Realitné kancelárie Trnavský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Trnavský kraj

1 REALFINANC, s.r.o.

Predmetom činnosti spoločnosti REALFINANC, s.r.o., ktorá pôsobí od roku 2008 / pôvodná realitná kancelária Vladimír Kormúth - REALFINANC, vznikla v roku 2002 /, sú služby v oblasti nehnuteľností, predovšetkým sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a tiež vykupujeme byty, domy v Trnave, Bratislave. Okrem toho, že sprostredkovávame predaj, kúpu a prenájom všetkých typov nehnuteľností, zabezpečujeme aj kompletný servis v organizačnej a právnej oblasti, a to najmä vypracovanie návrhov zmlúv, návrhov na vklad do Katastra nehnuteľností, znaleckého posudku, geometrických plánov a zabezpečenie ďalších potrebných dokladov. Ťažiskom spoločnosti je predaj bytov, rodinných domov a pozemkov pre individuálnu bytovú výstavbu v TRNAVE a blízkom okolí, Bratislava, Senec a okolie, Hlohovec a okolie, Piešťany a okolie, Sereď. Naša práca sa začína obhliadkou nehnuteľnosti, overením vlastníckych vzťahov na katastri, zabezpečením LV a snímky z mapy, vypracovaním kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad. V prípade družstevných bytov vypracujeme prevod členských práv. Samozrejmosťou je zastúpenie klienta vo všetkých otázkach spojených s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľnosti a jej fyzickou obhliadkou, pričom v záujme dosiahnutia najoptimálnejšieho a najefektívnejšieho riešenia, kladieme dôraz najmä na seriózny a profesionálny prístup. Pri realizácii kúpy nehnuteľnosti Vám v prípade potreby bezplatne zabezpečíme úver v peňažných ústavoch ( ČSOB banka a.s., Slovenská sporiteľňa a.s., UniCredit bank a.s., VÚB a.s., Tatra banke a.s., Sberbank Slovensko a.s., Prima banka a.s., OTP banka a.s.), v spolupráci s FINCENTRUM a.s. prefinancujete kupovanú nehnuteľnosť až do 100% hodnoty. Pri priamej platbe zabezpečíme vinkuláciu v peňažnom ústave do doby nadobudnutia nového majiteľa zapísaním na príslušnom katastri. Dbáme na to, aby požadovaná provízia bola adekvátna nielen vynaloženým nákladom, ale aj kvalite poskytovaných služieb. PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS : * viac ako 13 rokov na realitnom trhu * uprednostňujeme individuálny prístup ku klientovi * serióznosť * profesionalita * kvalitné know-how * ponúkame komplexné služby * spoľahlivosť * rýchle jednanie * maximálna spokojnosť klientov * garantujeme adekvátnosť provízie k nákladom * využívame služby a spoluprácu iba osvedčených partnerov * spolupracujeme so všetkými bankami, ktoré poskytujú úver na kúpu nehnuteľností. Aj Vy môžete patriť k spokojným klientom či už KUPUJÚCIM, alebo PREDÁVAJÚCIM. Kontaktujte nás a dohodnite si podmienky využitia našich služieb... REALFINANC, s.r.o. Konateľ Kormúth Vladimír
Štefánikova 36
Trnava (Trnava)
24 inzerátov

1 REMARCO REAL s.r.o.

* Realitná činnosť * Hypotekárne poradenstvo * Poistenie nehnutelností + vyriešenie poistných udalostí
A. Žarnova 13
Trnava (Trnava)
7 inzerátov
Hlavná 2
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
4 inzeráty
Hviezdoslavova (ARLI pasáž) 2556/63
Senica (Senica)
20 inzerátov
SNP 431
Borský Svätý Jur (Senica)
30 inzerátov
Alžbetínske námestie 328
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
92 inzerátov

