Realitné kancelárie Trenčiansky kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Trenčiansky kraj

Kláštorná 4
Prievidza (Prievidza)
7 inzerátov
Štvrť SNP 684/87
Trenčianske Teplice (Trenčín)
48 inzerátov
O nás ACT Reality je síce novovzniknutá realitná kancelária, avšak vyprofilovaná z maklérov s dlhoročnými skúsenosťami. Je zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej Republiky Okresného súdu v Trenčíne ako ACT Management, s.r.o., so sídlom Šulekova 21/3, 971 01 Prievidza, v oddiele Sro, vložka číslo 22480/R. Je to realitná kancelária zameraná na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností a jej krédom je pre Vás pozvánka "ŽITE S NAMI" Naši spolupracovníci - makléri, mediátori a tipéri, ako aj naši partneri - právny poradcovia a tvorcovia naších zmlúv, vybraní znalci nehnuteľností, komerčné banky, hypotekárni a poistní poradcovia, tak ako aj vedenie ACT Reality sú profesionálni odborníci s dlhoročnou praxou a širokými skúsenosťami vo svojom obore a v oblasti realitného obchodu. Spolu sa na Vás všetkých tešíme. Na rokovania s Vami, na predaj nehnuteľností, na výber či ich kúpu, na rozhovory a riešenia otázok Vášho bývania, poprípade obchodovania s nehnuteľnosťami a v neposlednom a veľmi dôležitom rade NA PRÁCU S VAMI. Či už ako maklérom, právnym poradcom, geodetom, znalcom, "poisťovákom" ..... alebo iným profesionálom vo svojom obore, kde si môžeme byť navzájom prospešní a uskutočňovať obchody kde budú všetky zúčastnené strany úspešné a spokojné. Veľmi nás teší a sme veľmi spokojní keď prispievame k dobrej povesti realitných kancelárií ( čo je na dnešnú dobu náročná a zodpovedná úloha ) a s nami spolupracujúcich overených profesionálov a z toho vyplývajúcej spokojnosti mašich klientov, ktorí predali alebo kúpili svoju nehnuteľnosť prostredníctvom naších maklérov a našej realitnej kancelárie. Je úžasný pocit stretávať ľudí ( klientov aj spolupracovníkov ) vo svojej lokalite, s ktorými si dokážeme hľadieť priamo do očí, bez výčitiek svedomia a pocitu viny. A môžeme sa s nimi porozprávať o živote a zaspomínať si na zložité no úspešné postupy kúpy / predaja ich nehnuteľnosti. A preto Vám aj nám všetkým želám veľa životných úspechov a spokojnosti.
Šulekova 21/3
Prievidza (Prievidza)
30 inzerátov
Hrnčíriková 1
Partizánske (Partizánske)
39 inzerátov
M.R.Štefánika 5/1
Prievidza (Prievidza)
4 inzeráty
Komplexné služby spojené s predajom a prenájmom rodinných domov, bytov, pozemkov.
Odborárska 1378/14
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
30 inzerátov
J. Weisseho 2790/16A
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
7 inzerátov
Záhradnícka 1023/3 1023/3
Trenčín (Trenčín)
92 inzerátov
Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností
Hollého 28/17
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
17 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
46 inzerátov
BEDES Reality je realitná kancelária, ktorá je založená na koncepte maximálnej spokojnosti klientov. Našou filozofiou je poskytnúť ľudom kvalitný servis spojený s predajom rezidenčných nehnuteľností. Prinášame profesionalitu a osobný prístup. Nové bývanie je veľký krok v živote človeka a spolu s nami to zvládnete s úsmevom na tvári. PREDÁVATE NEHNUTEĽNOSŤ? SEM S ŇOU!
B. Björnsona 141/30
Prievidza (Prievidza)
17 inzerátov
Realitná kancelária, ktorá patrí medzi najstabilnejšie a najskúsenejšie kancelárie v regióne a to aj vďaka tomu, že pôsobí na realitnom trhu už viac ako 14 rokov.
Pod hájom 1721
Dubnica nad Váhom (Ilava)
5 inzerátov
Fándlyho 8
Dubnica nad Váhom (Ilava)
11 inzerátov
M. Mišíka 3
Prievidza (Prievidza)
72 inzerátov
Realitná činnosť
A.Hlinku 445/25 445/25
Prievidza (Prievidza)
59 inzerátov
Jilemnického 2
Trenčín (Trenčín)
25 inzerátov
City Reality je realitná kancelária založená s filozofiou odlíšiť sa výrazným spôsobom od zvyšku trhu. Ku každému obchodu pristupujeme s dávkou individuality a profesionality. Našim cieľom nie je kvantita ponúkaných nehnuteľností, ale kvalitný servis, profesionálne vystupovanie a v neposlednom rade spokojnosť klientov, ktorých referencie sú pre nás kľúčové.
Pribinovo námestie 28/8
Prievidza (Prievidza)
32 inzerátov
Realitné služby, predaj, kúpa,prenájom nehnuteľností.
Lesná 714/41
Prievidza (Prievidza)
42 inzerátov
Dlhá ulica 426/3
Prievidza (Prievidza)
393 inzerátov
Slnečná 248
Beckov (Nové Mesto nad Váhom)
14 inzerátov