Realitné kancelárie Trnava. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Trnava

1 REALFINANC, s.r.o.

Predmetom činnosti spoločnosti REALFINANC, s.r.o., ktorá pôsobí od roku 2008 / pôvodná realitná kancelária Vladimír Kormúth - REALFINANC, vznikla v roku 2002 /, sú služby v oblasti nehnuteľností, predovšetkým sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a tiež vykupujeme byty, domy v Trnave, Bratislave. Okrem toho, že sprostredkovávame predaj, kúpu a prenájom všetkých typov nehnuteľností, zabezpečujeme aj kompletný servis v organizačnej a právnej oblasti, a to najmä vypracovanie návrhov zmlúv, návrhov na vklad do Katastra nehnuteľností, znaleckého posudku, geometrických plánov a zabezpečenie ďalších potrebných dokladov. Ťažiskom spoločnosti je predaj bytov, rodinných domov a pozemkov pre individuálnu bytovú výstavbu v TRNAVE a blízkom okolí, Bratislava, Senec a okolie, Hlohovec a okolie, Piešťany a okolie, Sereď. Naša práca sa začína obhliadkou nehnuteľnosti, overením vlastníckych vzťahov na katastri, zabezpečením LV a snímky z mapy, vypracovaním kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad. V prípade družstevných bytov vypracujeme prevod členských práv. Samozrejmosťou je zastúpenie klienta vo všetkých otázkach spojených s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľnosti a jej fyzickou obhliadkou, pričom v záujme dosiahnutia najoptimálnejšieho a najefektívnejšieho riešenia, kladieme dôraz najmä na seriózny a profesionálny prístup. Pri realizácii kúpy nehnuteľnosti Vám v prípade potreby bezplatne zabezpečíme úver v peňažných ústavoch ( ČSOB banka a.s., Slovenská sporiteľňa a.s., UniCredit bank a.s., VÚB a.s., Tatra banke a.s., Sberbank Slovensko a.s., Prima banka a.s., OTP banka a.s.), v spolupráci s FINCENTRUM a.s. prefinancujete kupovanú nehnuteľnosť až do 100% hodnoty. Pri priamej platbe zabezpečíme vinkuláciu v peňažnom ústave do doby nadobudnutia nového majiteľa zapísaním na príslušnom katastri. Dbáme na to, aby požadovaná provízia bola adekvátna nielen vynaloženým nákladom, ale aj kvalite poskytovaných služieb. PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS : * viac ako 13 rokov na realitnom trhu * uprednostňujeme individuálny prístup ku klientovi * serióznosť * profesionalita * kvalitné know-how * ponúkame komplexné služby * spoľahlivosť * rýchle jednanie * maximálna spokojnosť klientov * garantujeme adekvátnosť provízie k nákladom * využívame služby a spoluprácu iba osvedčených partnerov * spolupracujeme so všetkými bankami, ktoré poskytujú úver na kúpu nehnuteľností. Aj Vy môžete patriť k spokojným klientom či už KUPUJÚCIM, alebo PREDÁVAJÚCIM. Kontaktujte nás a dohodnite si podmienky využitia našich služieb... REALFINANC, s.r.o. Konateľ Kormúth Vladimír
Štefánikova 36
Trnava (Trnava)
20 inzerátov

1 REMARCO REAL s.r.o.

* Realitná činnosť * Hypotekárne poradenstvo * Poistenie nehnutelností + vyriešenie poistných udalostí
A. Žarnova 13
Trnava (Trnava)
10 inzerátov
Mikovíniho 2/A
Trnava (Trnava)
5 inzerátov

AARK realitná kancelária

Predávate nehnuteľnosť, hľadáte dom či byt, alebo ponúkate priestory na prenájom? My Vám s tým pomôžeme! AARK – realitná kancelária pôsobí na trhu od roku 2008 a s obchodovaním s nehnuteľnosťami má bohaté skúsenosti. Našich klientov odborne sprevádzame klientov celým kúpno- predajným procesom. K záujemcom o predaj či kúpu zodpovedne pristupujeme od okamihu, kedy sa rozhodnú predať či kúpiť nehnuteľnosť, až po odovzdanie domu, bytu, či nebytových priestorov do rúk nového majiteľa alebo nájomníka. Predávajúcim zabezpečujeme širokú propagáciu nehnuteľnosti, organizujeme obhliadky, v prípade prenájmu prihliadame na osobitosti pri hľadaní nájomníkov. Kupujúcim či nájomníkom poradíme pri výbere bytových či nebytových priestorov, vždy sa im snažíme ponúknuť také nehnuteľnosti, aby sme čo najlepšie vyhoveli ich požiadavkám.
Hornopotočná 18
Trnava (Trnava)
8 inzerátov

AZ - TRADE Invest, spol. s r.o.

