Realitné kancelárie Banskobystrický kraj

Trieda SNP 75
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
14 inzerátov
Janka Kráľa 1
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
94 inzerátov
Petra Karvaša 14950/1
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
26 inzerátov
Novozámocká 1
Zvolen (Zvolen)
9 inzerátov

AKM Kapital, s.r.o.

Firma AKM KAPITAL, s.r.o., realitná kancelária s pôsobením od roku 2001, je tu pre vás. Nájdeme pre vás spoľahlivého kupujúceho a vykonáme všetky potrebné úkony, vrátane: -Zloženie zálohy: vyhotovenie a spísanie dohody o zložení zálohy, uschovanie zloženej zálohy na depozitnom účte až do ukončenia obchodu. -Vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, nájomných zmlúv a návrhov na vklad do katastra: všetky zmluvy a dodatky spracováva náš právny zástupca. -Podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti: zabezpečíme koky a fyzické podanie návrhov na vklad. -Odovzdanie nehnuteľnosti: osobné odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií.

Sládkovičova
Zvolen (Zvolen)
31 inzerátov
Švermova
Brezno (Brezno)
35 inzerátov
Tajov 344
Tajov (Banská Bystrica)
5 inzerátov
Nám. SNP 21 21
Žarnovica (Žarnovica)
20 inzerátov

Andrea Berčíková RSc.

Realitné služby
Malinovského 22/1112
Brezno (Brezno)
16 inzerátov
Ďumbierska 3961/10
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
10 inzerátov
Vyšná Pokoradz 16
Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
2 inzeráty

AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o. VIAC AKO 15 ROKOV SKÚSENOSTÍ NA REALITNOM TRHU. Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.
Horná 32
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
919 inzerátov
Viliama Paulínyho Tótha 3 3
Zvolen (Zvolen)
33 inzerátov
Hviezdoslavova 52/3
Lučenec (Lučenec)
12 inzerátov

BB - REALITY, s.r.o.

Profesionálny kolektív našej realitnej kancelárie BB-REALITY s.r.o. Vám rád pomôže a poradí. POSKYTUJEME: Kompletné právne poradenstvo pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Poradenstvo v oblasti daní z dedičstva alebo prevodu nehnuteľností Úverové poradenstvo a pomoc pri vybavení finančných záležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľností Obhliadku nehnuteľností s fotodokumentáciou Komplexné spracovanie kúpno-predajných zmlúv Služby spojené so správou katastra nehnuteľností a prevody na katastri Všetky ďalšie služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu a v prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, urobíme všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní. Za kolektív BB-REALITY, s.r.o. s pozdravom Jan Vundr - konateľ spoločnosti.
Skuteckého
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
20 inzerátov

BEEVAM, s.r.o.

Čo pre Vás znamená domov? Ako beevate? Prinášame Vám obsah, ktorý zmení Vaš pohľad na všedné veci. Uvoľnite svoju kreativitu, vzdelávajte sa a čerpajte inšpirácie pre Vaše bývanie. Kontaktujte nás: sekretariat@beevam.sk

Medený Hámor 11
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
16 inzerátov
Kyjevské námestie 7
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
10 inzerátov

BP REALITY

Zabezpečujeme spravodlivý prístup a profesionálnu starostlivosť o našich klientov. Ponúkame iba také množstvo nehnuteľností, ktoré dokážeme kvalitne spravovať, a staviame sa ako dlhodobý partner, ktorý klientovi poskytuje dôveryhodné riešenia v oblasti nehnuteľností. Zaručujeme kompletné sprostredkovanie predaja vrátane právnych služieb, pričom rešpektujeme aj možnosť klienta využiť len konkrétne časti našich služieb podľa jeho potrieb.  
Medzi hrušky 2864/8
Lieskovec, Zvolen (Zvolen)
6 inzerátov

Brezno reality, s.r.o.

Spoločnosť Brezno reality s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vo svojom regióne - okres Brezno - ktorý veľmi dobre pozná. Filozofia našej realitnej kancelárie spočíva v kvalitných službách. Reality sú o službách a služby sú o ľuďoch. Sme jeden tím s ľudskými hodnotami na pravom mieste s pozitívnym vzťahom, otvorenosťou a uvoľnenou atmosférou. Ku každému klientovi pristupujeme zodpovedne a individuálne, so snahou vyhovieť Vašim potrebám. Sme členom Realitnej únie SR.
Rázusova 12
Brezno (Brezno)
39 inzerátov
Komenského 268/2
Čebovce (Veľký Krtíš)
7 inzerátov