auxerre realitná kancelária, s.r.o. Ak potrebujete svoju nehnuteľnosť predať alebo prenajať obraďte sa na nás. S individuálnym prístupom vám pomôžeme kúpiť nový domov resp. predať alebo prenajať nehnuteľnosť vrátane právneho a hypotekárneho poradenstva v Bratislave a blízkom okolí.
Hviezdoslavove nám. 7
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
8 inzerátov
Vlárska 14088/9B
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
4 inzeráty

AVLAS REALITY s.r.o.

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so sídlom v Prešove sa zaoberá sprostredkovaním kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností, aj zadlžených.
Konštantínova 6 6
Prešov (Prešov)
20 inzerátov