Realitné kancelárie Senica. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Senica

Hviezdoslavova (ARLI pasáž) 2556/63 2556/63
Senica (Senica)
15 inzerátov
SNP 431
Borský Svätý Jur (Senica)
29 inzerátov
Námestie oslobodenia (budova VUB) 8
Senica (Senica)
16 inzerátov

EMIREAL s.r.o.

Realitná činnosť
Štefánikova 698/7
Senica (Senica)
8 inzerátov
Štefánikova 700
Senica (Senica)
21 inzerátov
Vajanského 24
Senica (Senica)
2 inzeráty

Ing. Karol Svatý - ARIAL

Naše profesionálne služby ponúkame všetkým klientom, ktorí majú záujem predať, vymeniť, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť v Senickom, Skalickom a Myjavskom okrese. V našej databáze nájdete byty, domy, chalupy, pozemky a samozrejme aj komerčné priestory. Radi Vám poradíme a zabezpečíme plynulý predaj Vašej nehnuteľnosti. Zabezpečíme inzerciu, komunikáciu s klientom, fyzické obhliadky nehnuteľností, samotný predaj až po fyzické odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. V našej databáze evidujeme nehnuteľnosti na predaj, ale máme aj širokú databázu klientov, ktorým vyhľadávame nehnuteľnosti podľa ich požiadaviek. Radi Vám poradíme a pomôžeme s inzerovaním a samotnou realizáciou predaja Vášho domu.
Sadová 621
Senica (Senica)
8 inzerátov

MARIN reality s.r.o.

Činnosť realitnej kancelárie. Sprostredkovanie predaja, prenájmu alebo asistencia pri kúpe nehnuteľností. Kompletné služby pre developerov. S nami profesionálne bezpečne a bez starostí.
Kolonia 1484/78
Senica (Senica)
10 inzerátov

Reality Komplet s.r.o.

Reality Komplet Vám zabezpečí všetky služby spojené s predajom kúpou alebo prenájmom nehnuteľností. Klientom poskytujeme kompletný realitný servis od stanovenia optimálnej ceny konzultované znalcom nehnuteľností, účinnej inzercie, obhliadok až po vypracovanie zmlúv a zabezpečenia všetkých potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. Individuálny prístup, seriózne jednanie a certifikovaní makléri sú pre Vás zárukou, že obchod prebehne hladko a bez zbytočných problémov.
Hurbanova 542
Senica (Senica)
4 inzeráty

Reality ŠTVORLÍSTOK s. r. o.

11 dôvodov, prečo si vybrať práve spoluprácu s Reality ŠTVORLÍSTOK: • V prvom rade je to ľudský prístup • Poradenstvo ako najlepšie predať, či kúpiť nehnuteľnosť • Vlastná kvalitná fotodokumentácia a ak je treba príprava nehnuteľnosti pred fotením • Vypracovanie 2D a 3D pôdorysu • Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti na našom webe, inzertných portáloch i na sociálnych sieťach • Sprostredkovanie predaja, kúpy i prenájmu bytov, rodinných domov, obchodných priestorov, stavebných pozemkov a iných nehnuteľností • Poradenstvo pri financovaní nehnuteľnosti v spolupráci s našimi hypotekárnymi poradcami • Kompletný právny servis zabezpečený s partnerskou advokátskou kanceláriou • Vypracovanie znaleckého posudku • Vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad i na nehnuteľnosti mimo našej inzercie • Cieľom našej spoločnosti pri realizácii zákaziek je predovšetkým rýchlosť a profesionalita
Hviezdoslavova 1469/61
Senica (Senica)
12 inzerátov