Realitné kancelárie Trenčiansky kraj

Kláštorná 4 4
Prievidza (Prievidza)
9 inzerátov

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

- sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností - obhliadky nehnuteľností + profesionálny fotograf - príprava a vyhotovenie všetkých typov zmlúv súvisiacich s realitnou činnosťou v zmysle platných zákonov - prezentácia nehnuteľností na trhu - hypotekárne a daňové poradenstvo, pomoc s financovaním a poistením nehnuteľnosti - ocenenie nehnuteľnosti - stanovenie odhadu trhovej ceny pre potreby dedičského konania prípadne k majetkovému vysporiadaniu a podobne. - služba agent kupujúceho - zabezpečenie geometrických plánov a statických posudkov - zabezpečenie súdnoznaleckých posudkov - asistencia pri odovzdávaní a preberaní nehnuteľnosti zastupovanie na katastrálnom úrade a v banke
Legionárska 6434/2
Trenčín (Trenčín)
10 inzerátov
Štvrť SNP 684/87
Trenčianske Teplice (Trenčín)
56 inzerátov

ACT Management, s. r. o.

O nás ACT Reality je síce novovzniknutá realitná kancelária, avšak vyprofilovaná z maklérov s dlhoročnými skúsenosťami. Je zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej Republiky Okresného súdu v Trenčíne ako ACT Management, s.r.o., so sídlom Šulekova 21/3, 971 01 Prievidza, v oddiele Sro, vložka číslo 22480/R. Je to realitná kancelária zameraná na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností a jej krédom je pre Vás pozvánka "ŽITE S NAMI" Naši spolupracovníci - makléri, mediátori a tipéri, ako aj naši partneri - právny poradcovia a tvorcovia naších zmlúv, vybraní znalci nehnuteľností, komerčné banky, hypotekárni a poistní poradcovia, tak ako aj vedenie ACT Reality sú profesionálni odborníci s dlhoročnou praxou a širokými skúsenosťami vo svojom obore a v oblasti realitného obchodu. Spolu sa na Vás všetkých tešíme. Na rokovania s Vami, na predaj nehnuteľností, na výber či ich kúpu, na rozhovory a riešenia otázok Vášho bývania, poprípade obchodovania s nehnuteľnosťami a v neposlednom a veľmi dôležitom rade NA PRÁCU S VAMI. Či už ako maklérom, právnym poradcom, geodetom, znalcom, "poisťovákom" ..... alebo iným profesionálom vo svojom obore, kde si môžeme byť navzájom prospešní a uskutočňovať obchody kde budú všetky zúčastnené strany úspešné a spokojné. Veľmi nás teší a sme veľmi spokojní keď prispievame k dobrej povesti realitných kancelárií ( čo je na dnešnú dobu náročná a zodpovedná úloha ) a s nami spolupracujúcich overených profesionálov a z toho vyplývajúcej spokojnosti mašich klientov, ktorí predali alebo kúpili svoju nehnuteľnosť prostredníctvom naších maklérov a našej realitnej kancelárie. Je úžasný pocit stretávať ľudí ( klientov aj spolupracovníkov ) vo svojej lokalite, s ktorými si dokážeme hľadieť priamo do očí, bez výčitiek svedomia a pocitu viny. A môžeme sa s nimi porozprávať o živote a zaspomínať si na zložité no úspešné postupy kúpy / predaja ich nehnuteľnosti. A preto Vám aj nám všetkým želám veľa životných úspechov a spokojnosti.
Šulekova 21/3
Prievidza (Prievidza)
20 inzerátov
Rudolfa Jašíka 158/8
Partizánske (Partizánske)
14 inzerátov

Amareality

Realitná kancelária so sídlom v Trebišove a praciviskom v Prievidzi, zameraná na predaj bytov, rod. domov bytových domov, komerčných objektov ,pozemkov a s tým súvisiace všetky realitné služby, predajný a popredajný servis v rámci celého Slovenska aj v zahraničí, manažment predaja a reklám- efektívne riešenie nákladov na reklamu pri developerských projektoch, analýza trhu a dopytu.

M.R.Štefánika 5/1
Slovensko
1 inzerát

Anna Konečná

Realitná agentúra KO-REAL pôsobí v novomestskom regióne od roku 2004.Naším cieľom, zámerom je 100 % percentná spokojnosť každého klienta, sme si veľmi dobre vedomí, že v tejto branži nás posúva dobré meno. Každému klientovi sa venujeme profesionálnym ale aj ľudským prístupom.

Odborárska
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
34 inzerátov

AS REALITY TRENČÍN, s.r.o.

Ponúkame komplexné spracovanie a prezentáciu Vašej nehnuteľnosti- zabezpečíme všetky potrebné náležitosti ( poradenstvo a sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností, realizácia obhliadok, oceňovanie nehnuteľností, hypotekárne úvery, poradenstvo,...).


Ku kyselke 34/513
Trenčín (Trenčín)
8 inzerátov

AXIOS REAL, s. r. o.

Servis v oblasti realít 

- Kúpa, predaj a prenájom: rodinné domy, byty, vily, pozemky, polyfunkčné objekty, priemyselné budovy, obchodné priestory, kancelárske priestory.

- Výkup nehnuteľností

- Právny servis

- Služby znalca

- Rekonštrukcie

J. Weisseho 2790/16A
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
10 inzerátov
Záhradnícka 1023/3 1023/3
Trenčín (Trenčín)
106 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
33 inzerátov

BEDES | Realitná kancelária

Sme realitnou kanceláriou, ktorá nadštandardne servisuje klientov v každom smere realitného biznisu. Spájame realitný trh a naše moderné znalosti. Detailné fotografie a video-prezentáciu kombinujeme s online marketingom. Kreatívne pracujeme so všetkými ponukami rovnako.  Všetko čo robíme prispôsobujeme danej situácii.  Chápeme, že je dôležité stáť Vám bok po boku a ozrejmiť každý krok procesu. Vieme ako to urobiť lepšie, ako ktokoľvek iný. 
M. Mišíka 780/19A
Prievidza (Prievidza)
43 inzerátov
Srnianska 19
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
3 inzeráty
Stará cesta
Lazany (Prievidza)
9 inzerátov
Fándlyho
Dubnica nad Váhom (Ilava)
9 inzerátov
Námestie slobody 28
Prievidza (Prievidza)
104 inzerátov
Slnečná stráň 670/20
Lazany (Prievidza)
34 inzerátov

Center Reality s.r.o.

Realitná činnosť
A.hlinku 445/25 445/25
Prievidza (Prievidza)
34 inzerátov

Centrum Bývania Trenčín s.r.o

Realitná kancelária - predaj a prenájom nehnuteľností - byty, rodinné domy, pozemky a komerčné priestory.
Rozmarínová 4
Trenčín (Trenčín)
36 inzerátov