Realitné kancelárie Galanta. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Galanta

Nemocničná 612/39
Galanta (Galanta)
2 inzeráty
Puškinova 700/90
Galanta (Galanta)
3 inzeráty

BDO Invest s.r.o.

Sme investično-realitná kancelária, ktorá združuje tím právnikov pôsobiacich v oblasti realitného práva a obchodu. S radosťou pomôžeme uspokojiť Vaše potreby a záujmy, čím sa snažíme vyťažiť maximum z predaja, kúpy, sprostredkovania alebo investície do nehnuteľností. Nenechajte si ujsť tú pravú realitu! Kontaktujte nás!
Šafárikova 1522/43
Galanta (Galanta)
6 inzerátov
Hlavná 2288/41A
Galanta (Galanta)
21 inzerátov

CONTRACT REALITY, s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
Clementisove sady 907
Galanta (Galanta)
28 inzerátov
Revolučná štvrť 953
Galanta (Galanta)
10 inzerátov

Dagmar Janusová - DAJA

realitná činnosť
Družstevná 4328/34 4328
Sereď (Galanta)
9 inzerátov
Matúškovo 610
Matúškovo (Galanta)
23 inzerátov
Mierové námestie 940/1
Galanta (Galanta)
3 inzeráty

flexibil REAL

realitná činnosť
Veľký Grob 116 116
Veľký Grob (Galanta)
3 inzeráty

FRISCO, s.r.o. - realitná kancelária

Realitné služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka nasledovné realitné služby: sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti vyhľadávanie vhodných klientov na predaj a kúpu nehnuteľnosti sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti zabezpečenie obhliadok nehnuteľnosti zabezpečenie inzercie v tlačených periodikách a na internete zastupovanie klientov v rozsahu dohodnutom v sprostredkovateľskej zmluve resp. v splnomocnení pre kupujúcich poskytujeme službu aktívneho vyhľadávania nehnuteľnosti na základe ich požiadaviek a bližšej špecifikácie Právne služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka komplexné právne služby: zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy sprostredkovanie vypracovania súdnoznaleckých posudkov vypracovanie kúpnych (zámenných, darovacích) zmlúv vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad dohľad nad finančným vyrovnaním záverečné protokolárne odovzdanie prevedenej nehnuteľnosti a kľúčov Finančné služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka nasledovné finančné služby: vypracovnie plánu financovania kúpy nehnuteľnosti s cieľom znížiť náklady kupujúceho spracovanie hypotekárnych úverov.
Nám. Slobody 30
Sereď (Galanta)
14 inzerátov
Z. Kodálya 779/9
Galanta (Galanta)
20 inzerátov

Joyel s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
T.Vansovej 231/8
Galanta (Galanta)
24 inzerátov

Mgr. Edita Vörösová IntExReal

Predávate Vašu nehnuteľnosť ale záujemcovia sa nehrnú? Využite najnovšiu profesionálnu prípravnú metódu trhu , Home Staging a prilákajte nastávajúceho majiteľa! VEDELI STE? Čím dlhšie je Váš byt, dom na trhu, tým sa stáva pre kupujúcich menej atraktívny, preto neváhajte a zavolajte Home Stagera, ktorý z Vášho bytu, domu, kancelárie, penziónu, hotela vykúzli pôvabnú realitnú ponuku. Nechajte aj Vy svoju nehnuteľnosť zažiariť! ]IntExReal je realitná a projekčná kancelária s novým pohľadom na svet realít. Špecializujeme sa na úpravu interiéru a exteriéru - za účelom efektívneho predaja / prenájmu, tzv. Home Staging-om. - za účelom útulného bývania / návrh a realizácia interiéru bytu, domu, penziónu..... a exteriéru - záhrady, loggie/ Snažíme sa o jedinečnosť a praktickosť prevedenia každého interiéru a exteriéru. Ku všetkým projektom pristupujeme s citom a vždy s nasadením vytvoriť atraktívny výsledok. Pokiaľ máte záujem dozvedieť si viac o našich službách, môžete nás kontaktovať aj na: Tel: +421 902 625 115 E-mail:info@intexreal.sk www: www.intexreal.sk www: http://reality.intexreal.sk/ FB: http://www.facebook.com/IntExReal Tešíme sa na budúcu spoluprácu. Edita Vörösová home stager, realitný poradc[/i] a [/i]
Hlavná 495
Mostová (Galanta)
65 inzerátov
Jelka 928
Jelka (Galanta)
14 inzerátov

OB - REAL s.r.o.

