Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Trnavský kraj

1 REMARCO REAL s.r.o.

* Realitná činnosť * Hypotekárne poradenstvo * Poistenie nehnutelností + vyriešenie poistných udalostí
A. Žarnova
Trnava (Trnava)
7 inzerátov
Blažov 111
Kútniky (Dunajská Streda)
31 inzerátov
Hlavná
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
31 inzerátov
Mikovíniho 2/A
Trnava (Trnava)
10 inzerátov
Vinohradská ulica 2547/50
Šamorín (Dunajská Streda)
20 inzerátov
Alžbetínske námestie 328
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
71 inzerátov

AARK realitná kancelária

Predávate nehnuteľnosť, hľadáte dom či byt, alebo ponúkate priestory na prenájom? My Vám s tým pomôžeme! AARK – realitná kancelária pôsobí na trhu od roku 2008 a s obchodovaním s nehnuteľnosťami má bohaté skúsenosti. Našich klientov odborne sprevádzame klientov celým kúpno- predajným procesom. K záujemcom o predaj či kúpu zodpovedne pristupujeme od okamihu, kedy sa rozhodnú predať či kúpiť nehnuteľnosť, až po odovzdanie domu, bytu, či nebytových priestorov do rúk nového majiteľa alebo nájomníka. Predávajúcim zabezpečujeme širokú propagáciu nehnuteľnosti, organizujeme obhliadky, v prípade prenájmu prihliadame na osobitosti pri hľadaní nájomníkov. Kupujúcim či nájomníkom poradíme pri výbere bytových či nebytových priestorov, vždy sa im snažíme ponúknuť také nehnuteľnosti, aby sme čo najlepšie vyhoveli ich požiadavkám.
Tamaškovičova 17
Trnava (Trnava)
11 inzerátov

AB Contact, s.r.o.

Realitnú kanceláriu AB Contact, s.r.o. sme založili v roku 2004. Od svojho vzniku poskytujeme v Piešťanoch a okolí komplexné realitné služby založené na profesionalite, diskrétnosti a spoľahlivosti. Pri každom jednom obchode kladieme dôraz na maximálnu právnu ochranu klientov. Všetky kúpne zmluvy v našej kancelárii spisuje advokát. V prípade, ak o to zmluvné strany požiadajú, advokát kúpne zmluvy aj autorizuje a kúpna cena sa uhradí úschovou. Dlhodobé pôsobenie na trhu a spokojnosť klientov nám zabezpečuje „referenčný business“. Veľkú časť našej ponuky už v súčasnosti tvoria nehnuteľnosti, ktoré ponúkame exkluzívne. Makléri majú čas sa venovať svojim klientom a ich nehnuteľnostiam. Disponujeme databázou aktívnych záujemcov o kúpu, ktorým každú novú nehnuteľnosť v našej ponuke ponúkneme ešte pred jej zverejnením. Od januára 2007 do decembra 2013 sme boli členmi Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). V máji 2014 sme sa stali zakladajúcimi členmi Združenia realitných kancelári Slovenska (ZRKS). V rámci nášho členstva v profesijných združeniach sme získali veľa spoľahlivých partnerov (realitných kancelárií) na celom území SR, s ktorými priebežne spolupracujeme. Zároveň denne spolupracujeme aj s niekoľkými realitnými kanceláriami pôsobiacimi priamo v Piešťanoch. V rámci spolupráce s RK ako aj inzercie na najväčších realitných portáloch dokážeme ponúknuť všetky nehnuteľnosti záujemcom o kúpu na celom svete do 24 hodín od ich prevzatia.
Kukučínova
Piešťany (Piešťany)
46 inzerátov
Školská 756
Veľké Úľany (Galanta)
6 inzerátov
Nemocničná 612/39
Galanta (Galanta)
19 inzerátov
Jánosa Aranya 5878/9
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
16 inzerátov

ALACRES s.r.o.

Naše poslanie sa nekončí výstavbou a predajom. Máme záujem na kontinuálnom zveľaďovaní vybudovaných objektov a zvyšovaní komfortu ich užívateľov. Snažíme sa byť viac, ako len bežnou developerskou spoločnosťou. Vytvárame projekty, ktoré zlepšujú kvalitu života v regióne a smerujú k jeho rozvoju a dlhodobej udržatelnosti. Budúci užívatelia našich objektov sú našimi komunikačnými partnermi od počiatočnej idey. Nebudujeme lokalitu iba pre nich, ale spoločne s nimi.
Piešťanská 86
Veľké Kostoľany (Piešťany)
4 inzeráty
Bratislavská 7135 (130/A - budova 0
Piešťany (Piešťany)
36 inzerátov
Biskupa Kondého 5138/30
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
58 inzerátov
M. R. Štefánika 4280/30
Sereď (Galanta)
40 inzerátov
Teplická 4
Piešťany (Piešťany)
9 inzerátov

Andrea Medovic # Real Estate

Realitné služby , predaj ,prenájom, nacenenie nehnuteľností kompletný právny a všetky úkony pri Kúpe alebo predaji , prenajme nehnuteľností
Čukáraboň 7052/6
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
10 inzerátov

Anna Molnárová

Zabezpečujem sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu rôznych druhov nehnuteľností, poradenstvo v danej oblasti, zabezpečenie kompletného servisu: inzertná činnosť, obhliadky nehnuteľností, vypracovanie budúcich, kúpno predajných, zámenných, darovacích, nájomných zmlúv, znalecké posudky, preverenie skutkového stavu, overenia podpisov, odpisy energií, odovzdávací protokol, premeranie pozemkov, geometrický plán, kolaudácie a zápis neevidovaných nehnuteľností na katastri. Poradím Vám v oblasti financií, hypotekárne úvery, stavebné sporenie, životné a neživotné poistenia. Zabezpečím sťahovacie služby, upratovacie služby, prípadne opravy a prerábky ... Zákazníkovi ponúkam zodpovedný, seriózny a ľudský prístup, služby od A po Z, seriózny prístup očakávam aj od klientov. Hlavná oblasť pôsobenia je Šamorín a okolie. Termín stretnutí, obhliadok je nutné telefonicky alebo e-mailom dohodnúť.
Poľná 261/31
Šamorín (Dunajská Streda)
6 inzerátov
Pri cintoríne 1
Hlohovec (Hlohovec)
25 inzerátov

Atte REALITY

Atte je skratka zo slova attentamente, čo znamená pozorný, slovo reality znamená skutočnosť. Tieto dve slová plne charakterizujú poslanie našej realitnej kancelárie, pretože naším cieľom je byť skutočne pozorný. Dbáme na detaily a precíznu formu prezentácie každej nehnuteľnosti, aby sme pre klientov získali maximum na realitnom trhu. To sa nám darí vďaka vyšperkovanému systému práce a desaťročným skúsenostiam z reklamnej agentúry. Naším cieľom je, aby ste mohli sami povedať, že Atte REALITY je realitná kancelária, ako má byť, čo nám aj potvrdzujú klienti v referenciách. https://www.forbes.sk/realitna-kancelaria-ako-ma-byt/
Hlavná 27
Trnava (Trnava)
9 inzerátov