Realitné kancelárie Dunajská Streda. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Dunajská Streda

Alžbetínske námestie 328
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
103 inzerátov
Jánosa Aranya 5878/9
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
53 inzerátov
Zabezpečujem sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu rôznych druhov nehnuteľností, poradenstvo v danej oblasti, zabezpečenie kompletného servisu: inzertná činnosť, obhliadky nehnuteľností, vypracovanie budúcich, kúpno predajných, zámenných, darovacích, nájomných zmlúv, znalecké posudky, preverenie skutkového stavu, overenia podpisov, odpisy energií, odovzdávací protokol, premeranie pozemkov, geometrický plán, kolaudácie a zápis neevidovaných nehnuteľností na katastri. Poradím Vám v oblasti financií, hypotekárne úvery, stavebné sporenie, životné a neživotné poistenia. Zabezpečím sťahovacie služby, upratovacie služby, prípadne opravy a prerábky ... Zákazníkovi ponúkam zodpovedný, seriózny a ľudský prístup, služby od A po Z, seriózny prístup očakávam aj od klientov. Hlavná oblasť pôsobenia je Šamorín a okolie. Termín stretnutí, obhliadok je nutné telefonicky alebo e-mailom dohodnúť.
Poľná 261/31
Šamorín (Dunajská Streda)
8 inzerátov
Chateau reality je realitná kancelária nezávislého realitného poradcu PhDr. Edit Chrenko, ktorá flexibilným prístupom vykonáva svoju realitnú činnosť, zabezpečuje pre svojich klientov profesionálny servis a poradenstvo v oblasti realít (predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, ako aj kompletné vybavenie hypotekarnych aj spotrebných úverov pre klientov) Ponúkam svojim zákazníkom: – vyhotovenie kvalitných fotografií, ako aj marketingový plán predaja nehnuteľnosti – zabezpečenie všetkých podkladov a dokumentov potrebných k realizácii prevodu, – poradenstvo a realizáciu prepisu vlastníckych práv k nehnuteľnostiam, – zabezpečenie listu vlastníctva a snímku z pozemkovej mapy k nehnuteľnosti, – zabezpečenie vyhotovenia znaleckého posudku nehnuteľnosti, – zabezpečenie geometrického plánu pozemku, – zabezpečenie vytýčenia hraníc a rozdelenia pozemku, – vyhotovenie kúpnej, nájomnej, darovacej, zámennej zmluvy, – zabezpečenie vyhotovenia energetického certifikátu, – poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárneho úveru, – vypracovanie návrhov na vklad do katastra nehnuteľností, – zabezpečenie celého priebehu transakcie, finančného vyrovnania, odovzdania a prepisu nehnuteľnosti a energií vrátane správcovskej spoločnosti. – poradenstvo o poistení zaistení, vinkulácii, rôzne poistenia nehnuteľnosti ako aj osôb. – Mojou prioritou je spokojnosť a dôvera klientov, spoľahlivé prevody nehnuteľností pre obe zmluvné strany.
Maloblahovská 6
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
37 inzerátov
Vážení klienti, hlavným cieľom našej realitnej kancelárie DIAMOND HOME s.r.o je poskytnúť klientom profesionálne služby v realitnej činnosti, finančného poradenstva, kompletný právni servis. Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuťelnostami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. Preto ak máte záujem kúpiť či predať dom, byt alebo iné nehnuťelnosti obráťte sa na nás.
Blažov 114
Kútniky (Dunajská Streda)
90 inzerátov
Veterná 17
Šamorín (Dunajská Streda)
54 inzerátov
Realitná kancelária
Mierová 795/9 9
Topoľníky (Dunajská Streda)
44 inzerátov
Bratislavská 21
Šamorín (Dunajská Streda)
9 inzerátov
Spoločnosť EUROPROJEKT DS - Plus s. r. o. je investičná firma zamerajúca sa na výstavbu nových komfortných nízkoenergetických bytov. Pracujeme s najlepšími profesionálmi stavebného sektoru a najmodernejšími materiálmi s Európskym štandardom. Naši vnútorní architekti sú garanciou na luxus a pohodlnosť bývajúcich. Pri uskutočňovaní stavebných prác používame kvalitné (certifikované) materiály a moderné metódy, ktoré zabezpečujú vysokú využiteľnosť, statickú bezpečnosť ako aj dobrú architektonickú stvárniteľnosť objektov. Spoľahlivosť našej spoločnosti garantujú vysoko kvalifikovaní odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva. Disponujeme rozsiahlym moderným strojovým parkom. Vyznačujeme sa priaznivými cenovými ponukami, kvalitou vykonaných prác, dodržiavaním dohodnutých podmienok a prispôsobením sa potrebám zákazníka. Vlastníme všetky potrebné oprávnenia na vykonávanie stavebnej činnosti. Realizujeme rôzne stavebné a rekonštrukčné práce, predovšetkým v oblasti pozemného staviteľstva. Spoločnosť je dobre vybavená základnými prostriedkami vrátane mechanizácie a dopravy. Dodržiavaním dohodnutých podmienok a termínov sa usilujeme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka pri výkone našej činnosti.
Kračanská cesta 690/23
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
8 inzerátov
Orechová Potôň 2066
Orechová Potôň (Dunajská Streda)
6 inzerátov
Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností - Šamorín, Dunajská Streda a okolie
Bratislavská 100/D
Šamorín (Dunajská Streda)
64 inzerátov
Alžbetínske nám.1203 1203
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
5 inzerátov
Hlavná 45/62
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
5 inzerátov
Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností. Zabezpečenie dokumentov potrebných pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.
Vodárenská 1889/32A
Šamorín (Dunajská Streda)
67 inzerátov
Sprostredkujeme kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností predovšetkým v Dunajskej Strede a na okolí. V rámci servisu pripravíme Zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu a návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Zabezpečíme aj znalecký posudok, ak nehnuteľnosť kupujete na úver. Zabezpečíme prípravu Energetického certifikátu budovy (EC), čo je povinnosť zabezpečiť predávajúceho nehnuteľnosti a odovzdať kupujúcemu ku kúpnej zmluve ( z. č. 555/2005). Pripravujeme aj ocenenie nehnuteľnosti, ak potrebujete napr. k dedičskému konaniu.
Ul. Biskupa Kondého 18
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
23 inzerátov
Pod záhradami 37
Šamorín (Dunajská Streda)
19 inzerátov
Realitná, investičná a stavebná spoločnosť
Agátova 7
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
6 inzerátov
Veterná 43
Šamorín (Dunajská Streda)
7 inzerátov
Komárňanská 135
Veľký Meder (Dunajská Streda)
18 inzerátov
Blažov 123
Kútniky (Dunajská Streda)
37 inzerátov