Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Trenčiansky kraj

Kláštorná 4 4
Prievidza (Prievidza)
10 inzerátov

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

- sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností - obhliadky nehnuteľností + profesionálny fotograf - príprava a vyhotovenie všetkých typov zmlúv súvisiacich s realitnou činnosťou v zmysle platných zákonov - prezentácia nehnuteľností na trhu - hypotekárne a daňové poradenstvo, pomoc s financovaním a poistením nehnuteľnosti - ocenenie nehnuteľnosti - stanovenie odhadu trhovej ceny pre potreby dedičského konania prípadne k majetkovému vysporiadaniu a podobne. - služba agent kupujúceho - zabezpečenie geometrických plánov a statických posudkov - zabezpečenie súdnoznaleckých posudkov - asistencia pri odovzdávaní a preberaní nehnuteľnosti zastupovanie na katastrálnom úrade a v banke
Legionárska 6434/2
Trenčín (Trenčín)
10 inzerátov
Štvrť SNP 684/87
Trenčianske Teplice (Trenčín)
48 inzerátov

ACT Management, s. r. o.

O nás ACT Reality je síce novovzniknutá realitná kancelária, avšak vyprofilovaná z maklérov s dlhoročnými skúsenosťami. Je zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej Republiky Okresného súdu v Trenčíne ako ACT Management, s.r.o., so sídlom Šulekova 21/3, 971 01 Prievidza, v oddiele Sro, vložka číslo 22480/R. Je to realitná kancelária zameraná na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností a jej krédom je pre Vás pozvánka "ŽITE S NAMI" Naši spolupracovníci - makléri, mediátori a tipéri, ako aj naši partneri - právny poradcovia a tvorcovia naších zmlúv, vybraní znalci nehnuteľností, komerčné banky, hypotekárni a poistní poradcovia, tak ako aj vedenie ACT Reality sú profesionálni odborníci s dlhoročnou praxou a širokými skúsenosťami vo svojom obore a v oblasti realitného obchodu. Spolu sa na Vás všetkých tešíme. Na rokovania s Vami, na predaj nehnuteľností, na výber či ich kúpu, na rozhovory a riešenia otázok Vášho bývania, poprípade obchodovania s nehnuteľnosťami a v neposlednom a veľmi dôležitom rade NA PRÁCU S VAMI. Či už ako maklérom, právnym poradcom, geodetom, znalcom, "poisťovákom" ..... alebo iným profesionálom vo svojom obore, kde si môžeme byť navzájom prospešní a uskutočňovať obchody kde budú všetky zúčastnené strany úspešné a spokojné. Veľmi nás teší a sme veľmi spokojní keď prispievame k dobrej povesti realitných kancelárií ( čo je na dnešnú dobu náročná a zodpovedná úloha ) a s nami spolupracujúcich overených profesionálov a z toho vyplývajúcej spokojnosti mašich klientov, ktorí predali alebo kúpili svoju nehnuteľnosť prostredníctvom naších maklérov a našej realitnej kancelárie. Je úžasný pocit stretávať ľudí ( klientov aj spolupracovníkov ) vo svojej lokalite, s ktorými si dokážeme hľadieť priamo do očí, bez výčitiek svedomia a pocitu viny. A môžeme sa s nimi porozprávať o živote a zaspomínať si na zložité no úspešné postupy kúpy / predaja ich nehnuteľnosti. A preto Vám aj nám všetkým želám veľa životných úspechov a spokojnosti.
Šulekova 21/3
Prievidza (Prievidza)
25 inzerátov
Rudolfa Jašíka 158/8
Partizánske (Partizánske)
42 inzerátov
M.R.Štefánika 5/1
Prievidza (Prievidza)
8 inzerátov
Československej armády 4
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
20 inzerátov
Ku kyselke 34/513
Záblatie (Trenčín)
6 inzerátov
J. Weisseho 2790/16A
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
10 inzerátov
Štúrova 75/10
Dubnica nad Váhom (Ilava)
12 inzerátov
Záhradnícka 1023/3 1023/3
Trenčín (Trenčín)
90 inzerátov

Bánovská realitná spoločnosť s.r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností
Hollého 28/17
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
18 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
40 inzerátov

Bc. Martina Marušincová

Ak túžite po tom, aby  predaj, či kúpa Vašej nehnuteľnosti prebehla hladko a vyhli ste sa zbytočným komplikáciám, úplne postačí, keď sa na mňa obrátite a ja Vám veľmi rada pomôžem. Kúpa alebo predaj domu je často najväčšou transakciou, ktorú ľudia počas svojho života urobia. Je to obrovská suma peňazí, ktoré sú nútení zaplatiť. Kupujúci, ale aj predávajúci často potrebujú psychickú a optimistickú podporu. Preto musím byť pre nich oporou a príkladom stabilnej osoby, ktorej môžu veriť a oprieť sa o ňu. Vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušenie ich situácie. Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Kedykoľvek potrebujú klienti pomôcť v oblasti nehnuteľností, tak mi môžu vždy zavolať a spoločne nájdeme riešenie danej situácie. 
Továrenská ulica 991/4
Košeca (Ilava)
10 inzerátov

BEDES | Realitná kancelária

Sme realitnou kanceláriou, ktorá nadštandardne servisuje klientov v každom smere realitného biznisu. Spájame realitný trh a naše moderné znalosti. Detailné fotografie a video-prezentáciu kombinujeme s online marketingom. Kreatívne pracujeme so všetkými ponukami rovnako.  Všetko čo robíme prispôsobujeme danej situácii.  Chápeme, že je dôležité stáť Vám bok po boku a ozrejmiť každý krok procesu. Vieme ako to urobiť lepšie, ako ktokoľvek iný. 
M. Mišíka 780/19A
Prievidza (Prievidza)
54 inzerátov

Benavia, s.r.o.

Realitná kancelária, ktorá patrí medzi najstabilnejšie a najskúsenejšie kancelárie v regióne a to aj vďaka tomu, že pôsobí na realitnom trhu už viac ako 14 rokov.
Pod hájom
Dubnica nad Váhom (Ilava)
6 inzerátov
Stará cesta
Lazany (Prievidza)
10 inzerátov

BIZ REALITY

Realitná kancelária so sídlom v Trenčíne.
Bratislavská 8/37
Trenčín (Trenčín)
7 inzerátov
Fándlyho
Dubnica nad Váhom (Ilava)
36 inzerátov
Námestie slobody 28
Prievidza (Prievidza)
104 inzerátov