Realitné kancelárie Nitriansky kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 2 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Nitriansky kraj

COMREAL s.r.o. - Realitná kancelária

Realitná kancelária - kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností, znalecké posudky, geometrické plány, vypracovanie zmlúv s návrhom na vklad do katastra nehnuteľností, úverové poradenstvo, preklady..... podklady pre dodatočné dedičské konania, súdne konania, vyhľadávanie neznámych vlastníkov so špecializáciou na poľnohospodárske pozemky.
Palatínova 4
Komárno (Komárno)
9 inzerátov
Hlavné Námestie
Nové Zámky (Nové Zámky)
2 inzeráty
Dunajský rad 154
Komárno (Komárno)
22 inzerátov

Diamant Real s.r.o.

sprostredkovanie predaja nehnuteľností
Budovateľská 554/9
Šaľa (Šaľa)
40 inzerátov
SNP 34
Nové Zámky (Nové Zámky)
7 inzerátov
SNP 9 9
Šahy (Levice)
48 inzerátov
Vašinova 61
Nitra (Nitra)
10 inzerátov
Mostná 72
Nitra (Nitra)
3 inzeráty

Dobré Bývanie s.r.o.

[https://dobrebyvanie.net/] Dobré Bývanie - Bývajte dobre Hľadáte svoj nový domov, ste na správnom mieste. Potrebujete pomôcť s predajom, urobíme všetko za vás. Volajte kedykoľvek sme tu pre Vás. Poskytujeme poradenské služby, - právny servis, - príprava zmlúv, - vklad na kataster, - prepis energií, - pomôžeme so znaleckým posudkom a v neposlednom rade so samotným financovaním Nehnuteľnosti. Nie sme len realitná kancelária sme tu pre Ľ [link][/link] udí.
Tajovského 2 2
Nové Zámky (Nové Zámky)
70 inzerátov
Pri synagóge 2
Nitra (Nitra)
36 inzerátov
Lipová 73/16
Tlmače (Levice)
2 inzeráty

Domus Real

Realitná kancelária Domus Real je súčasťou portfólia spoločnosti Coregio s.r.o. úspešne pôsobiacej na slovenskom trhu od roku 2012. Od svojho vzniku sa prioritne venuje poskytovaniu konzultačno-poradenských služieb v oblasti realitného trhu, rekonštrukciám interiérov a predaju interiérového nábytku. Prirodzeným vyústením našich doterajších aktivít bolo rozhodnutie rozšíriť portfólio ponúkaných služieb o “Realitnú činnosť” a “Správu bytov a nebytových priestorov”. Viac informácií o ponuke služieb spoločnosti Coregio s.r.o. nájdete na www.coregio.sk. Sme členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Táto je združením profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Jasnými pravidlami vytvára Realitná únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie. Týmto krokom sme sa zaradili medzi realitné kancelárie poskytujúce prvotriedne služby na trhu s nehnuteľnosťami. “Robíme čo milujeme a to sa odzrkadľuje na našej práci. “
Piaristická 1
Nitra (Nitra)
26 inzerátov
Krušovská 1645/10
Topoľčany (Topoľčany)
7 inzerátov

EXPERT BÝVANIA

Poskytujeme profesionálne služby v oblasti kúpy, prenájmu, predaja a financovania nehnuteľností.
Potravinárska 12 12
Nitra (Nitra)
97 inzerátov

Fin Reality s.r.o.

Realitná kancelária - predaj a prenájom bytov, domov, pozemkov, komerčných priestorov,
Štefanikova 30
Nitra (Nitra)
6 inzerátov
Svätoplukova 2094/22
Nitra (Nitra)
21 inzerátov
Chrenovská 14
Nitra (Nitra)
110 inzerátov

FLEM, s.r.o.

Sme realitná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na individuálny, ľudský prístup ku každému klientovi a jeho potrebám. Poskytujeme služby spojené s predajom, prenájmom a kúpou nehnuteľností. Všetky nami ponúkané nehnuteľnosti poznáme, u nás nenájdete v ponuke žiadnu kopírovanú inzerciu, popisy ani fotografie. Zverte starosti s kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľností nám a venujte sa v kľude svojej rodine, práci, záľubám. Spokojnosť klienta je tou najlepšou reklamou. FLEM, kľúč k Vašej nehnuteľnosti.
Vajka nad Žitavou 468
Lúčnica nad Žitavou (Nitra)
16 inzerátov
Pázmáňa 2020/30
Šaľa (Šaľa)
1 inzerát