Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Košický kraj

Hlavná
Kráľovský Chlmec (Trebišov)
38 inzerátov
Nám.Baníkov 1 1
Rožňava (Rožňava)
28 inzerátov
Popradská 82
Košice II - Západ (Košice)
9 inzerátov

ILP, s.r.o.

- prenájom nehnuteľností - kúpa a predaj nehnuteľností - finančné poradenstvo - stavebné projekty a realizácie stavieb
Drevárska
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
41 inzerátov
Popradská 82 82
Košice II - Západ (Košice)
2 inzeráty

Impulz Real, s.r.o.

Realitná spoločnosť Impulz Real, s.r.o., pre Vás zabezpečuje servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V príjemnom a komfortnom prostredí ponúkame individuálny prístup, odborné poradenstvo vo všetkých oblastiach bývania. Medzi naše hlavné ciele patrí zabezpečiť komplexný servis pre klientov, šetriť ich čas ako aj odbúrať zbytočný stres, ktorý vzniká pri získavaní potrebných podkladov k vybaveniu vlastného bývania. Pre väčšinu ľudí je kúpa nehnuteľnosti skúsenosťou, ktorú absolvujú len pár krát za život. Preto je dôležité, aby spolupráca s našou realitnou kanceláriou bola pre Vás príjemnou skúsenosťou. Naši makléri hovoria po anglicky a nemecky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne vzhľadom na danú situáciu, možnosti, želania a potreby. Aby celkový priebeh kúpy, predaja či prenájmu bol bezproblémový a hlavne bezpečný, spolupracujeme s advokátmi a notármi, ktorí sa špecializujú na realitnú oblasť. Naši advokáti preveria právny stav k nehnuteľnosti, ktorá je predmetom prevodu a navrhnú najvhodnejší spôsob, aby kupujúci mal istotu nadobudnutia vlastníckeho práva a zároveň predávajúci istotu získania kúpnej ceny. FINANCOVANIE: • odborné poradenstvo v oblasti bankových produktov (úvery na bývanie) pri realizácii investičných zámerov klienta SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE: • sprostredkovanie kúpy, predaja, výmeny nehnuteľností • odborné poradenstvo v oblasti prevodov vlastníckych práv nehnuteľností (byt v osobnom vlastníctve) • odborné poradenstvo v oblasti prevodov členských práv nehnuteľností (družstevný byt) • odborné poradenstvo v oblasti dane z prevodu a prechodu nehnuteľnosti, dane z príjmov, dane z nehnuteľnosti • príprava kompletnej zmluvnej dokumentácie k prevodom vlastníckych práv nehnuteľností (byt v osobnom vlastníctve) • príprava kompletnej zmluvnej dokumentácie k prevodom členských práv nehnuteľností (družstevný byt) • zabezpečenie všetkých potrebných podkladov pre prípravu zmluvnej dokumentácie k prevodu (list vlastníctva, snímka z katastrálnej mapy, potvrdenie o veku stavby a iné) ako aj k zriadeniu záložného práva • vklad do katastra nehnuteľností DOPLNKOVÉ SLUŽBY: (na základe dohody so zmluvnými partnermi) • vypracovanie znaleckých posudkov k prevodu vlastníckych práv ako aj k zriadeniu záložného práva (znalec) • zameranie pozemku, vypracovanie geometrického plánu (geodet) • určovanie nosných priečok pri rekonštrukcii bytov (statik) • overenie podpisov na zmluvných dokumentoch (notár) • rekonštrukcie bytov a nehnuteľností (kontakty na spoločnosti, ktoré vykonávajú stavebno – montážne práce a rekonštrukcie nehnuteľností) • bytový architekt • projektant rodinných domov ZARUČUJEME VÁM: • maximálnu serióznosť • diskrétnosť V prípade otázok nás prosím kontaktujte Ing. Marek Talian + 421 902 627 777, Lucia Talianová + 421 948 797 013, info@impulzreal.sk Ďakujem Vám za Vašu prejavenú dôveru.
Sládkovičova
Košice I - Sever (Košice)
56 inzerátov

INFOREAL PLUS s.r.o.

Realitná spoločnosť INFOREAL je tradičnou značkou na realitnom trhu v Košiciach a okolí už od roku 2001. Patríme medzi TOP 5 realitných kancelárií pôsobiacich v Košiciach z pohľadu objemu predaja a skúseností. Naše silné stránky: - dokonalá znalosť lokálneho trhu - skúsenosti z viacerých odborov – právo, geodézia, - kataster nehnuteľností, hypotéky a iné formy financovania - kompletný servis - inovatívnosť a silný marketing skúsenosti nadobudnuté aktívnou praxou od roku 2001
3 3
Košice (Košice)
38 inzerátov
Mlynárska 15
Košice IV - Juh (Košice)
9 inzerátov

Ing. Jana Javorová - JAVORREAL

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
Košice, ul. Pražská 4
Košice II - Západ (Košice)
28 inzerátov
Hlavná 68
Košice I - Sever (Košice)
27 inzerátov
Floriánska 16
Košice I - Staré Mesto (Košice)
3 inzeráty
Murgašova
Košice I - Staré Mesto (Košice)
4 inzeráty

Invest & Real

Invest & Real je realitná spoločnosť, ktorá komplexne zastrešuje potreby moderného klienta pri predaji, nadobudnutí alebo výstavbe svojej nehnutelností. Našim klientom sprostredkujeme nehnutelnosti cez lákavé vizuály , podrobné popisy a profesionálne vystupovanie. Naša reputácia je pre nás kľúčová. Sme moderná a priateľská firma zložená z profesionálov vo svojom obore. Našou víziou je vytvoriť stabilnú a výnimočnú značku v oblasti realít, ktorá bude odzrkadlovať kvalitu v realitnom biznise.
Skladná 38
Košice IV - Juh (Košice)
39 inzerátov
Werferova 3782/6
Košice I - Staré Mesto (Košice)
5 inzerátov
Štúrova
Košice I - Staré Mesto (Košice)
23 inzerátov

K.M.TRADE, s.r.o.

Predaj a prenájom obchodných a skladovacích priestorov, bytov, pozemkov, nových bytov, záhrad a chát.
Južná trieda 5
Košice IV - Juh (Košice)
4 inzeráty
Rastislavova 60 60
Košice (Košice)
10 inzerátov
Pražská 2
Košice II - Západ (Košice)
17 inzerátov
Špitálska 5
Michalovce (Michalovce)
206 inzerátov

Kontaktreality

Realitná kancelária, ktorá sa zaoberá kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Našu kanceláriu nájdete na adrese Mlynská 27 (Gastrodom), 3. poschodie.
Jánošíkova 3 3
Košice (Košice)
20 inzerátov