• Realitná kancelária OB – REAL s.r.o. je zárukou poskytovania kvalitných služieb, ktoré ponúkame od roku 1999. Od tohoto obdobia úspešne pôsobíme na Slovenskom trhu. Minimalizujeme právne riziká spojené s prevodom vlastníctva a prenájmom nehnuteľností. • Do nášho portfólia patria: byty, domy, pozemky, kancelárie, priestory a objekty pre obchod, služby, sklady, reštaurácie, výrobu, na podnikanie a nehnuteľnosti na investovanie. Spoločnosť OB-REAL zabezpečuje svoje služby predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické osoby a osoby s právnou subjektivitou. Spoločnosť svojim širokým ponukovým portfóliom prechádza naprieč celým trhom s nehnuteľnosťami a poskytuje tak svojim klientom širokú a komplexnú ponuku. • Našim cieľom je ponúkať klientom maximálne množstvo služieb, ktoré môžu od realitnej kancelárie očakávať. • Vsadili sme na individuálny prístup k potrebám každého zákazníka. • Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuteľnosťami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. • Hlavnou prioritou našej spoločnosti sú pravdivé a objektívne informácie, ktoré poskytujeme o každom ponúkanom objekte, bohatá dokumentácia a dokonalé znalosti problematiky obchodu tohoto druhu. • Kontaktujte nás. Využitím služieb našej realitnej kancelárie presuňte svoje úsilie a čas na odborníkov, ktorý sa kolotočom súvisiacim s týmto druhom obchodu stretávajú každý deň. • Dôverujte nám, pomôžeme vám vyriešiť Vaše problémy, navštívte nás a presvedčíte sa osobne o serióznosti našej realitnej kancelárie.
Fučíkova 120
Sládkovičovo (Galanta)
19 inzerátov

Realitná kancelária VEMA - REAL

Sprostredkovanie predaja a prenájmu bytov, podnikateľských priestorov, domov a pozemkov. Realitná kancelária Vema Real pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1998. Po celé obdobie svojej činnosti je našim krédom serióznosť a vysoký štandard poskytovaných služieb.
M. R. Štefánika 1152/4 4
Sereď (Galanta)
8 inzerátov

TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.

K Vašej hypotéke od nás ako bonus ZNALECKÝ POSUDOK na nehnuteľnosť ZADARMO. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami na Slovensku. Predložíme Vám ich konkurenčné ponuky z ktorých si vyberiete pre Vás tú najvýhodnejšiu hypotéku. TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o. Realitná kancelária, ktorá Vám sprostredkuje predaj, prenájom a kúpu Vašej nehnuteľnosti. Nepríďte o svoju nehnuteľnosť vo finančne nevýhodnej dražbe, alebo exekúcii. Platba za nehnuteľnosť v hotovosti. S dôverou sa obráťte na našu realitnú kanceláriu TOP REALITY - uisťujeme Vás, že spravíme všetko pre to, aby ste boli s našimi službami maximálne spokojní.
29. Augusta 1646/6
Galanta (Galanta)
44 inzerátov

WINGS Reality

Realitná kancelária WINGS reality, Bývanie realitou predstavuje výbornú znalosť blízkeho okolia a miestnych pomerov, obchodné skúsenosti a právnu istotu. Ako jediná realitná kancelária v Seredi svojím klientom ponúkame nadštandardný odborný právny servis. Vlastníme certifikáty pre realitný obchod vydané Slovenskou Realitnou Akadémiou SORA, najvýznamnejšou odbornou organizáciou v realitách na Slovensku. Ctíme si korektné vzťahy, pracujeme profesionálne a diskrétne, sme rýchli, spoľahliví, s férovými cenami za služby. Riadime sa Etickým kódexom SORA. Našu kanceláriu nájdete v centre Serede, v budove notárskeho úradu nachádzajúcom sa oproti pošty a mestského úradu a v blízkosti verejného parkoviska. WINGS reality, Bývanie realitou. www.winsgreality.eu
Námestie Republiky 4466/11
Sereď (Galanta)
50 inzerátov
Ul. 29. augusta 1646/6
Galanta (Galanta)
7 inzerátov