Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 8 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

J. Weisseho 2790/16A
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
8 inzerátov

Axis real, spol. s r.o.

Služby našej realitnej kancelárie využívajú klienti už od roku 2003. Máme bohaté skúsenosti - viac ako 5.000 zrealizovaných obchodov. Členovia nášho tímu sú zaškolení licencovaní realitní makléri. Našim klientom ponúkame kompletný servis, ktorý zahŕňa: - Vytvorenie 360° virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti. - Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti. - Vytvorenie interaktívneho pôdorysu nehnuteľnosti. - Trhové ohodnotenie nehnuteľnosti. - Obhliadky nehnuteľnosti s klientom – kupujúcim/nájomcom. - Vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie našim právnikom. - Doručenie zmluvnej dokumentácie na Katastrálny úrad. - Pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov našim interným hypotekárnym poradcom. Ukončením obchodu sa však náš vzťah s klientom nekončí, práve naopak, našim klientom poskytujeme rôzne benefity vo forme klientskej karty, poradenstvo či pomoc pri riešení otázok súvisiacich s predajom/prenájmom nehnuteľností. Naša realitná kancelária je riadnym členom NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska) a má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti.
Bosákova 5/A
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
166 inzerátov

AZ - TRADE Invest, spol. s r.o.

AZ-TRADE INVEST,spol. s r.o. DEVELOPMENT-REALITY -PROJEKTY Inžinierska a stavebná činnosť RK AZ-TRADE Invest vám zabezpečí kompletný servis od A po Z : - profesionálne poradenstvo a právny servis - vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho a iného úveru - znalecký posudok a geometrický plán a naviac zlegalizovanie nehnuteľnosti, úpravy pozemkov, vyhotovenie posudkov k súdnym konaniam, projekty a inžiniering pre územné a stavebné povolenie pre výstavbu RD a iných objektov. AZ-TRADE Invest poskytne servis aj pre NOVÉ LOKALITY IBV, KBV , HBV inžiniering , projekty a stavebná činnosť : Zadanie urbanistickej štúdie Urbanistická štúdia Územné rozhodnutie Stavebné povolenie Realizáciu výstavby DEVELOPÉR AZ-TRADE Mgr. A.Z. Pódová spolu s tímom organizuje, zabezpečuje a realizuje všetky vyššie uvedené činnosti inžiniering, projekty , realizáciu výstavby a predaja. Novovzniknuté lokality z ich činnosti : IBV Za Traťou I. Trnava, IBV Pekné Pole etapa II. Trnava , IBV Sološnica, IBV Kamenný Mlyn Trnava Našu spoločnosť vytvorila Mgr. A.Z. Pódová pokračovaním jej realitnej a developerskej 18 ročnej činnosti . Po dlhoročnom vzdelávaní poskytujeme klientom profesionálne poradenstvo, právny servis a odbornú starostlivosť pri predaji , kúpe ich nehnuteľností a činnosti naviac. Obráťte sa na profesionálov, poradíme vám a pomôžeme riešiť vaše problémy s nehnuteľnosťami za vás.
Pekárska 11
Trnava (Trnava)
9 inzerátov

AZ PROPERTY s.r.o.

AZ PROPERTY s.r.o. – Váš partner vo svete nehnuteľností Na realitnom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov nepretržite s nezmeneným tímom, filozofiou, zásadami a nárokmi na najvyššiu kvalitu, ale aj s rovnakou vášňou k tomu, čo robíme, ako na začiatku. Za ten čas sme si vybudovali rôznorodú klientelu – od veľkých nadnárodných korporácií, cez developerské firmy, podnikateľov, až po drobných klientov, rodiny, jednotlivcov. Zameriavame sa najmä na lokalitu Bratislavy a blízkeho okolia, dôverne poznáme a neustále pozorne sledujeme tunajší trh s nehnuteľnosťami, rozširujeme svoju ponuku, vzdelávame sa, nechávame sa pri našej práci inšpirovať trendmi a najnovšími poznatkami zo sveta. Portfólio našich služieb je dnes komplexné: Od predaja a prenájmu, hypotekárne poradenstvo až po oceňovanie nehnuteľností, zásadou našej práce je byť maximálne profesionálni a úspešní. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa nehnuteľnosti, či hľadanie nového domova je často jedna z najdôležitejších aj najnáročnejších životných situácií, a práve v týchto momentoch vám chceme zabezpečiť nielen perfektný biznis, ale aj, a predovšetkým vzájomný pocit dôveryhodnosti, spoľahlivosti, otvorenosti. Snažíme sa popri profesionalite vytvoriť atmosféru pokoja, odbremeniť Vás od čo najviac starostí, byť skrátka tými parťákmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť. V tom nám pomáha aj fakt, že sme od založenia značky nemenný, stabilný tím: Ťaháme za jeden povraz, máme jeden cieľ, spolu rastieme, zdokonaľujeme sa, rozumieme si, a chceme vždy rozumieť aj vám, vašim potrebám, požiadavkám a túžbam pri hľadaní tej správnej nehnuteľností, či vytváraní nového domova. Sme radi, že sa nám darí nadväzovať s vami pevné, nadštandardné vzťahy, a preto sa k nám opätovne vraciate a rozširujete rodinu našich klientov. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, že máme radi to, čo robíme a každý klient je pre nás jedinečný, osobitý, iný. Radi vás kedykoľvek privítame v našich útulných priestoroch v malebnom historickom a kultúrnom srdci Bratislavy na Panenskej ulici. Zastavte sa u nás, keď sa chcete poradiť, máte pochybnosti, ochotne vás zorientujeme v neprehľadnej džungli nehnuteľností, privítame s úsmevom, profesionalitou a šálkou voňavej kávy. www.azproperty.sk Sledujte más na facebooku: https://www.facebook.com/AzPropertyRealitnaAInvesticnaSpolocnost Alebo naše videá na youtube: http://www.youtube.com/channel/UC6fBXzKPr7SuFlCGNsreNgg
Panenská 22
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
44 inzerátov

