Realitné kancelárie Banskobystrický kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Banskobystrický kraj

Janka Kráľa 1
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
76 inzerátov
Sládkovičova 1
Zvolen (Zvolen)
28 inzerátov
Švermova 40
Brezno (Brezno)
11 inzerátov
Nam. SNP 723
Žarnovica (Žarnovica)
2 inzeráty

Andrea Berčíková RSc.

Realitné služby
Partizánska 1459/50 1459/50
Čierny Balog (Brezno)
8 inzerátov
Ďumbierska 3961/10
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
6 inzerátov
Venevská 769/16
Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
12 inzerátov
Vyšná Pokoradz 16
Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
10 inzerátov

AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o. VIAC AKO 15 ROKOV SKÚSENOSTÍ NA REALITNOM TRHU. Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.
Horná 32
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
900 inzerátov

BB - REALITY, s.r.o.

Profesionálny kolektív našej realitnej kancelárie BB-REALITY s.r.o. Vám rád pomôže a poradí. POSKYTUJEME: Kompletné právne poradenstvo pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Poradenstvo v oblasti daní z dedičstva alebo prevodu nehnuteľností Úverové poradenstvo a pomoc pri vybavení finančných záležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľností Obhliadku nehnuteľností s fotodokumentáciou Komplexné spracovanie kúpno-predajných zmlúv Služby spojené so správou katastra nehnuteľností a prevody na katastri Všetky ďalšie služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu a v prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, urobíme všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní. Za kolektív BB-REALITY, s.r.o. s pozdravom Jan Vundr - konateľ spoločnosti.
Skuteckého 17
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
12 inzerátov
Magurská 37
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
10 inzerátov

Brezno reality, s.r.o.

Spoločnosť Brezno reality s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vo svojom regióne - okres Brezno - ktorý veľmi dobre pozná. Filozofia našej realitnej kancelárie spočíva v kvalitných službách. Reality sú o službách a služby sú o ľuďoch. Sme jeden tím s ľudskými hodnotami na pravom mieste s pozitívnym vzťahom, otvorenosťou a uvoľnenou atmosférou. Ku každému klientovi pristupujeme zodpovedne a individuálne, so snahou vyhovieť Vašim potrebám. Sme členom Realitnej únie SR.
Rázusova 12
Brezno (Brezno)
20 inzerátov
Golianova 6
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1 inzerát

DÍON reality s.r.o.

Ponúkame Vám široký výber nehnuteľností ( byty, rodinné domy, pozemky, kancelárske, obchodné a skladové priestory), hypotekárny úver Vám " ušijeme " na mieru, a pomôžeme Vám aj s rekonštrukciou Vašej nehnuteľnosti. Viac informácií na tel. čísle 0917 921 889 alebo rkdion@gmail.com. www.rkdion.com
Horné záhrady 17
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
91 inzerátov
Zeleznična 8
Lučenec (Lučenec)
75 inzerátov
Horná Strieborná 14599/4
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
11 inzerátov
Kalinčiakova 1
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
7 inzerátov

DS Servis, s. r. o.

Naša realitná kancelária je zameraná na región Rimavskej Soboty a blízkeho okolia od roku 2011 pričom nadviazala na bohaté skúsenosti s realitami, poisťovníctvom a bankovníctvom majiteľov od roku 2006. Nemáme ambíciou byť veľkou neosobnou realitnou kanceláriou ale cieľom a zmyslom našej práce je, aby sa slovné spojenie „SPOKOJNÝ KLIENT“ stalo realitou. Vďaka tomu, že sa nám tieto ciele darí napĺňať, väčšina našich zrealizovaných obchodov je na základe referencií od klientov, alebo už po predošlej skúsenosti s našimi službami Realitní makléri našej spoločnosti sú certifikovaní profesionáli (prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii). Po úspešnej certifikácii prechádza maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém, ktorý rozvíja našich realitných maklérov. Naša realitná kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/EÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.
I. Hatvániho 1602/1
Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
21 inzerátov
Námestie SNP 19
Zvolen (Zvolen)
30 inzerátov

Future Home s.r.o.

Pôsobíme na Slovensku, v Česku, v Dubaji a na Kanárskych ostrovoch, predávame a vykupujeme nehnuteľnosti
Tajovského 12
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
26 inzerátov