AARK realitná kancelária

Predávate nehnuteľnosť, hľadáte dom či byt, alebo ponúkate priestory na prenájom? My Vám s tým pomôžeme! AARK – realitná kancelária pôsobí na trhu od roku 2008 a s obchodovaním s nehnuteľnosťami má bohaté skúsenosti. Našich klientov odborne sprevádzame klientov celým kúpno- predajným procesom. K záujemcom o predaj či kúpu zodpovedne pristupujeme od okamihu, kedy sa rozhodnú predať či kúpiť nehnuteľnosť, až po odovzdanie domu, bytu, či nebytových priestorov do rúk nového majiteľa alebo nájomníka. Predávajúcim zabezpečujeme širokú propagáciu nehnuteľnosti, organizujeme obhliadky, v prípade prenájmu prihliadame na osobitosti pri hľadaní nájomníkov. Kupujúcim či nájomníkom poradíme pri výbere bytových či nebytových priestorov, vždy sa im snažíme ponúknuť také nehnuteľnosti, aby sme čo najlepšie vyhoveli ich požiadavkám.
Hornopotočná 18 18
Trnava (Trnava)
22 inzerátov

AB Contact, s.r.o.

Realitnú kanceláriu AB Contact, s.r.o. sme založili v roku 2004. Od svojho vzniku poskytujeme v Piešťanoch a okolí komplexné realitné služby založené na profesionalite, diskrétnosti a spoľahlivosti. Pri každom jednom obchode kladieme dôraz na maximálnu právnu ochranu klientov. Všetky kúpne zmluvy v našej kancelárii spisuje advokát. V prípade, ak o to zmluvné strany požiadajú, advokát kúpne zmluvy aj autorizuje a kúpna cena sa uhradí úschovou. Dlhodobé pôsobenie na trhu a spokojnosť klientov nám zabezpečuje „referenčný business“. Veľkú časť našej ponuky už v súčasnosti tvoria nehnuteľnosti, ktoré ponúkame exkluzívne. Makléri majú čas sa venovať svojim klientom a ich nehnuteľnostiam. Disponujeme databázou aktívnych záujemcov o kúpu, ktorým každú novú nehnuteľnosť v našej ponuke ponúkneme ešte pred jej zverejnením. Od januára 2007 do decembra 2013 sme boli členmi Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS). V máji 2014 sme sa stali zakladajúcimi členmi Združenia realitných kancelári Slovenska (ZRKS). V rámci nášho členstva v profesijných združeniach sme získali veľa spoľahlivých partnerov (realitných kancelárií) na celom území SR, s ktorými priebežne spolupracujeme. Zároveň denne spolupracujeme aj s niekoľkými realitnými kanceláriami pôsobiacimi priamo v Piešťanoch. V rámci spolupráce s RK ako aj inzercie na najväčších realitných portáloch dokážeme ponúknuť všetky nehnuteľnosti záujemcom o kúpu na celom svete do 24 hodín od ich prevzatia.
Kukučínova 8
Piešťany (Piešťany)
81 inzerátov
Nemocničná 612/39
Galanta (Galanta)
19 inzerátov
Jánosa Aranya 5878/9
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
36 inzerátov
Bratislavská 130/A
Piešťany (Piešťany)
54 inzerátov
Teplická 4
Piešťany (Piešťany)
7 inzerátov

Anna Molnárová

Zabezpečujem sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu rôznych druhov nehnuteľností, poradenstvo v danej oblasti, zabezpečenie kompletného servisu: inzertná činnosť, obhliadky nehnuteľností, vypracovanie budúcich, kúpno predajných, zámenných, darovacích, nájomných zmlúv, znalecké posudky, preverenie skutkového stavu, overenia podpisov, odpisy energií, odovzdávací protokol, premeranie pozemkov, geometrický plán, kolaudácie a zápis neevidovaných nehnuteľností na katastri. Poradím Vám v oblasti financií, hypotekárne úvery, stavebné sporenie, životné a neživotné poistenia. Zabezpečím sťahovacie služby, upratovacie služby, prípadne opravy a prerábky ... Zákazníkovi ponúkam zodpovedný, seriózny a ľudský prístup, služby od A po Z, seriózny prístup očakávam aj od klientov. Hlavná oblasť pôsobenia je Šamorín a okolie. Termín stretnutí, obhliadok je nutné telefonicky alebo e-mailom dohodnúť.
Poľná 261/31
Šamorín (Dunajská Streda)
8 inzerátov
Pri cintoríne 1
Hlohovec (Hlohovec)
41 inzerátov

AZ - TRADE Invest, spol. s r.o.

