Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Račianska 22/A
Bratislava III - Rača (Bratislava)
1 inzerát

Železnice Slovenskej republiky

Železnice Slovenskej republiky vznikli nadobudnutím účinnosti zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 258/1993 Z. z. o Železniciach Slovenskej republiky z 30. septembra 1993.
Klemensova
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
5 inzerátov

ZEN Real s.r.o

ZEN Real s.r.o je realitná konzultačná spoločnosť. Prináša klientom viac než je predaj nehnuteľností. Pridanou hodnotou spoločnosti je konzultačná činnosť založená na súčinnosti viacerých odborov. Venuje sa realitnému sprostredkovaniu pri rezidenčnom trhu nehnuteľností, konzultačnej činnosti pri komerčnom trhu nehnuteľností a developmente.
Námestie Stefan Moysesa
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
2 inzeráty

ZENITH Luxury Real Estate

Realitná kancelária ZENITH Luxury Real Estate Vám poskytuje prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností. Jemne vyladené klientské služby sú záväzkom v našej podnikateľskej filozofii, ktorá definuje ZENITH Luxury Real Estate ako značku založenú na dôvere, integrite, rozvážnosti a dokonalosti.
Laurinská 1
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
94 inzerátov
Hviezdna 1277/51B
Malinovo (Senec)
38 inzerátov
Daniela Dlabača 976/6 976/6
Žilina (Žilina)
28 inzerátov
Maloblahovská ulica 5200/36
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
2 inzeráty
Mlynská 1249/1D
Topoľčianky (Zlaté Moravce)
3 inzeráty
Hlavná
Prešov (Prešov)
1 inzerát

ZOPOS TRADE, s.r.o.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1994 za účelom vykonávania podnikateľskej činnosti v oblasti obchodu a služieb. Po 8-mich úspešných rokoch podnikania sa od 1. januára 2003 začala aktívne zaoberať činnosťou práve v oblasti realitného trhu, kde do dnešného dňa (aj napriek krízam) úspešne pôsobí a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu.
Štefánikova 813 813
Púchov (Púchov)
19 inzerátov

Zv - Real, spol. s r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti, pozemkov, domov a bytov, komerčných priestorov.
Kozačeka 6
Zvolen (Zvolen)
11 inzerátov