Realitné kancelárie Trenčiansky kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Trenčiansky kraj

Kláštorná 4 4
Prievidza (Prievidza)
6 inzerátov

5 STARS Realitná agentúra s.r.o.

- sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností - obhliadky nehnuteľností + profesionálny fotograf - príprava a vyhotovenie všetkých typov zmlúv súvisiacich s realitnou činnosťou v zmysle platných zákonov - prezentácia nehnuteľností na trhu - hypotekárne a daňové poradenstvo, pomoc s financovaním a poistením nehnuteľnosti - ocenenie nehnuteľnosti - stanovenie odhadu trhovej ceny pre potreby dedičského konania prípadne k majetkovému vysporiadaniu a podobne. - služba agent kupujúceho - zabezpečenie geometrických plánov a statických posudkov - zabezpečenie súdnoznaleckých posudkov - asistencia pri odovzdávaní a preberaní nehnuteľnosti zastupovanie na katastrálnom úrade a v banke
Legionárska 6434/2
Trenčín (Trenčín)
9 inzerátov
Štvrť SNP 684/87
Trenčianske Teplice (Trenčín)
46 inzerátov

ACT Management, s. r. o.

O nás ACT Reality je síce novovzniknutá realitná kancelária, avšak vyprofilovaná z maklérov s dlhoročnými skúsenosťami. Je zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej Republiky Okresného súdu v Trenčíne ako ACT Management, s.r.o., so sídlom Šulekova 21/3, 971 01 Prievidza, v oddiele Sro, vložka číslo 22480/R. Je to realitná kancelária zameraná na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností a jej krédom je pre Vás pozvánka "ŽITE S NAMI" Naši spolupracovníci - makléri, mediátori a tipéri, ako aj naši partneri - právny poradcovia a tvorcovia naších zmlúv, vybraní znalci nehnuteľností, komerčné banky, hypotekárni a poistní poradcovia, tak ako aj vedenie ACT Reality sú profesionálni odborníci s dlhoročnou praxou a širokými skúsenosťami vo svojom obore a v oblasti realitného obchodu. Spolu sa na Vás všetkých tešíme. Na rokovania s Vami, na predaj nehnuteľností, na výber či ich kúpu, na rozhovory a riešenia otázok Vášho bývania, poprípade obchodovania s nehnuteľnosťami a v neposlednom a veľmi dôležitom rade NA PRÁCU S VAMI. Či už ako maklérom, právnym poradcom, geodetom, znalcom, "poisťovákom" ..... alebo iným profesionálom vo svojom obore, kde si môžeme byť navzájom prospešní a uskutočňovať obchody kde budú všetky zúčastnené strany úspešné a spokojné. Veľmi nás teší a sme veľmi spokojní keď prispievame k dobrej povesti realitných kancelárií ( čo je na dnešnú dobu náročná a zodpovedná úloha ) a s nami spolupracujúcich overených profesionálov a z toho vyplývajúcej spokojnosti mašich klientov, ktorí predali alebo kúpili svoju nehnuteľnosť prostredníctvom naších maklérov a našej realitnej kancelárie. Je úžasný pocit stretávať ľudí ( klientov aj spolupracovníkov ) vo svojej lokalite, s ktorými si dokážeme hľadieť priamo do očí, bez výčitiek svedomia a pocitu viny. A môžeme sa s nimi porozprávať o živote a zaspomínať si na zložité no úspešné postupy kúpy / predaja ich nehnuteľnosti. A preto Vám aj nám všetkým želám veľa životných úspechov a spokojnosti.
Šulekova 21/3
Prievidza (Prievidza)
23 inzerátov
Rudolfa Jašíka 158/8
Partizánske (Partizánske)
43 inzerátov
M.R.Štefánika 5/1
Prievidza (Prievidza)
6 inzerátov

Anna Konečná KO - REAL

Komplexné služby spojené s predajom a prenájmom rodinných domov, bytov, pozemkov.
Odborárska 1378/14
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
18 inzerátov
J. Weisseho 2790/16A
Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
6 inzerátov
Bolešov
Bolešov (Ilava)
10 inzerátov
Záhradnícka 1023/3 1023/3
Trenčín (Trenčín)
73 inzerátov

Bánovská realitná spoločnosť s.r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností
Hollého 28/17
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
15 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
25 inzerátov

BEDES | Realitná kancelária

BEDES Reality je realitná kancelária, ktorá je založená na koncepte maximálnej spokojnosti klientov. Našou filozofiou je poskytnúť ľudom kvalitný servis spojený s predajom rezidenčných nehnuteľností. Prinášame profesionalitu a osobný prístup. Nové bývanie je veľký krok v živote človeka a spolu s nami to zvládnete s úsmevom na tvári. PREDÁVATE NEHNUTEĽNOSŤ? SEM S ŇOU!
B. Björnsona 141/30
Prievidza (Prievidza)
35 inzerátov

Benavia, s.r.o.

Realitná kancelária, ktorá patrí medzi najstabilnejšie a najskúsenejšie kancelárie v regióne a to aj vďaka tomu, že pôsobí na realitnom trhu už viac ako 14 rokov.
Pod hájom 1721
Dubnica nad Váhom (Ilava)
4 inzeráty
Východná 2338/21
Trenčín (Trenčín)
2 inzeráty

BIZ REALITY

Realitná kancelária so sídlom v Trenčíne.
Bratislavská 8/37
Trenčín (Trenčín)
7 inzerátov
Fándlyho
Dubnica nad Váhom (Ilava)
32 inzerátov
Námestie slobody 28
Prievidza (Prievidza)
75 inzerátov

Center Reality s.r.o.

Realitná činnosť
A.hlinku 445/25 445/25
Prievidza (Prievidza)
34 inzerátov
Jilemnického 2
Trenčín (Trenčín)
14 inzerátov