Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Košický kraj

Němcovej 33/12
Košice I - Sever (Košice)
10 inzerátov
Rampová 5
Košice I - Staré Mesto (Košice)
9 inzerátov

S nami bývaš

S nami bývaš je realitná kancelária v Košiciach postavená na myšlienke poskytnúť klientom premiové služby, ktoré vytvoria spolu s výnimočným servisom zážitok pri hľadaní nového bývania. Dôraz kladieme na detail, vizuálnu atraktívnosť a individuálny prístup.
Mlynská
Košice I - Staré Mesto (Košice)
11 inzerátov

S&M reality s.r.o.

Na základe viac ako 11-ročných skúseností ponúkame služby v oblasti predaja a kúpy nielen rezidenčných, ale aj komerčných nehnuteľností.
Mlynská 28
Košice I - Staré Mesto (Košice)
10 inzerátov
Podnikateľská 2
Košice I - Staré Mesto (Košice)
9 inzerátov
J. Fabiniho
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
16 inzerátov

SIMI real s.r.o.

SIMI real s.r.o. sa predstavuje ako obchodná spoločnosť, ktorej predmetom je činnosť v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami v regióne Zemplína. SIMI real s.r.o. sa snaží svojim klientom ponúknuť čo najlepšie podmienky pri poskytovaní služieb s realitami. Úzko spolupracuje s odborníkmi pôsobiacimi v oblasti financií, práva, stavebníctva, znalectva a geodézie. Realitná kancelária vám poskytne pohodlie kompletných služieb. Ako predávajúci nebudete mať žiadne starosti, všetko urobí za vás. Overí právny stav nehnuteľnosti, pomôže vám stanoviť cenu, nájde vám záujemcu o kúpu nehnuteľnosti, vypracuje zmluvu a zabezpečí vám finančné vyrovnanie. Kontroluje priebeh celého realitného obchodu a výsledkom sú spokojní klienti. Som členom Realitnej únie Slovenskej republiky.
Gorkého 7
Michalovce (Michalovce)
10 inzerátov
Myslavská 1158/195
Košice II - Myslava (Košice)
2 inzeráty
Šípková 13 13
Košice IV - Vyšné Opátske (Košice)
45 inzerátov
Žriedlová
Košice I - Staré Mesto (Košice)
13 inzerátov
Mäsiarska 19
Košice I - Staré Mesto (Košice)
1 inzerát
Slovenská 26 26
Košice (Košice)
5 inzerátov
Mäsiarska 32
Košice I - Staré Mesto (Košice)
3 inzeráty

Sweet Home real s.r.o.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami, pracujeme v prospech naších klientov a to s láskou, nadšením a oddanosťou. My nevidíme len obchod, ale zodpovednú a dôslednú prácu. "Naším cieľom je vaša spokojnosť"
Ostravská
Košice IV - Juh (Košice)
42 inzerátov
Garbiarska 2
Košice I - Staré Mesto (Košice)
7 inzerátov
Námestie osloboditeľov 3B
Košice IV - Juh (Košice)
37 inzerátov

TOM REAL

Profil spoločnosti Hlavným predmetom činnosti realitnej kancelárie TOM REAL je sprostredkovanie v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, nevynímajúc poskytovanie komplexného balíka služieb súvisiacich s realitnou činnosťou. Vízia Byť "prvý medzi rovnými" znamená poskytnúť pridanú hodnotu, ktorá nás odlišuje od našich konkurentov. Misia Našim klientom pomáhame dosahovať ich osobné a obchodné ciele prostredníctvom bezproblémového, diskrétneho a komfortného transferu nehnuteľností. Ponuka služieb: sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností spravovanie bytov a nebytových priestorov kompletné spracovanie Vašej ponuky a bezplatné zaradenie do ponuky realitnej kancelárie komplexné právne poradenstvo služby spojené s prevodom nehnuteľností odhady cien nehnuteľností pre dedičské konanie, odhady cien nehnuteľnosti pre potreby klienta zabezpečenie znaleckých posudkov, aktuálnych listov vlastníctva a kópií katastrálnych máp vypracovanie nájomných, kúpnych, prípadne iných zmlúv poradenstvo v oblasti hypotekárnych úverov v spolupráci s významnými bankovými inštitúciami vyhotovenie energetického certifikátu budov v súlade so zákonom č. 555/2005 Z.z.
Jantárová
Košice IV - Juh (Košice)
10 inzerátov

Top Real Košice s.r.o.

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti nehnuteľností, prenájom, kúpa , realitná kancelária
Rampová 5
Košice I - Džungľa (Košice)
50 inzerátov
Južná trieda 97
Košice IV - Juh (Košice)
10 inzerátov
Františkánska 5
Košice I - Staré Mesto (Košice)
31 inzerátov