Realitné kancelárie Nitriansky kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 7 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Nitriansky kraj

Vígľašská 1292/28
Topoľčianky (Zlaté Moravce)
18 inzerátov
Dopravná 14 14
Levice (Levice)
4 inzeráty

SWEET LIVING s.r.o.

predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností
Novomestská 15
Nové Zámky (Nové Zámky)
22 inzerátov

Time4dreams

Time4dreams je realitná spoločnosť, ktorá so svojím mladým a dynamickým tímom, modernými vymoženosťami prináša ako PRVÁ na Slovenský trh Reality 360, 3D virtuálnu realitu, 3D model vašej nehnuteľnosti. Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis. Za predaj Vašej nehnuteľnosti nám nezaplatíte ani cent. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Dôraz kladieme predovšetkým na odbornú znalosť všetkých pracovníkov, seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom. Tím maklérov je vzdelávaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňujeme sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti.
Hlboká 1075/45
Nitra (Nitra)
94 inzerátov
Piaristická 21
Nitra (Nitra)
10 inzerátov

TO reality, s.r.o.

Všade dobre, dom najlepšie. Život vo svojej pestrosti prináša situácie, v ktorých intenzívne riešime svoje bývanie, či podnikanie. Hľadáme miesto, ktoré môžeme nazývať svojím domovom, alebo priestor kde môžeme rozvinúť svoje podnikanie. Pre každú životnú fázu je vhodný iný typ bývania aj podnikania – vtedy sa začínate rozhliadať a hľadať…. práve v týchto chvíľach sme tu pre Vás. TO reality rieši tieto dôležité situácie spojené s bývaním a podnikaním už 15 rokov. Našu cestu lemuje mnoho šťastných a spokojných klientov. Inovujeme a ideme v ústrety novým príležitostiam. Pomáhame Vám riešiť jedno z najdôležitejších rozhodnutí vo Vašom živote, aby ste sa mohli cítiť “ Všade dobre, doma najlepšie “. Tím TO reality
Slov. partizánov 1828/2
Topoľčany (Topoľčany)
10 inzerátov
SNP 3994/50
Nové Zámky (Nové Zámky)
98 inzerátov

TRIGON REALITY, s.r.o.

Sprostredkovanie - kúpa - predaj nehnuteľností ako: BYTY, DOMY, POZEMKY, CHATY a prenájom nehnuteľností. Nájdeme Vám vhodnú nehnuteľnosť.
Ul. Eotvosa 1
Komárno (Komárno)
32 inzerátov

TRINITY Real s.r.o.

Realitná kancelária TRINITY sa zaoberá sprostredkovaním predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností.
Podzámska 42
Nové Zámky (Nové Zámky)
196 inzerátov

UniQue Real, s.r.o.

O spoločnosti - UniQue Real s.r.o. Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného trhu s dôrazom na individuálny prístup ku klientom. Náš tím je zložený z profesionálov ktorí aktívnym vzdelávaním sa v realitnej oblasti neustále rozširujú vedomosti, tým si udržujú kvalitu a úroveň poskytnutých služieb. Filozofiou UniQue Real s.r.o. je zastupovať Vaše záujmy a zabezpečiť Vám profesionálny servis a starostlivosť najvyššej úrovne. Hlavnou prioritou našej spoločnosti je spokojnosť našich klientov, pomôcť ochrániť pred realitným podvodom, bezpečné prevody nehnuteľností tak pre predávajúceho ako aj pre kupujúceho.
M. R. Štefánika 34
Nové Zámky (Nové Zámky)
52 inzerátov

V2 real estate s.r.o.

Ponúkame vám profesionálny, osobný prístup a kvalitu v zabezpečení vašich potrieb. Náším cieľom je spokojný klient. Našim klientom poskytujeme kompletné služby na trhu s nehnuteľnosťami, ako aj administratívne a právne služby. Poskytujeme komplexné služby v oblasti finančného a hypotekárneho poradenstva, spolupracujeme s naším finančným špecialistom v oblasti poskytovania úverov. Túto službu Vám poskytneme bezplatne. Vaše financovanie vyriešime komfortne, profesionálne a rýchlo.
Mostná 19
Nitra (Nitra)
78 inzerátov

VASSE Reality

Našim hlavným cieľom je byť aj naďalej vašim spoľahlivým partnerom pri plnení vášho sna , nájsť Vám Váš vysnívaný domov!
Komárňanská 24
Nové Zámky (Nové Zámky)
27 inzerátov

VitoReality s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka sprostredkovanie prenájmu, kúpy a predaja nehnuteľností. Realitné služby ponúkame v slovenskom, v anglickom a talianskom jazyku. Mottom našej spoločnosti je presvedčenie, že proces predaja, kúpy a nájmu by mal byť čo najjednoduchší a najefektívnejší.
Farská 44
Nitra (Nitra)
46 inzerátov
Považská 17/17
Nitra (Nitra)
4 inzeráty

Wiwa Group s.r.o

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť). Komplexné administratívne úkony a ich vybavenie na príslušných úradoch - kúpno predajné zmluvy, vklady na kataster, ohodnotenie nehnuteľností, legalizácia stavieb.
Hlavná 31
Štúrovo (Nové Zámky)
10 inzerátov