Realitné kancelárie Košický kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Košický kraj

2DOMY s.r.o.

Ponúkame na predaj moderné domy v lokalite Na hore, Košice - Krásna.
Levočská 2327/3
Košice IV - Nad jazerom (Košice)
2 inzeráty

AA REALITY Košice s.r.o.

Realitná kancelária, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, odkupovanie nehnuteľností, predaj bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, chát, záhrad, garáži.
Osloboditeľov 37
Košice IV - Barca (Košice)
96 inzerátov
Poštová 10
Košice II - Západ (Košice)
111 inzerátov
Adlerova 1
Košice III - Dargovských Hrdinov (Košice)
3 inzeráty
Harčarova 11
Košice IV - Krásna (Košice)
8 inzerátov

AFI-Real s.r.o.

O nás Naša realitná kancelária sa zaoberá predajom vlastných nehnuteľností, ich správou a samozrejme poskytuje aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Vďaka silnému finančnému zázemiu a odborným programom sme schopní odkúpiť Vašu nehnuteľnosť v bezkonkurenčne rýchlom čase. Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Dôvodom mimoriadneho úspechu našej kancelárie sú najmä nadštandardné profesionálne služby. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Laborecká 462/14
Košice II - Západ (Košice)
1 inzerát
Duklianska 38 38
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
27 inzerátov
Hviezdoslavova 7
Košice I - Staré Mesto (Košice)
6 inzerátov
Kpt. Nálepku 1072/20
Michalovce (Michalovce)
39 inzerátov
Kežmarská 6
Košice II - Západ (Košice)
2 inzeráty

ASAP REAL s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje služby klientom, ktoré sú potrebné pri nakladaní s nehnuteľnosťami. Naše služby: Sprostredkovanie predaja bytov, domov, pozemkov a iných priestorov Sprostredkovanie prevodu družstevných bytov Zabezpečenie potrebných podkladov z katastra nehnuteľností Sprostredkovanie vyhotovenia znaleckých posudkov Spolupracujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá zabezpečí vyhotovovanie zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych, nájomných, darovacích ale aj záložných zmlúv, zmlúv o zriadení vecných bremien atď. Inzerovanie na najnavštevovanejších realitných portáloch Spolupráca s inými realitnými kanceláriami Odkúpime Vašu nehnuteľnosť - aj zadlženú. Zaisťujeme prácu súdneho znalca pre ocenenie nehnuteľností, prácu geodeta pre zhotovenie geometrického plánu, či prerozdelenia pozemkov, vieme zabezpečiť založenie listu vlastníctva, stotožnenie a vytýčenie parciel a iné úkony spojené s evidenciou nehnuteľností na správe katastra.
Pražská 4
Košice II - Západ (Košice)
3 inzeráty
Mudroňova 29
Košice IV - Juh (Košice)
7 inzerátov
Južná trieda 31
Košice IV - Juh (Košice)
71 inzerátov
Letná 47
Košice I - Sever (Košice)
17 inzerátov
Hlavná
Košice I - Staré Mesto (Košice)
11 inzerátov

Bondex Real s.r.o.

Realitná činnosť.
Krivá 2995/21
Košice IV - Juh (Košice)
10 inzerátov
Mäsiarska 70
Košice I - Staré Mesto (Košice)
3 inzeráty

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

CASSOVIA REALITAS je spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaj, kúpy, prenájmu alebo odkúpením nehnuteľnosti pôsobiaca na východnom Slovensku. Našim cieľom je budovať energickú a silnú spoločnosť s dominantným postavením na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku. Spoločnosť je zároveň členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii na Slovensku) a C.E.I.(Európska konfederácia obchodníkov s nehnuteľnosťami so sídlom v Bruseli). Kvalitné služby smerované k spokojnosti klienta, ochota a rýchlosť poskytovaných služieb nás v krátkom čase zaradili medzi významné realitné kancelárie na trhu východného Slovenska. Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme bezplatné poradenstvo a právny servis. Samozrejmosťou pre nás je osobný prístup ku klientom, a ten je u nás na prvom mieste.
Tolstého 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
163 inzerátov

CENREFIN realitné služby, s.r.o.

Sprostredkovanie a správa realitných investícií Realitná činnosť Výkup nehnuteľností Finančné služby
S. Chalupku 1768/11
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
2 inzeráty
Osloboditeľov 54
Košice IV - Barca (Košice)
9 inzerátov