Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Ponúkame na predaj moderné domy v lokalite Na hore, Košice - Krásna.
Levočská 2327/3
Košice IV - Nad jazerom (Košice)
2 inzeráty
Krizna 44
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
3 inzeráty
Haburská 84/15
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
1 inzerát
Špecializované obchody, móda, špeciality gastronómie, reštaurácie, kaviarne.
Kamenná cesta 3
Žilina (Žilina)
5 inzerátov
Venujeme sa realizácii obytných štvrtí v blízkosti Bratislavy. Ponúkame na predaj pozemky, byty aj rodinné domy. Všetky naše projekty nájdete na www.atops.sk
Mlynské Nivy 48 Mlynské Nivy 48
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
5 inzerátov
Stavebná spoločnosť BAUMANN Slovakia s.r.o. sa za posledné roky vyprofilovana na pozíciu generálneho dodávateľa staviev a developrskú spoločnosť s vlasnými projektami na bývanie. Spoločnosť zastrešujúca všetky stavebné činnosti. Projektová dokumentácia, geodetická činnosť. Odborné poradenstvo. Realizácia priemyselných stavieb, rodinných domov, rekonštrukcií, striech, tvorba interiéru, či exteriéru.
Stöcklova 4208 4208
Bardejov (Bardejov)
5 inzerátov
Business Centrum Žilina sa nachádza na Bôriku, iba pár minút od centra mesta. Poloha je charakteristická nielen dobrou dopravnou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním, ale aj pekným a pokojným prostredím neďaleko lesoparku, Žilinskej univerzity a parku Ľudovíta Štúra. V bezprostrednom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, veľký počet reštaurácií, lezecká stena, workoutové ihrisko, tartanový bežecký ovál, mestský park a bikepark. Business Centrum Žilina je šesťposchodová administratívna budova o rozlohe cca 3400 m2. V priestrannom vestibule je nájomcom k dispozícii stravovacie zariadenie, kaviareň a štúdio Pilates. Na každom poschodí sa nachádza samostatná kuchynka a oddelené toalety. Variabilita vnútorného usporiadania priestorov je vysoká, priečky je možné ľubovoľne meniť a priestory sa dajú uzavrieť do samostatných kancelárskych celkov. Objekt je vybavený nákladným výťahom, k dispozícii sú aj priestory na skladovanie. Vyhradené parkovanie pre cca 60 osobných automobilov s možnosťou rozšírenia sa nachádza priamo v areáli business centra. V bezprostrednej blízkosti sú nájomcom k dispozícii ďalšie bezplatné parkovacie kapacity vo vlastníctve prenajímateľa. Priamo v areáli sa nachádza aj uzamykateľný priestor na parkovanie bicyklov a kolobežiek pod dohľadom kamier. Prístup do nehnuteľnosti je 24/7, objekt je vybavený inteligentným vstupným systémom, vysokorýchlostným optickým internetom, alarmom a kamerovým systémom.
Mikovíniho 1187/22
Žilina (Žilina)
2 inzeráty
Popradská 34
Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
6 inzerátov
Našim hlavným zameraním sú komplexné služby v oblasti prípravy, výstavby, financovania predaja a prenájmu nehnuteľností so zameraním na oblasť bývania a občiansku vybavenosť.
Dlhé Hony 5031 6
Poprad (Poprad)
2 inzeráty
Dopravná 19
Piešťany (Piešťany)
10 inzerátov
Blagoevova 28
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
1 inzerát
Námestie SNP 6
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
41 inzerátov
Pribylinská 12
Bratislava III - Rača (Bratislava)
43 inzerátov
Spoločnosť Constario, s. r. o. je developerská spoločnosť, ktorá sa zameriava na komplexnú realizáciu vlastných investičných zámerov na trhu s nehnuteľnosťami, ktoré následne umiestňujeme na trh. Výborná znalosť realitného trhu je základným predpokladom, ktorým vieme zabezpečiť pre klientelu ich maximálnu spokojnosť. Spoluprácou s kľúčovými predstaviteľmi v oblasti nehnuteľností, stavebníctva a marketingu vytvárame projekty s jasne definovaným cieľom. Projekty sú primárne orientované najmä na bytovú výstavbu, ktorá tvorí až 90 % nášho portfólia. Vďaka využitiu materiálov šetrných k životnému prostrediu zaručujeme množstvo spokojných klientov, ktorých počet neustále stúpa. Naše stavby sú prejavom vnímania potrieb a požiadaviek klientov, reflekciou našich spoločenských a kultúrnych postojov s dôrazom na politickú nezaujatosť a nekonfliktnosť v rámci vzťahov s verejnosťou.
Veľká Okružná 1309/17
Žilina (Žilina)
8 inzerátov
Námestie Mateja Korvína 1
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
31 inzerátov
Alžbetínske nám.1203 1203
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
6 inzerátov
29.augusta 23
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
1 inzerát
Developerská spoločnosť. Poskytovanie služieb v oblasti výstavby bytových domov.
Drieňová 27
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
2 inzeráty
Bratislavská 21
Šamorín (Dunajská Streda)
10 inzerátov
[b]Developerská spoločnosť.[/b] [b] Kúpa-Predaj-Prenájom-Výstavba nehnutelností.[/b] Zaoberáme sa výstavbou nehnuteľností na predaj a prenájom. Vytvárame nové obytné zóny. .
Železničná, 3086/60 60
Sereď (Galanta)
8 inzerátov