Realitné kancelárie Martin. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Martin

A.Kmeťa 24
Martin (Martin)
1000 inzerátov
M. R. Štefánika 10
Martin (Martin)
76 inzerátov
Realitná kancelária sprostredkuje predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti, kompletný zmluvný servis, komunikáciu s katastrálnym úradom, ocenenie nehnuteľnosti, videoprojekciu, homestaging. Spokojný klient je pre nás najviac.
M. R. Štefánika 52
Martin (Martin)
11 inzerátov
Červenej armády 1
Martin (Martin)
40 inzerátov
Som finančný sprostretkovateľ - expert /Brokeria a.s./ , ktorý spolupracuje s realitnou kanceláriou REALITY BL s.r.o. a pomáham s predajom nehnuteľností svojich klientov nakoľko chcem pomôcť čo najefektívnejšie a najrýchlejšie predať, prípadne aj pomôcť pri financovaní danej nehnuteľnosti, nakoľko skúseností v tejto oblasti mám niekoľkoročné...
M.R.Štefanika 36
Martin (Martin)
1 inzerát
Škultétyho 469/4
Martin (Martin)
34 inzerátov
Real Reality Development s.r.o., ponúka klientom individuálny prístup, odborné poradenstvo vo všetkých oblastiach bývania. Medzi naše hlavné ciele patrí zabezpečiť komplexný servis pre klientov, šetriť ich čas ako aj odbúrať zbytočný stres, ktorý vzniká pri získavaní potrebných podkladov k vybaveniu vlastného bývania.
Andreja Kmeťa 28
Martin (Martin)
51 inzerátov
Realitná kancelária [b]Reality AK[/b] [b]sprostredkováva predaj, kúpa a prenájom[/b] nehnuteľností v Martine, okres Martin kraj Žilinský a okolí všetkého druhu Rodinný dom, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, 5 izbový byt a viac, pozemok, chata, kancelária, obchodný priestor, hala, sklad, pôda, les a iné. Ponúka služby účtovníctvo a sprostredkovanie úveru, eurofondy.
Milana Rastislava Štefánika 66
Martin (Martin)
75 inzerátov
[link][/link] Spoločnosť Reality Center, s.r.o. bola založená s cieľom poskytnúť klientom profesionálne a komplexné služby na trhu nehnuteľností. Dôraz je kladený predovšetkým na odbornú znalosť pracovníkov, tiež na ústretovosť a snahu splniť požiadavky zákazníkov. Tím maklérov je vzdelaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňuje sa odborných školení zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti.Kancelária zaisťuje predaj a prenájom všetkých druhov nehnuteľností a bytov nielen v Martine, kde má svoje sídlo, ale v rámci spolupráce s ostatnými realitnými kanceláriami je jej pôsobnosť celoslovenská. Naša spoločnosť je od roku 2004 riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a C.E.I., ktoré sú garantom profesionality a serióznosti spolupracujúcich realitných kancelárií.
M. R. Štefánika 58 58
Martin (Martin)
73 inzerátov
Mudroňova 43
Martin (Martin)
23 inzerátov
Spoločnosť RECOM REALITY, s.r.o. bola založená v roku 2007 a vznikla oddelením obchodnej činnosti od developerskej vo firme RECOM, s.r.o. ktorá vznikla v roku 1994. Hlavnou činnosťou spoločnosti je sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností. Realizujeme aj výkup pozemkov pod veľké investičné celky. RECOM REALITY je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a Confederation Europeenne De L´Immobilier (CEI). Je držiteľom niekoľkých certifikátov, okrem certifikátov NARKS aj Certifikátu EERPF (US FOND pre rozvoj realitného trhu vo východnej Európe), Attendance Certificate-Certified International Property Specialist (CIPS) udelené National Association of Realtors. Spoločnosť je poistená v poisťovni ALLIANZ- poistenie za škodu pri výkone realitnej činnosti. Recom Reality, s.r.o je členom Garančného fondu zriadeného Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska, za účelom ochrany a presadzovania práv a právom chránených záujmov klientov svojich členov.
Zvolenská 11024/30
Martin (Martin)
51 inzerátov
Československej armády 8 8
Martin (Martin)
55 inzerátov
Komplexné realitné služby Predaj a kúpa nehnuteľností Výkup nehnuteľnosti Prepis na Katastri nehnuteľností, vypracovanie kúpnych zmlúv Hypotekárne úvery, poistenie nehnuteľností Prepis energíí u jednotlivých dodávateľov SSE, SPP, Turvod .... Prepis nehnuteľností na SVB, OSBD Znalecké posudky
Československej armády 3
Martin (Martin)
72 inzerátov