Realitné kancelárie Pezinok. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Pezinok

Vištuk 504
Vištuk (Pezinok)
31 inzerátov

Areté real, s.r.o.

Realitná činnosť. Predaj a prenájom stavebných pozemkov, rodinných domov, bytov, podnikateľských, kancelárskych a komerčných priestorov.
M.R. Štefánika 27 M.R. Štefánika 27
Pezinok (Pezinok)
152 inzerátov
Radničné nám. 9
Pezinok (Pezinok)
10 inzerátov
Agátová 1103/15
Viničné (Pezinok)
3 inzeráty
Markušova 2300/1
Pezinok (Pezinok)
20 inzerátov
M.Benku 25
Slovenský Grob (Pezinok)
10 inzerátov
M.R. Štefánika 10
Pezinok (Pezinok)
22 inzerátov

H&M Group, s.r.o.

Sme menšia stavebná firma pôsobiaca na trhu od roku 2004, zaoberajúca sa prevažne výstavbou rodinných domov na kľúč ,našou najlepšou a najosvedčenejšou preferenciou a reklamou sú naši spokojní zákazníci. Za tie roky výstavby domov pre našich klientov sme sa rozhodli začať s výstavbou podľa našich predstáv a ponúknuť na predaj niečo výnimočné.
Holubyho 31
Pezinok (Pezinok)
1 inzerát

Ing.Danica Tomašových - TOREA

Na trhu s realitami pôsobím od roku 1997. Ponúkam serióznu spoluprácu v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností s kompletným právnym servisom, ktorá sa zakladá na odbornom a individuálnom prístupe ku klientom. Zabezpečujem prezentáciu aktuálnej ponuky na väčšine realitných portáloch. Svojim klientom poskytujem aj poradenstvo a pomoc pri financovaní kúpy nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov vo vlastnej réžii, na základe licencie (INSIA.SK) spolupracujem so všetkými bankovými inštitúciami zaoberajúcimi sa hypotekárnymi úvermi.
Holubyho 28
Pezinok (Pezinok)
12 inzerátov
Športová 52
Limbach (Pezinok)
14 inzerátov

Karpatský ateliér, s.r.o.

Realitná kancelária a Architektonicko-designérsky ateliér. Komplexnosť riešenia projektu od skice až po realizáciu obytných, komerčných a priemyselných stavieb.
Moyzesova 4/A Moyzesova 4/A
Pezinok (Pezinok)
4 inzeráty

Kuchárek-real,s.r.o.

Realitná činnosť
Vojenská 755/8
Viničné (Pezinok)
64 inzerátov
Obrancov mieru 34
Pezinok (Pezinok)
15 inzerátov

Našereality MARLAM s.r.o.

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013. Zaoberáme sa poradenstvom, predajom a prenájmom nehnuteľností v Pezinku a okolí. V spolupráci s partnermi zabezpečujeme realitný servis pri developerských projektoch.
Bratislavská 83
Pezinok (Pezinok)
8 inzerátov

ORIN REAL s.r.o.

Naša LICENCOVANÁ realitná kancelária zabezpečuje kompletné služby pri kúpe , predaji a prenájme všetkých typov nehnuteľností. Poskytujeme tiež kompletný právny servis a pomoc pri výbere hypotekárnych úverov. Sme členom NARKS od roku 2004.
PANORAMA centrum, Moyzesova 4/B
Pezinok (Pezinok)
139 inzerátov
Orechová 92/475
Viničné (Pezinok)
22 inzerátov
Cajlanská 14
Pezinok (Pezinok)
147 inzerátov

RAJA, spol. s r.o.

Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu od roku 1997. Uvedomujeme si, že predaj, kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti je pre našich klientov dôležitá udalosť, ktorá sa v živote nevyskytuje veľmi často. Naši vyškolení makléri vám ochotne radi poradia a pomôžu dotiahnuť nadobudnutie alebo predaj nehnuteľnosti do úspešného konca. Zabezpečia všetky potrebné úkony, aby transakcia prebehla bez problémov a po jej ukončení boli spokojné obidve strany, predávajúci aj kupujúci. Pre našich klientov garantujeme profesionálne maklérske služby na území celého Slovenska, špecializujeme sa však hlavne na bratislavský región. Rozumieme našej práci a máme ju radi, o čom svedčí množstvo spokojných klientov. Máte záujem o predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti a hľadáte férového partnera, ktorý vás trpezlivo prevedie celým procesom? Napíšte nám, prosím, a my sa vám obratom ozveme.
Prostredná 33
Svätý Jur (Pezinok)
23 inzerátov

REAL HOLDING s.r.o

REAL HOLDING s.r.o. – SPOLOČNOSŤ , ktorá vznikla spojením brilantných a skúsených realitných maklérov v minulosti roky pôsobiacich v oblasti realít na slovenskom trhu . Sme , ako spoločnosť v zrode nových výziev , ale sme nesporne skúsený a univerzálny tím profesionálov , ktorí ako „ srdce bijeme „ nielen pre spoločnosť, ale predovšetkým pre našich klientov a Vaše nehnuteľnosti . Venujeme sa sprostredkovaniu predaja nehnuteľností prenájmu nehnuteľností poskytujeme právne služby a istoty pri sprostredkovania predaja , či prenájmu nehnuteľností s úctou a s rešpektom obetavo pristupujeme k Vašej nehnuteľnosti sme schopní rýchlo predať a konkurovať akejkoľvek spoločnosti, pretože náš prístup má rodinný , pevný a spoľahlivý charakter Sme Vaša obchodná rodina Sme Vaša správna voľba Sme Vaša záruka a istota Prvý prezident ČSR Tomáš Garrigue Masaryk povedal : “Práca je to, čo sa zvyčajne nikomu nechce robiť” Real Holding s.r.o svoju prácu miluje a robí ju s láskou pre Vás ! U Nás sa teda pán prezident - jednoznačne zmýlil ...
Záhradná 19
Pezinok (Pezinok)
59 inzerátov

REALIMPEX SR, s.r.o.

Realitná kancelária. Služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a stavebných pozemkov.
Podhájska 142
Budmerice (Pezinok)
4 inzeráty