AZ-TRADE INVEST,spol. s r.o. DEVELOPMENT-REALITY -PROJEKTY Inžinierska a stavebná činnosť RK AZ-TRADE Invest vám zabezpečí kompletný servis od A po Z : - profesionálne poradenstvo a právny servis - vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho a iného úveru - znalecký posudok a geometrický plán a naviac zlegalizovanie nehnuteľnosti, úpravy pozemkov, vyhotovenie posudkov k súdnym konaniam, projekty a inžiniering pre územné a stavebné povolenie pre výstavbu RD a iných objektov. AZ-TRADE Invest poskytne servis aj pre NOVÉ LOKALITY IBV, KBV , HBV inžiniering , projekty a stavebná činnosť : Zadanie urbanistickej štúdie Urbanistická štúdia Územné rozhodnutie Stavebné povolenie Realizáciu výstavby DEVELOPÉR AZ-TRADE Mgr. A.Z. Pódová spolu s tímom organizuje, zabezpečuje a realizuje všetky vyššie uvedené činnosti inžiniering, projekty , realizáciu výstavby a predaja. Novovzniknuté lokality z ich činnosti : IBV Za Traťou I. Trnava, IBV Pekné Pole etapa II. Trnava , IBV Sološnica, IBV Kamenný Mlyn Trnava Našu spoločnosť vytvorila Mgr. A.Z. Pódová pokračovaním jej realitnej a developerskej 18 ročnej činnosti . Po dlhoročnom vzdelávaní poskytujeme klientom profesionálne poradenstvo, právny servis a odbornú starostlivosť pri predaji , kúpe ich nehnuteľností a činnosti naviac. Obráťte sa na profesionálov, poradíme vám a pomôžeme riešiť vaše problémy s nehnuteľnosťami za vás.
Pekárska 11
Trnava (Trnava)
5 inzerátov
Horné Bašty 1
Trnava (Trnava)
6 inzerátov

Buro REAL s.r.o.

Realitná kancelária - Buro REAL s.r.o pôsobiaca na trhu nehnuteľnosti od roku 1999.
Kollárová 17
Trnava (Trnava)
6 inzerátov

CASMAR REALITY s.r.o.

História realitnej spoločnosti Realitná spoločnosť CASMAR s. r. o. bola založená v r. 2005. Sídli a podniká na jednom mieste ako: developerská, sprostredkovateľská a stavebná spoločnosť na trhu nehnuteľností. Od roku 2005 sa spoločnosť stále vyvíja a rozširuje svoj predmet činnosti. Spoločnosť je schopná zabezpečiť objekt: - rodinný dom - bytový dom - kanceláriu - inú nehnuteľnosť od základov až na kľúč vrátane zariaďovacích predmetov - nehnuteľnosť na prenájom - pozemok Realitná spoločnosť CASMAR s. r. o. sa zaoberá: - sprostredkovaním kúpy všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov..., - sprostredkovaním znalca, - sprostredkovaním poistenia, - sprostredkovaním financovania, - sprostredkovaním právnika, - predajom, - poskytovaním poradenských služieb v oblasti realít s dôrazom na právne, daňové a stavebné aspekty s mnohými skúsenosťami so zastupovaním klientov v katastrálnom, stavebnom konaní a pri predaji, - vyhotovovaním všetkých potrebných typov zmlúv (kúpne zmluvy, zámenné zmluvy, zmluvy o budúcich zmluvách, zmluvy o sprostredkovaní, zmluvy o výstavbe, inominátne zmluvy, dodatky k zmluvám, atď.), - zabezpečovaním zmeny vlastníckeho stavu (návrh na vklad, prejednanie a zápis dedičstva, zápis novej stavby atď.), - zabezpečovaním majetkovo-právnych vysporiadaní problémových nehnuteľností, - zabezpečovaním kompletných právnych služieb pri prevode nehnuteľností do vlastníctva cudzincov v zmysle platnej legislatívy, - zabezpečovaním pomoci pri vyhľadaní obchodného partnera investora, neznámeho vlastníka – predajcu, prípravy podkladov pre uzavretie kontraktu, sceľovaní území atď., - zabezpečovaním spolupráce pri územnom a stavebnom konaní, - zabezpečovaním pomoci pri vysporiadaní pozemkov, - vypracovaním vkladov do katastra nehnuteľností.
Paulínska
Trnava (Trnava)
116 inzerátov
Zelenečská 111/1 111/1
Trnava (Trnava)
28 inzerátov
Tamaškovičova 17
Trnava (Trnava)
30 inzerátov
Richarda Vandru 8
Trnava (Trnava)
8 inzerátov
Vajanského 22
Trnava (Trnava)
22 inzerátov
Paulínska 24
Trnava (Trnava)
62 inzerátov
Halenárska 17
Trnava (Trnava)
1 inzerát

