Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Košice

AA REALITY Košice s.r.o.

Realitná kancelária, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, odkupovanie nehnuteľností, predaj bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, chát, záhrad, garáži.
Osloboditeľov 37
Košice IV - Barca (Košice)
126 inzerátov
Poštová 10
Košice II - Západ (Košice)
112 inzerátov
Potočná 1/A
Košice I - Sever (Košice)
31 inzerátov

ADVOCAT REAL, s.r.o.

Hlavným predmetom podnikania našej spoločnosti ADVOCAT REAL, s.r.o. je sprostredkovanie nájmu, predaja , kúpy bytov, rodinných domov, pozemkov a stavebno - inžinierska činnosť. Stavebníkom ponúkame kompletnú inžiniersku činnosť, ktorá zahŕňa zabezpečenie vstupných podkladov, prieskumov, odborných posudkov a stanovísk, zastupovanie investora pri územnom konaní, stavebnom konaní a kolaudačnom konaní.
Harčarova 1129/11
Košice IV - Krásna (Košice)
9 inzerátov

AFI-Real s.r.o.

O nás Naša realitná kancelária sa zaoberá predajom vlastných nehnuteľností, ich správou a samozrejme poskytuje aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a odborným programom sme schopní odkúpiť Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Dôvodom mimoriadneho úspechu našej kancelárie sú najmä nadštandardné profesionálne služby. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Laborecká 462/14
Košice II - Západ (Košice)
1 inzerát
Mudroňova 29
Košice IV - Juh (Košice)
5 inzerátov

ATOMIA, s.r.o.

Ponúkame Vám profesionálne služby v oblasti realít a finančných služieb už od roku 2002. Naša realitná kancelária sa špecializuje na oblasť východného Slovenska a ponúkame Vám sprostredkovanie predaja Vašej nehnuteľnosti za najvyššiu sumu, sprostredkovanie prenájmu bytových aj nebytových priestorov, ohodnotenie nehnuteľnosti k dedičskému konaniu, súdnemu konaniu a i., výkup nehnuteľnosti už do 24 hodín, vypracovanie kúpnych, darovacích a nájomných zmlúv, hypotekárne a právne poradenstvo. Ak potrebujete riešiť svoje bývanie, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na našu spoluprácu.
Orlia 11 11
Košice (Košice)
54 inzerátov
Námestie osloboditeľov 3/A
Košice I - Staré Mesto (Košice)
7 inzerátov
Letná 47
Košice I - Sever (Košice)
24 inzerátov
Hlavná
Košice I - Staré Mesto (Košice)
32 inzerátov
Dominikánske námestie 11
Košice I - Staré Mesto (Košice)
11 inzerátov
Na hore 6
Košice III - Dargovských Hrdinov (Košice)
13 inzerátov
Buzinská 581
Košice II - Šaca (Košice)
2 inzeráty

Business Centrum Hlavná, s.r.o.

Predaj a prenájom bytov, domov, pozemkov a kancelárií.
Hlavná 104
Košice I - Staré Mesto (Košice)
2 inzeráty

BYTY TERASA s.r.o.

prenájom bytov
Moldavská 17 61
Košice II - Západ (Košice)
1 inzerát
Mäsiarska 70
Košice I - Staré Mesto (Košice)
7 inzerátov

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

CASSOVIA REALITAS je spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaj, kúpy, prenájmu alebo odkúpením nehnuteľnosti pôsobiaca na východnom Slovensku. Našim cieľom je budovať energickú a silnú spoločnosť s dominantným postavením na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku. Spoločnosť je zároveň členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii na Slovensku) a C.E.I.(Európska konfederácia obchodníkov s nehnuteľnosťami so sídlom v Bruseli). Kvalitné služby smerované k spokojnosti klienta, ochota a rýchlosť poskytovaných služieb nás v krátkom čase zaradili medzi významné realitné kancelárie na trhu východného Slovenska. Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme bezplatné poradenstvo a právny servis. Samozrejmosťou pre nás je osobný prístup ku klientom, a ten je u nás na prvom mieste.
Tolstého 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
209 inzerátov
Osloboditeľov 54
Košice IV - Barca (Košice)
9 inzerátov

Cherries reality

[b]Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)[/b]
Južná trieda 48/D
Košice IV - Juh (Košice)
1 inzerát
Pri Teleku
Košice IV - Juh (Košice)
31 inzerátov