Realitné kancelárie Trnavský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 2 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Trnavský kraj

Realitná kancelária COMACC reality, s.r.o., funguje na trhu nehnuteľností na základe dlhodobých nadštandardných vzťahov, ktoré sa jej darí vytvárať vďaka korektnému prístupu, profesionálnemu tímu spolupracovníkov a kvalite poskytovaných realitných služieb. Našimi hlavnými činnosťami sú sprostredkovanie kúpy, prenájmu a predaja nehnuteľností a kompletný právny servis – vypracovanie všetkých druhov zmlúv, posudkov a úverov. Pre klientov vieme zabezpečiť aj okamžitý výkup nehnuteľnosti a vyplatenie exekúcie do 24 hodín v hotovosti. Pracujeme diskrétne, rýchlo a precízne a sme Vám k dispozícii pre akúkoľvek požiadavku týkajúcu sa realitného trhu.
Nitrianska 1835/1
Piešťany (Piešťany)
104 inzerátov
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
Clementisove sady 907
Galanta (Galanta)
30 inzerátov
realitná činnosť
Družstevná 4328/34 4328
Sereď (Galanta)
10 inzerátov
Alžbetínske nám.1203 1203
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
5 inzerátov
Vážení klienti, hlavným cieľom našej realitnej kancelárie DIAMOND HOME s.r.o je poskytnúť klientom profesionálne služby v realitnej činnosti, finančného poradenstva, kompletný právni servis. Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuťelnostami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. Preto ak máte záujem kúpiť či predať dom, byt alebo iné nehnuťelnosti obráťte sa na nás.
Blažov 114
Kútniky (Dunajská Streda)
90 inzerátov
Veterná 17
Šamorín (Dunajská Streda)
53 inzerátov
Hviezdoslavova 479
Senica (Senica)
14 inzerátov
Realitná kancelária
Mierová 795/9 9
Topoľníky (Dunajská Streda)
45 inzerátov
Bratislavská 21
Šamorín (Dunajská Streda)
9 inzerátov
Tamaškovičova 17
Trnava (Trnava)
49 inzerátov
Gaštanová 8
Hlohovec (Hlohovec)
12 inzerátov
[b]Developerská spoločnosť.[/b] [b] Kúpa-Predaj-Prenájom-Výstavba nehnutelností.[/b] Zaoberáme sa výstavbou nehnuteľností na predaj a prenájom. Vytvárame nové obytné zóny. .
Železničná, 3086/60 60
Sereď (Galanta)
9 inzerátov
Realitná činnosť
Štefánikova 698/7
Senica (Senica)
3 inzeráty
Spoločnosť EUROPROJEKT DS - Plus s. r. o. je investičná firma zamerajúca sa na výstavbu nových komfortných nízkoenergetických bytov. Pracujeme s najlepšími profesionálmi stavebného sektoru a najmodernejšími materiálmi s Európskym štandardom. Naši vnútorní architekti sú garanciou na luxus a pohodlnosť bývajúcich. Pri uskutočňovaní stavebných prác používame kvalitné (certifikované) materiály a moderné metódy, ktoré zabezpečujú vysokú využiteľnosť, statickú bezpečnosť ako aj dobrú architektonickú stvárniteľnosť objektov. Spoľahlivosť našej spoločnosti garantujú vysoko kvalifikovaní odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva. Disponujeme rozsiahlym moderným strojovým parkom. Vyznačujeme sa priaznivými cenovými ponukami, kvalitou vykonaných prác, dodržiavaním dohodnutých podmienok a prispôsobením sa potrebám zákazníka. Vlastníme všetky potrebné oprávnenia na vykonávanie stavebnej činnosti. Realizujeme rôzne stavebné a rekonštrukčné práce, predovšetkým v oblasti pozemného staviteľstva. Spoločnosť je dobre vybavená základnými prostriedkami vrátane mechanizácie a dopravy. Dodržiavaním dohodnutých podmienok a termínov sa usilujeme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka pri výkone našej činnosti.
Kračanská cesta 690/23
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
8 inzerátov
Štefánikova 700
Senica (Senica)
34 inzerátov
Orechová Potôň 2066
Orechová Potôň (Dunajská Streda)
6 inzerátov
Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností - Šamorín, Dunajská Streda a okolie
Bratislavská 100/D
Šamorín (Dunajská Streda)
64 inzerátov
Vajanského 38
Trnava (Trnava)
66 inzerátov
realitná činnosť
Veľký Grob 116 116
Veľký Grob (Galanta)
30 inzerátov
Vajanského 22
Trnava (Trnava)
62 inzerátov