Realitné kancelárie Košický kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Košický kraj

2DOMY s.r.o.

Ponúkame na predaj moderné domy v lokalite Na hore, Košice - Krásna.
Levočská 2327/3
Košice IV - Nad jazerom (Košice)
3 inzeráty

AA REALITY Košice s.r.o.

Realitná kancelária, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, odkupovanie nehnuteľností, predaj bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, chát, záhrad, garáži.
Osloboditeľov 37
Košice IV - Barca (Košice)
154 inzerátov
Poštová 10
Košice II - Západ (Košice)
113 inzerátov
Potočná 1
Košice I - Sever (Košice)
6 inzerátov

AFI-Real s.r.o.

O nás Naša realitná kancelária sa zaoberá predajom vlastných nehnuteľností, ich správou a samozrejme poskytuje aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a odborným programom sme schopní odkúpiť Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Dôvodom mimoriadneho úspechu našej kancelárie sú najmä nadštandardné profesionálne služby. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Laborecká 462/14
Košice II - Západ (Košice)
2 inzeráty
Duklianska 38
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
41 inzerátov
Hviezdoslavova 7
Košice I - Staré Mesto (Košice)
6 inzerátov
Kpt. Nálepku 1072/20
Michalovce (Michalovce)
59 inzerátov

ASAP REAL s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje služby klientom, ktoré sú potrebné pri nakladaní s nehnuteľnosťami. Naše služby: Sprostredkovanie predaja bytov, domov, pozemkov a iných priestorov Sprostredkovanie prevodu družstevných bytov Zabezpečenie potrebných podkladov z katastra nehnuteľností Sprostredkovanie vyhotovenia znaleckých posudkov Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá zabezpečí vyhotovovanie zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych, nájomných, darovacích ale aj záložných zmlúv, zmlúv o zriadení vecných bremien atď. Inzerovanie na najnavštevovanejších realitných portáloch Spolupráca s inými realitnými kanceláriami Odkúpime Vašu nehnuteľnosť - aj zadlženú. Zaisťujeme prácu súdneho znalca pre ocenenie nehnuteľností, prácu geodeta pre zhotovenie geometrického plánu, či prerozdelenia pozemkov, vieme zabezpečiť založenie listu vlastníctva, stotožnenie a vytýčenie parciel a iné úkony spojené s evidenciou nehnuteľností na správe katastra.
Pražská 4
Košice II - Západ (Košice)
19 inzerátov
Mudroňova 29
Košice IV - Juh (Košice)
12 inzerátov
Južná trieda 31
Košice IV - Juh (Košice)
79 inzerátov
Letná 47
Košice I - Sever (Košice)
25 inzerátov
Hlavná 12/18
Košice I - Staré Mesto (Košice)
16 inzerátov

Bondex Real s.r.o.

Realitná činnosť.
Južná trieda 66
Košice IV - Juh (Košice)
11 inzerátov
Mäsiarska 70
Košice I - Staré Mesto (Košice)
6 inzerátov

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

CASSOVIA REALITAS je spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaj, kúpy, prenájmu alebo odkúpením nehnuteľnosti pôsobiaca na východnom Slovensku. Našim cieľom je budovať energickú a silnú spoločnosť s dominantným postavením na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku. Spoločnosť je zároveň členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii na Slovensku) a C.E.I.(Európska konfederácia obchodníkov s nehnuteľnosťami so sídlom v Bruseli). Kvalitné služby smerované k spokojnosti klienta, ochota a rýchlosť poskytovaných služieb nás v krátkom čase zaradili medzi významné realitné kancelárie na trhu východného Slovenska. Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme bezplatné poradenstvo a právny servis. Samozrejmosťou pre nás je osobný prístup ku klientom, a ten je u nás na prvom mieste.
Tolstého 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
185 inzerátov

CENREFIN realitné služby, s.r.o.

Sprostredkovanie a správa realitných investícií Realitná činnosť Výkup nehnuteľností Finančné služby
S. Chalupku 1768/11
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
3 inzeráty

Cherries reality

[b]Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)[/b]
Južná trieda 48/D
Košice IV - Juh (Košice)
3 inzeráty
Mlynská 28
Košice I - Staré Mesto (Košice)
1 inzerát

Diamond Reality

Diamond Reality je najväčšia realitná kancelária v Košiciach s pobočkami po celom Slovensku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou. Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako seriózna realitná kancelária si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek. Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností našich ponúk je na vysokej úrovni, momentálne inzerujeme na približne 200 realitných portáloch. Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov. Diamond Reality je franchisingová sieť nezávislých realitných kancelárií ponúkajúcich služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá pobočka zodpovedá za svoju prácu samostatne.
Moldavská cesta 6
Košice II - Západ (Košice)
410 inzerátov