Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou, str. 9 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

BAVEX - MVTZ o.z.

Vyhľadávanie zaujímavých nehnuteľností, podpora kultúrnych pamiatok - zámkov, kaštieľov, usadlostí a iných objektov starej alebo odlišnej architektúry. Podpora kultúrneho života a mladých talentov, rozvoj talentov, nápadov.
Kalinčiakova 1 1
Nitra (Nitra)
6 inzerátov

BB - REALITY, s.r.o.

Profesionálny kolektív našej realitnej kancelárie BB-REALITY s.r.o. Vám rád pomôže a poradí. POSKYTUJEME: Kompletné právne poradenstvo pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Poradenstvo v oblasti daní z dedičstva alebo prevodu nehnuteľností Úverové poradenstvo a pomoc pri vybavení finančných záležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľností Obhliadku nehnuteľností s fotodokumentáciou Komplexné spracovanie kúpno-predajných zmlúv Služby spojené so správou katastra nehnuteľností a prevody na katastri Všetky ďalšie služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu a v prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, urobíme všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní. Za kolektív BB-REALITY, s.r.o. s pozdravom Jan Vundr - konateľ spoločnosti.
Skuteckého 17
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
18 inzerátov

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY

Overená realitná agentúra. Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Profesionálne realitné a finančné služby. Meníme Vaše sny na skutočnosť už vyše grandióznych 10 rokov.
Jatočná ulica
Skalica (Skalica)
41 inzerátov
Račianska 29
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
31 inzerátov
SNP 525/16
Senec (Senec)
44 inzerátov

BEA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Aktívna činnosť v realitnej oblasti od roku 2010, prevažne v lokalitách okresov Levoča, Spišská Nová Ves a Poprad.
Pod vinicou 1741/63
Levoča (Levoča)
5 inzerátov
Hlavná 12/18
Košice I - Staré Mesto (Košice)
16 inzerátov

BEDES | Realitná kancelária

BEDES Reality je realitná kancelária, ktorá je založená na koncepte maximálnej spokojnosti klientov. Našou filozofiou je poskytnúť ľudom kvalitný servis spojený s predajom rezidenčných nehnuteľností. Prinášame profesionalitu a osobný prístup. Nové bývanie je veľký krok v živote človeka a spolu s nami to zvládnete s úsmevom na tvári. PREDÁVATE NEHNUTEĽNOSŤ? SEM S ŇOU!
B. Björnsona 141/30
Prievidza (Prievidza)
18 inzerátov
Štefánikova trieda 9
Nitra (Nitra)
7 inzerátov

Belia Property

Belia property - realitná kancelária. Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľnosti
Studenohorská 46 58
Bratislava (Bratislava)
16 inzerátov
Štvrť SNP 998/28
Galanta (Galanta)
40 inzerátov
Nám. sv. Mikuláša 26
Stará Ľubovňa (Stará Ľubovňa)
63 inzerátov

Benavia, s.r.o.

Realitná kancelária, ktorá patrí medzi najstabilnejšie a najskúsenejšie kancelárie v regióne a to aj vďaka tomu, že pôsobí na realitnom trhu už viac ako 14 rokov.
Pod hájom 1721
Dubnica nad Váhom (Ilava)
6 inzerátov

BENCONT DEVELOPMENT, a. s.

Realizácia developerských projektov na území Slovenska. Stratégia developerských zámerov a vyhľadávanie investičných príležitostí, riadiaca, koordinačná a kontrolná činnosť, predaj bytov.
Vajnorská 100/a
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
13 inzerátov
Lietavská 3096/11
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
4 inzeráty
Popradská 34
Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
9 inzerátov
M. Schneidra - Trnavského 2E
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
9 inzerátov

Best Real, spol. s r.o.

Spokojnosť klienta. Individuálny prístup. Profesionálne poradenstvo. To sú ústredné motívy, ktorými sa riadi spoločnosť Best Real spol.s r.o., ktorá vstúpila na realitný trh s cieľom ponúknuť každému zo svojich klientov najvyššiu úroveň služieb v oblasti nehnuteľností. Niekoľko rokov fungovania na trhu nás priviedlo ku skúsenosti, že predovšetkým prihliadanie na potreby zákazníkov a profesionalita zabezpečia maximálnu spokojnosť a komfort našich klientov. Hovorí sa, že za všetkým hľadaj človeka. V tomto biznise to platí ešte viac. Makléri spoločnosti Best Real spol.s r.o. majú bohaté skúsenosti v oblasti realít, potrebné právne a obchodné znalosti a pracujú na profesionálnej úrovni, tak, aby Vám umožnili splniť si svoj sen o bývaní bez akéhokoľvek právneho rizika. Sme realitná spoločnosť, ktorá aktívne spolupracuje aj s inými realitnými kanceláriami a tým pádom vieme rýchlejšie uspokojiť potreby každého nášho klienta. Naše znalosti realitného trhu vždy využijeme vo Váš prospech.
Popradská 34/A
Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
3 inzeráty
Horné Bašty 1
Trnava (Trnava)
10 inzerátov