AZ services s. r. o.

Špecializujeme sa na predaj, prenájom a kúpu nehnuteľností v Rakúsku. Zabezpečujeme tiež financovanie, výstavbu rakúskych nehnuteľností, ako aj všetky služby spojené s bývaním či podnikaním v Rakúsku.
Čsl. tankistov 111 111
Bratislava (Bratislava)
34 inzerátov

AZAReal s.r.o.

realitna cinnost
Pribišova 5
Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
36 inzerátov

B - ESTATE a.s.

Činnosť realitnej kancelárie - nákup, predaj a prenájom realít, domov, bytov, kancelárií, pozemkov.
Horná 23
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
18 inzerátov

B.D.A., s.r.o.

Realitná kancelária sa zaoberá najmä sprostredkovaním predaja nehnuteľností.
A.Gwerkovej 9
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
6 inzerátov

B10 reality, s.r.o.

B10 realitné centrum má žilinské korene, ale celonárodné ambície. V roku 2013 sme začínali ako miestna realitná kancelária, ktorá svojím moderným nastavením a dynamickým rastom postupne rozpínala svoje geografické hranice a jej prirodzeným vývojom sme sa rozhodli budovať realitnú sieť po celom Slovensku. Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. Vízia našej realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.
Jána Milca 6
Žilina (Žilina)
454 inzerátov

B4 plus s. r. o.

spracovanie kompletných informácií o ponúknutej nehnuteľnosti obhliadku nehnuteľnosti, odborné posúdenie a jej fotodokumentáciu zaradenie Vašej nehnuteľnosti do našej databázy a jej inzerovanie v elektronických a tlačových médiách obchodné stretnutia a rokovania s cieľom dosiahnuť obojstranne výhodné dohody zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy vypracovanie znaleckých posudkov vypracovanie kúpnych, zámenných, darovacích príp. nájomných zmlúv naším právnikom vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad
Stará Vajnorská 15
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
15 inzerátov
Záhradnícka 1023/3 1023/3
Trenčín (Trenčín)
91 inzerátov

Babony TRE s.r.o.

[link]https://www.babonytre.sk[/link]
Sedmokrásková 8
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
34 inzerátov
Letná 47
Košice I - Sever (Košice)
25 inzerátov
Hlavna 1301
Rovinka (Senec)
4 inzeráty
Obchodná 1321/6
Topoľčany (Topoľčany)
513 inzerátov
Pohranice 273
Pohranice (Nitra)
21 inzerátov

Bánovská realitná spoločnosť s.r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností
Hollého 28/17
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
12 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
50 inzerátov

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Spoločnosť BAU holding je mladá, moderná stavebná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výstavbu nízkoenergetických rodinných domov.
Vajnorská 89
Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
8 inzerátov

BAUMANN Slovakia, s. r. o.

Stavebná spoločnosť BAUMANN Slovakia s.r.o. sa za posledné roky vyprofilovana na pozíciu generálneho dodávateľa staviev a developrskú spoločnosť s vlasnými projektami na bývanie. Spoločnosť zastrešujúca všetky stavebné činnosti. Projektová dokumentácia, geodetická činnosť. Odborné poradenstvo. Realizácia priemyselných stavieb, rodinných domov, rekonštrukcií, striech, tvorba interiéru, či exteriéru.
Stöcklova 4208 4208
Bardejov (Bardejov)
5 inzerátov