Realitné kancelárie Slovensko. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 71 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Slovensko

Štúrova 41
Svätý Jur (Pezinok)
7 inzerátov
Ul. 29. augusta 1646/6
Galanta (Galanta)
10 inzerátov
Dolný Šianec 1
Trenčín (Trenčín)
45 inzerátov
Dibrovova
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
8 inzerátov

ZARA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)
Letná
Košice I - Staré Mesto (Košice)
40 inzerátov
Prokofievova
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
3 inzeráty

ZEBRA INVEST s. r. o.

Spoločnosť ZEBRA INVEST Vám pomôže s predajom či prenájmom nehnuteľnosti. Špecializujeme sa na predaj a prenájom komerčných nehnuteľností a nadštandardných rezidenčných nehnuteľností. V našom tíme máme právnikov, účtovníkov, homestagera, profesionálneho fotografa, kameramana, copywritera a finančného poradcu - na jednom mieste teda nájdete všetkých odborníkov potrebných pre úspešný predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ak nechcete riskovať a máte záujem o kvalitnú prezentáciu vašej nehnuteľnosti a následné zabezpečenie prípravy kvalitnej zmluvnej dokumentácie sme tu pre Vás. Okrem predaja a prenájmu nehnuteľností pre našich partnerov dlhodobo vyhľadávame zaujímavé investičné príležitosti. Máte na predaj zaujímavý pozemok, byt, či pripravený developerský projekt ale potrebujete investora - oslovte nás. Vlastníte nehnuteľnosť no nemáte chuť absolvovať obhliadky a čakať kým príde vhodný kupujúci - oslovte nás. Vašu nehnuteľnosť vieme vykúpiť rýchlo a za férových podmienok. Spoločnosť ZEBRA INVEST vznikla v roku 2021 ako sesterská spoločnosť firmy M2B a.s., ktorá od roku 2008 patrík k lídrom v oblasti predaja ready made spoločností a zabehnutých spoločností s prevádzkou.
Bancíkovej 1/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
12 inzerátov
Bárdošova 3054/2
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
6 inzerátov

ZEN Real s.r.o

ZEN Real s.r.o je realitná konzultačná spoločnosť. Prináša klientom viac než je predaj nehnuteľností. Pridanou hodnotou spoločnosti je konzultačná činnosť založená na súčinnosti viacerých odborov. Venuje sa realitnému sprostredkovaniu pri rezidenčnom trhu nehnuteľností, konzultačnej činnosti pri komerčnom trhu nehnuteľností a developmente.
Námestie Stefan Moysesa 1
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
3 inzeráty

ZENITH Luxury Real Estate

Realitná kancelária ZENITH Luxury Real Estate Vám poskytuje prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností. Jemne vyladené klientské služby sú záväzkom v našej podnikateľskej filozofii, ktorá definuje ZENITH Luxury Real Estate ako značku založenú na dôvere, integrite, rozvážnosti a dokonalosti.
Hodžovo námestie 568
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
79 inzerátov
Hviezdna 1277/51B 1277/51B
Malinovo (Senec)
67 inzerátov
Daniela Dlabača 976/6 976/6
Žilina (Žilina)
27 inzerátov

ZONEKO media s.r.o.

- Realitná kancelária v Žilina, Čadca, Bytča, Martin, Liptov, Orava. - pomôžeme vám s predajom aj vašej nehnuteľnosti - rýchlo, v dobrej cene - zmluvy pripravené advokátskou kanceláriou - seriózne a diskrétne jednanie - poradenstvo pre našich klientov - VIDEO prezentácia nehnuteľnosti - vytvoríme vlastné FOTO do ponuky - zabezpečíme kvalitnú reklamu a propagáciu nehnuteľnosti
Národná 10
Žilina-Staré mesto (Žilina)
7 inzerátov
Hlavná 45
Prešov (Prešov)
4 inzeráty

ZOPOS TRADE, s.r.o.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1994 za účelom vykonávania podnikateľskej činnosti v oblasti obchodu a služieb. Po 8-mich úspešných rokoch podnikania sa od 1. januára 2003 začala aktívne zaoberať činnosťou práve v oblasti realitného trhu, kde do dnešného dňa (aj napriek krízam) úspešne pôsobí a vyprofilovala sa na stabilnú realitnú kanceláriu.
Štefánikova 813 813
Púchov (Púchov)
25 inzerátov

Zv - Real, spol. s r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľnosti, pozemkov, domov a bytov, komerčných priestorov.
Kozačeka 6
Zvolen (Zvolen)
8 inzerátov