AZ-TRADE INVEST,spol. s r.o. DEVELOPMENT-REALITY -PROJEKTY Inžinierska a stavebná činnosť RK AZ-TRADE Invest vám zabezpečí kompletný servis od A po Z : - profesionálne poradenstvo a právny servis - vybavenie najvýhodnejšieho hypotekárneho a iného úveru - znalecký posudok a geometrický plán a naviac zlegalizovanie nehnuteľnosti, úpravy pozemkov, vyhotovenie posudkov k súdnym konaniam, projekty a inžiniering pre územné a stavebné povolenie pre výstavbu RD a iných objektov. AZ-TRADE Invest poskytne servis aj pre NOVÉ LOKALITY IBV, KBV , HBV inžiniering , projekty a stavebná činnosť : Zadanie urbanistickej štúdie Urbanistická štúdia Územné rozhodnutie Stavebné povolenie Realizáciu výstavby DEVELOPÉR AZ-TRADE Mgr. A.Z. Pódová spolu s tímom organizuje, zabezpečuje a realizuje všetky vyššie uvedené činnosti inžiniering, projekty , realizáciu výstavby a predaja. Novovzniknuté lokality z ich činnosti : IBV Za Traťou I. Trnava, IBV Pekné Pole etapa II. Trnava , IBV Sološnica, IBV Kamenný Mlyn Trnava Našu spoločnosť vytvorila Mgr. A.Z. Pódová pokračovaním jej realitnej a developerskej 18 ročnej činnosti . Po dlhoročnom vzdelávaní poskytujeme klientom profesionálne poradenstvo, právny servis a odbornú starostlivosť pri predaji , kúpe ich nehnuteľností a činnosti naviac. Obráťte sa na profesionálov, poradíme vám a pomôžeme riešiť vaše problémy s nehnuteľnosťami za vás.
Pekárska 11
Trnava (Trnava)
8 inzerátov
Hoste 70
Hoste (Galanta)
2 inzeráty
Hlavná 2288/41A
Galanta (Galanta)
31 inzerátov
Horné Bašty 1
Trnava (Trnava)
11 inzerátov
Dopravná 19
Piešťany (Piešťany)
10 inzerátov

