Realitné kancelárie Slovensko. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 70 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Slovensko

WINGS Reality

Realitná kancelária WINGS reality, Bývanie realitou predstavuje výbornú znalosť blízkeho okolia a miestnych pomerov, obchodné skúsenosti a právnu istotu. Ako jediná realitná kancelária v Seredi svojím klientom ponúkame nadštandardný odborný právny servis. Vlastníme certifikáty pre realitný obchod vydané Slovenskou Realitnou Akadémiou SORA, najvýznamnejšou odbornou organizáciou v realitách na Slovensku. Ctíme si korektné vzťahy, pracujeme profesionálne a diskrétne, sme rýchli, spoľahliví, s férovými cenami za služby. Riadime sa Etickým kódexom SORA. Našu kanceláriu nájdete v centre Serede, v budove notárskeho úradu nachádzajúcom sa oproti pošty a mestského úradu a v blízkosti verejného parkoviska. WINGS reality, Bývanie realitou. www.winsgreality.eu
Námestie Republiky 4466/11
Sereď (Galanta)
48 inzerátov
Mlynské Nivy 73
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
395 inzerátov

Wiwa Group s.r.o

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť). Komplexné administratívne úkony a ich vybavenie na príslušných úradoch - kúpno predajné zmluvy, vklady na kataster, ohodnotenie nehnuteľností, legalizácia stavieb.
Hlavná 31
Štúrovo (Nové Zámky)
10 inzerátov
Sliezska 1
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
8 inzerátov

www.reality69.sk s.r.o.

Dynamická a kreatívna realitná kancelária s bohatými skúsenosťami, pod zabehnutou značkou www.reality69.sk Naši makléri sú Vám denne k dispozícii a nepoznajú pojem nedá sa alebo nemôžem !!! Našou snahou a prioritou je maximálna spokojnosť predávajúcich a kupujúcich. Budeme radi ak Vám budeme nápomocní pri predaji, kúpe, vybavení a sprostredkovaní hypotekárneho úveru, poistenia, alebo poskytnutí právnej rady v oblasti nehnuteľností. ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ DO 24 HODÍN !!! Kúpa, predaj a prenájom nehnutelností. Vypracovanie kúpnych a darovacích zmlúv Návrhy na vklad do katastra nehnutelností Hypotekárne úvery, finačné poradenstvo, poistenie. Znalecké posudky, geometrické plány. Dedičské konania, zápisy a zmeny v katastri. Právny servis a realitné poradenstvo.
Floriánska 33
Košice I - Staré Mesto (Košice)
178 inzerátov

X - REAL, s. r. o.

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti predaja, prenájmu a kúpy domov, bytov, chát, pozemkov, kancelárskych priestorov a iných nehnuteľností.
Saleziánska 4 4
Žilina (Žilina)
10 inzerátov

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
M. Rázusa 1509/22 1509/22
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
387 inzerátov

XPERIA s.r.o.

Predstavujeme Vám realitno-investičnú spoločnosť XPERIA, ktorá vznikla v roku 2007 s cieľom skvalitniť ponúkané služby na trhu nehnuteľností primárne v Bratislave, ale aj v rámci celého územia Slovenska. V oblasti nehnuteľností ponúkame komplexné služby prostredníctvom našich skúsených konzultantov. Na neustále meniacom sa realitnom trhu je dostatok miesta na uplatnenie a využitie vlastného know-how, kvalitných služieb zabezpečovaných našimi vyškolenými kolegami z realitnej, právnej i finančnej oblasti, ktorí pomôžu v akýchkoľvek otázkach týkajúcich sa nehnuteľností. To všetko s vysokou mierou efektivity, etiky a profesionality. XPERIA je o korektnom prístupe a o láske k nehnuteľnostiam. Rozumieme Vašim potrebám. Vieme, že kúpa či predaj domu, bytu, alebo pozemku nie je každodennou záležitosťou. Boli sme tu v čase realitného boomu, realitnej a hypotekárnej krízy a i naďalej sa budeme vždy snažiť ponúkať prvotriedny a komplexný servis smerujúci k spokojnosti našich klientov.
Gajova
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
7 inzerátov

Xpert Reality

Expert pre nehnuteľnosti a financie
Galantská cesta 658/2H
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
119 inzerátov
Poštová 2
Piešťany (Piešťany)
19 inzerátov

XXL Reality, s.r.o.

- predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností - servis realitných služieb - právne poradenstvo a servis - hypotekárne poradenstvo
Záhradnícka 46
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
3 inzeráty

YamiDomi_invest

Realitná činnosť
Klemensova 12
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
22 inzerátov

YIT Slovakia a.s.

[b]YIT [/b] patrí k popredným firmám v oblasti stavebného priemyslu. Pôsobíme vo Fínsku, v Rusku, v pobaltských krajinách, v Českej republike a na Slovensku, kde naše projekty prispievajú k vytváraniu lepšieho prostredia na život. Za našou silnou pozíciou na trhu stoja viac ako [b]100-ročné skúsenosti[/b] , vďaka ktorým sme dnes najväčším rezidenčným developerom a jednou z najväčších stavebných firiem v oblasti výstavby obchodných priestorov a infraštruktúry vo Fínsku. Našou ambíciou je byť vždy o krok vpred a udržiavať si vysoký štandard starostlivosti o zákazníkov, partnerov aj o viac ako 6 000 našich zamestnancov v siedmich krajinách. [link]www.yithome.sk[/link]
Račianska 153/A
Bratislava III - Rača (Bratislava)
7 inzerátov

YNI

Osiková
Žilina (Žilina)
6 inzerátov
Štúrova 41
Svätý Jur (Pezinok)
8 inzerátov
Ul. 29. augusta 1646/6
Galanta (Galanta)
7 inzerátov
Dolný Šianec 1
Trenčín (Trenčín)
60 inzerátov
Dibrovova
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
1 inzerát

ZARA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)
Letná 40
Košice I - Staré Mesto (Košice)
29 inzerátov
Prokofievova
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
7 inzerátov