Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Trnavský kraj

Radlinského 6
Trnava (Trnava)
58 inzerátov

1 REMARCO REAL s.r.o.

* Realitná činnosť * Hypotekárne poradenstvo * Poistenie nehnutelností + vyriešenie poistných udalostí
A. Žarnova
Trnava (Trnava)
10 inzerátov
Blažov 111
Kútniky (Dunajská Streda)
49 inzerátov
Hlavná 0944106208
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
37 inzerátov
Hviezdoslavova (ARLI pasáž) 2556/63 2556/63
Senica (Senica)
9 inzerátov
Sadová 3/A
Senica (Senica)
55 inzerátov
Mikovíniho 2/A
Trnava (Trnava)
22 inzerátov
Vinohradská ulica 2547/50
Šamorín (Dunajská Streda)
42 inzerátov
Alžbetínske námestie 328
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
125 inzerátov
Tamaškovičova 17
Trnava (Trnava)
20 inzerátov

AB Contact, s.r.o.

Realitnú kanceláriu AB Contact, s.r.o. sme založili v roku 2004. Od svojho vzniku poskytujeme v Piešťanoch a okolí komplexné realitné služby založené na profesionalite, diskrétnosti a spoľahlivosti. Pri každom jednom obchode kladieme dôraz na maximálnu právnu ochranu klientov. Všetky kúpne zmluvy v našej kancelárii spisuje advokát. V prípade, ak o to zmluvné strany požiadajú, advokát kúpne zmluvy aj autorizuje a kúpna cena sa uhradí úschovou. Dlhodobé pôsobenie na trhu a spokojnosť klientov nám zabezpečuje „referenčný business“. Veľkú časť našej ponuky už v súčasnosti tvoria nehnuteľnosti, ktoré ponúkame exkluzívne. Makléri majú čas sa venovať svojim klientom a ich nehnuteľnostiam. Disponujeme databázou aktívnych záujemcov o kúpu, ktorým každú novú nehnuteľnosť v našej ponuke ponúkneme ešte pred jej zverejnením. Od januára 2007 do decembra 2013 sme boli členmi Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). V máji 2014 sme sa stali zakladajúcimi členmi Združenia realitných kancelári Slovenska (ZRKS). V rámci nášho členstva v profesijných združeniach sme získali veľa spoľahlivých partnerov (realitných kancelárií) na celom území SR, s ktorými priebežne spolupracujeme. Zároveň denne spolupracujeme aj s niekoľkými realitnými kanceláriami pôsobiacimi priamo v Piešťanoch. V rámci spolupráce s RK ako aj inzercie na najväčších realitných portáloch dokážeme ponúknuť všetky nehnuteľnosti záujemcom o kúpu na celom svete do 24 hodín od ich prevzatia.
Kukučínova
Piešťany (Piešťany)
46 inzerátov
Nemocničná 612/39
Galanta (Galanta)
14 inzerátov
Jánosa Aranya 5878/9
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
22 inzerátov
Piešťanská 86
Veľké Kostoľany (Piešťany)
7 inzerátov
Bratislavská 7135 (130/A - budova 0
Piešťany (Piešťany)
37 inzerátov
Biskupa Kondého 5138/30
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
145 inzerátov
M. R. Štefánika 4280/30
Sereď (Galanta)
49 inzerátov

Alžbeta Horváthová

Vážení klienti, hlavným cieľom našej realitnej kancelárie DIAMOND HOME s.r.o je poskytnúť klientom profesionálne služby v realitnej činnosti, finančného poradenstva, kompletný právni servis. Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuťelnostami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. Preto ak máte záujem kúpiť či predať dom, byt alebo iné nehnuťelnosti obráťte sa na nás.
Blažov 114
Kútniky (Dunajská Streda)
91 inzerátov
Teplická 4
Piešťany (Piešťany)
10 inzerátov

Andrea Medovic # Real Estate

Realitné služby , predaj ,prenájom, nacenenie nehnuteľností kompletný právny a všetky úkony pri Kúpe alebo predaji , prenajme nehnuteľností
Čukáraboň 7052/6
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
23 inzerátov