BT Reality

BT REALITY je realitná kancelária s celoslovenskou pôsobnosťou so sídlom na Sládkovičovej ulici č. 10 v Piešťanoch. Hlavnými lokalitami pôsobenia sú trnavský, trenčiansky a nitriansky kraj. Za založením realitnej kancelárie stoja ľudia s vysokoškolským vzdelaním technického zamerania so špecializáciou na pozemné, priemyselné a inžinierske stavby s viacročnou praxou na trhu s nehnuteľnosťami, dlhodobo profesionálne pôsobiaci v stavebníctve v oblasti projektovej činnosti ako aj samotnej realizácie stavieb. Našim prvoradým cieľom je poskytovanie profesionálnych komplexných služieb na trhu s nehnuteľnosťami, služieb v oblasti hypotekárneho financovania ako aj poskytovanie doplnkových služieb súvisiacich s realitnou činnosťou. Spolupracujeme s certifikovanými znalcami pre odhad hodnoty nehnuteľností v odbore stavebníctva, právnickou a geodetickými kanceláriami. Zabezpečujeme kompletný právny a administratívny servis a dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu. Makléri realitnej kancelárie BT REALITY pracujú na profesionálnej úrovni s prvoradým cieľom splniť Váš sen o bývaní k maximálnej spokojnosti bez možných právnych rizík a komplikácii. Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti, patrí medzi významné životné udalosti v živote človeka a môže byť spojená s pocitmi obáv a neistoty. Preto sa snažíme pomôcť našim klientom zorientovať sa v zložitej problematike realitného trhu a s našou pomocou prekonať bezpečne, spoľahlivo a s dobrým pocitom všetky úskalia tohto procesu. Usilujeme o to, aby bol proces kúpy a predaja nehnuteľnosti príjemnou skúsenosťou pre všetky zúčastnené strany a nie nepríjemným zážitkom ako sa to občas stáva. Prioritou našej realitnej kancelárie nie je množstvo zrealizovaných obchodov, množstvo inzerovaných ponúk, počet pobočiek alebo maklérov ale spokojnosť klientov, ktorí nás na základe svojich skúseností odporučia svojim priateľom, rodine a známym. Naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch. Naša realitná kancelária Vám ponúka množstvo relevantných dôvodov, prečo využiť pri predaji práve jej služby. Kľúčový dôvod, prečo predávať alebo prenajímať prostredníctvom realitnej kancelárie: Popri právnych službách a garanciách pri operáciách s väčšími sumami, aby riziko podvodu bolo minimalizované,ten najdôležitejší dôvod, prečo využiť služby realitnej kancelárie je jej schopnosť predávať nehnuteľnosti. Ak ste profesionálny predajca a máte čas a chuť aktívne predávať Vašu nehnuteľnosť, tak realitnú kanceláriu asi nepotrebujete. Ale ak nie, tak provízia, ktorú si realitná kancelária pridá na Vašu cenu stojí za to, aby Vašu nehnuteľnosť predávali profesionáli. V ideálnom prípade by Vašu nehnuteľnosť mala predávať exkluzívne jediná realitná kancelária,dokonca konkrétny maklér, ktorého si vyberiete, aby sa nestalo práve to, čo nechcete a teda, že Vaša nehnuteľnosť bude pasívne inzerovaná množstvom realitných kancelárií. Vybrať si makléra, ktorému dáte Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, nie je jednoduché. Dobrý maklér musí vedieť predávať. Ak vás teda maklér dokáže presvedčiť, aby ste mu dali Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, je pravdepodobné, že bude schopný presvedčiť aj záujemcov o Vašu nehnuteľnosť, že je to tá, ktorú si chcú kúpiť. Ak takéhoto makléra stretnete a v našej realitnej kancelárii ho určite stretnete, neváhajte s exkluzívnou ponukou. Hlavným predmetom činnosti našej realitnej kancelárie je poskytovanie komplexných služieb pri kúpe predaji a prenájme nehnuteľností. Služby zahrnuté v cene za sprostredkovanie kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti: - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (byty, domy, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, priemyselné objekty, pozemky, a pod.) - vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady - komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo) - administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom - spolupráca pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa - zabezpečenie listov vlastníctva a snímok z katastrálnej mapy - spolupráca so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami - bezplatné poradenstvo a spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov - bezplatné uverejnenie nehnuteľnosti v ponuke na našej web stránke www.btreality.sk a na všetkých významných realitných inzertných portáloch Ako doplnkové služby ponúkame: - zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti - zabezpečenie vypracovania geometrických plánov, vytýčenia hraníc pozemkov - zabezpečenie ocenenia nehnuteľností k dedičskému konaniu - vypracovanie návrhov riešenia prestavby bytu alebo domu - vypracovanie cenového rozpočtu prestavby - materiálové a realizačné zabezpečenie prestavby - návrh interiérového zariadenia, spojené s výhodným obstarávaním interiérových prvkov od zmluvných partnerov - inžiniersku činnosť (zabezpečenie podkladov pre stavebné povolenie a kolaudáciu) - zabezpečenie energetického certifikátu Vždy sa s Vami radi stretneme osobne. Je to ten najlepší spôsob komunikácie.
Sládkovičova 10
Piešťany (Piešťany)
10 inzerátov