Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Mlynské Nivy
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
444 inzerátov

Wiwa Group s.r.o

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť). Komplexné administratívne úkony a ich vybavenie na príslušných úradoch - kúpno predajné zmluvy, vklady na kataster, ohodnotenie nehnuteľností, legalizácia stavieb.
Hlavná 31
Štúrovo (Nové Zámky)
10 inzerátov
Sliezska 1 1
Bratislava (Bratislava)
9 inzerátov

www.reality69.sk s.r.o.

Dynamická a kreatívna realitná kancelária s bohatými skúsenosťami, pod zabehnutou značkou www.reality69.sk Naši makléri sú Vám denne k dispozícii a nepoznajú pojem nedá sa alebo nemôžem !!! Našou snahou a prioritou je maximálna spokojnosť predávajúcich a kupujúcich. Budeme radi ak Vám budeme nápomocní pri predaji, kúpe, vybavení a sprostredkovaní hypotekárneho úveru, poistenia, alebo poskytnutí právnej rady v oblasti nehnuteľností. ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ DO 24 HODÍN !!! Kúpa, predaj a prenájom nehnutelností. Vypracovanie kúpnych a darovacích zmlúv Návrhy na vklad do katastra nehnutelností Hypotekárne úvery, finačné poradenstvo, poistenie. Znalecké posudky, geometrické plány. Dedičské konania, zápisy a zmeny v katastri. Právny servis a realitné poradenstvo.
Floriánska 33
Košice I - Staré Mesto (Košice)
134 inzerátov

X - REAL, s. r. o.

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti predaja, prenájmu a kúpy domov, bytov, chát, pozemkov, kancelárskych priestorov a iných nehnuteľností.
Saleziánska 4 4
Žilina (Žilina)
7 inzerátov

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
M. Rázusa 1509/22 1509/22
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
347 inzerátov

XPERIA s.r.o.

Predstavujeme Vám realitno-investičnú spoločnosť XPERIA, ktorá vznikla v roku 2007 s cieľom skvalitniť ponúkané služby na trhu nehnuteľností primárne v Bratislave, ale aj v rámci celého územia Slovenska. V oblasti nehnuteľností ponúkame komplexné služby prostredníctvom našich skúsených konzultantov. Na neustále meniacom sa realitnom trhu je dostatok miesta na uplatnenie a využitie vlastného know-how, kvalitných služieb zabezpečovaných našimi vyškolenými kolegami z realitnej, právnej i finančnej oblasti, ktorí pomôžu v akýchkoľvek otázkach týkajúcich sa nehnuteľností. To všetko s vysokou mierou efektivity, etiky a profesionality. XPERIA je o korektnom prístupe a o láske k nehnuteľnostiam. Rozumieme Vašim potrebám. Vieme, že kúpa či predaj domu, bytu, alebo pozemku nie je každodennou záležitosťou. Boli sme tu v čase realitného boomu, realitnej a hypotekárnej krízy a i naďalej sa budeme vždy snažiť ponúkať prvotriedny a komplexný servis smerujúci k spokojnosti našich klientov.
Gajova
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
7 inzerátov

Xpert Reality s.r.o.

Expert na nehnuteľnosti a financie
Galantská cesta
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
121 inzerátov

XXL Reality, s.r.o.

- predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností - servis realitných služieb - právne poradenstvo a servis - hypotekárne poradenstvo
Záhradnícka 46
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
6 inzerátov

YamiDomi_invest

Realitná činnosť
Klemensova
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
18 inzerátov

YIT Slovakia a.s.

Našou snahou je už viac ako 110 rokov meniť svet na miesto, kde sa dobre býva, pracuje a žije. Zveľaďujeme a budujeme funkčné, udržateľné byty, verejné a obchodné priestory pripravené na budúcnosť a infraštruktúru pre bezproblémovú mobilitu ľudí, chod podnikov a život spoločnosti ako takej. Zamestnávame 5 500 profesionálov v deviatich krajinách Európy. Sme veľmi radi, že naša práca a naše projekty dosiahli uznanie odbornej ako aj laickej verejnosti, čoho dôkazom je množstvo prestížnych ocenení.
Svätoplukova 2/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
19 inzerátov

YNI

Osiková
Žilina (Žilina)
9 inzerátov
Ul. 29. augusta 1646/6
Galanta (Galanta)
9 inzerátov
Dolný Šianec 1
Trenčín (Trenčín)
49 inzerátov
Dibrovova
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
16 inzerátov

Západoslovenská energetika, a.s.

Výroba, výkup, distribúcia a predaj elektrickej energie pre domácnosti, podnikateľov a strategické podniky.
Čulenova 6
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
2 inzeráty

ZARA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)
Letná
Košice I - Staré Mesto (Košice)
37 inzerátov
Prokofievova
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
3 inzeráty

ZEBRA INVEST s. r. o.

Spoločnosť ZEBRA INVEST Vám pomôže s predajom či prenájmom nehnuteľnosti. Špecializujeme sa na predaj a prenájom komerčných nehnuteľností a nadštandardných rezidenčných nehnuteľností. V našom tíme máme právnikov, účtovníkov, homestagera, profesionálneho fotografa, kameramana, copywritera a finančného poradcu - na jednom mieste teda nájdete všetkých odborníkov potrebných pre úspešný predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ak nechcete riskovať a máte záujem o kvalitnú prezentáciu vašej nehnuteľnosti a následné zabezpečenie prípravy kvalitnej zmluvnej dokumentácie sme tu pre Vás. Okrem predaja a prenájmu nehnuteľností pre našich partnerov dlhodobo vyhľadávame zaujímavé investičné príležitosti. Máte na predaj zaujímavý pozemok, byt, či pripravený developerský projekt ale potrebujete investora - oslovte nás. Vlastníte nehnuteľnosť no nemáte chuť absolvovať obhliadky a čakať kým príde vhodný kupujúci - oslovte nás. Vašu nehnuteľnosť vieme vykúpiť rýchlo a za férových podmienok. Spoločnosť ZEBRA INVEST vznikla v roku 2021 ako sesterská spoločnosť firmy M2B a.s., ktorá od roku 2008 patrík k lídrom v oblasti predaja ready made spoločností a zabehnutých spoločností s prevádzkou.
Bancíkovej 1/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
9 inzerátov
Bárdošova
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
13 inzerátov