grey real s.r.o.

GREY REAL je realitná kancelária Trnava, ktorá poskytuje klientom profesionálne sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností na celom území Slovenskej republiky. Našou hlavnou úlohou je nie len sprostredkovať predaj nehnuteľnosti, ale najmä poskytnúť kompletný realitný servis. Teda tým preniesť celý rad povinností z klienta na nás. Naša realitná kancelária disponuje širokým vzdelaním a skúsenosťami v oblastí realít, čo zaručuje klientom profesionálnu úroveň poskytnutých služieb.
Študentská 13 13
Trnava (Trnava)
2 inzeráty

HOMreal s.r.o.

Zabezpečujeme pre Vás kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností. Komplexný hypotekárny a právny servis. Vyhotovujeme trhové ohodnotenie nehnuteľností...
Nobelová 12 12
Trnava (Trnava)
10 inzerátov

JJ Reality, s. r. o.

Realitná kancelária - komplexný servis spojený so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Člen NARKS.
Skladová 2/A
Trnava (Trnava)
38 inzerátov

KALDOREAL, s.r.o.

Služby realitnej kancelárie Kaldoreal, s.r.o. Potrebujete predať alebo kúpiť byt, dom či pozemok ? Neviete ako na to, alebo si netrúfate? Chcete, aby Váš zámer neskomplikoval amatér a radšej sa spoľahnete na odborníkov. Tak ste tu správne. Naša spoločnosť sprostredkuje predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti . V prípade predaja a prenájmu nehnuteľnosti zabezpečujeme: obhliadku maklérom, pomoc pri stanovení trhovej ceny, zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie, zabezpečenie inzercie, aktívnu ponuku klientom v nasej databáze dopytu, vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a prenájmu nehnuteľnosti, zabezpečenie znaleckého posudku, aktuálneho Listu vlastníctva, snímky z Katastrálnej mapy, pripadne ďalších potrebných podkladov vypracovanie návrhu na vklad do príslušného Katastra nehnuteľnosti, kompletný právny servisom s našim externým právnikom. ETICKÝ KÓDEX realitnej kancelárie Kaldoreal, s.r.o. Realitný maklér vždy zastupuje záujmy klienta ako svoje vlastné. Realitný maklér vždy oznámi klientovi všetky informácie týkajúce sa obchodnej záležitosti, ktorú pre klienta dojednáva; nikdy nič nezamlčí. Realitný maklér chráni obchodné tajomstvo a zachováva mlčanlivosť o všetkom o čom sa dozvie pri výkone svojho povolania; táto mlčanlivosť trvá aj po skončení pracovného pomeru. Realitný maklér pri výkone svojho povolania dodržuje zásady dobrých mravov, ústavu a zákony Slovenskej republiky, prípadne pravidlá toho štátu, v ktorom sa služby poskytujú. Realitný maklér je vo výkone svojho povolania nezávislý a viazaný len rozsahom poverenia klienta, resp. zmluvou o sprostredkovaní. Realitný maklér poskytuje služby vždy odborne, svedomite a podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Realitný maklér neustále zvyšuje svoju odbornú kvalifikáciu za účelom zvyšovania kvality poskytovaných služieb. Realitný maklér pri výkone povolania dbá o dobré vystupovanie a úpravu zovňajšku, tak aby reprezentoval záujmy klienta a dobré meno našej spoločnosti.
Pekárska 14
Trnava (Trnava)
19 inzerátov
Halenárska 3
Trnava (Trnava)
22 inzerátov
Tulipánová 11
Trnava (Trnava)
8 inzerátov