Realitné kancelárie Trnavský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 3 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Trnavský kraj

Paulínska 24
Trnava (Trnava)
111 inzerátov
Realitné služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka nasledovné realitné služby: sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti vyhľadávanie vhodných klientov na predaj a kúpu nehnuteľnosti sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti zabezpečenie obhliadok nehnuteľnosti zabezpečenie inzercie v tlačených periodikách a na internete zastupovanie klientov v rozsahu dohodnutom v sprostredkovateľskej zmluve resp. v splnomocnení pre kupujúcich poskytujeme službu aktívneho vyhľadávania nehnuteľnosti na základe ich požiadaviek a bližšej špecifikácie Právne služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka komplexné právne služby: zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy sprostredkovanie vypracovania súdnoznaleckých posudkov vypracovanie kúpnych (zámenných, darovacích) zmlúv vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad dohľad nad finančným vyrovnaním záverečné protokolárne odovzdanie prevedenej nehnuteľnosti a kľúčov Finančné služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka nasledovné finančné služby: vypracovnie plánu financovania kúpy nehnuteľnosti s cieľom znížiť náklady kupujúceho spracovanie hypotekárnych úverov.
Nám. Slobody 30
Sereď (Galanta)
21 inzerátov
Z. Kodálya 779/9
Galanta (Galanta)
37 inzerátov
Potočná 9
Piešťany (Piešťany)
4 inzeráty
Halenárska 17
Trnava (Trnava)
5 inzerátov
Hlavná 45/62
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
5 inzerátov
Stavebná a realitná činnost
Kapitulská 6
Trnava (Trnava)
19 inzerátov
Zabezpečujeme pre Vás kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností. Komplexný hypotekárny a právny servis. Vyhotovujeme trhové ohodnotenie nehnuteľností...
Nobelová 12 12
Trnava (Trnava)
33 inzerátov
UŽ 15 ROKOV S VAMI... Naša spoločnosť pôsobí na realitnom trhu už od roku 2007. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností pri hľadaní vhodných nehnuteľností pre našich klientov, kontaktov s príslušnými úradmi, bankami, obcami a mestami. Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti či už bytu alebo rodinného domu je vážna vec, ktorá výrazne ovplyvní váš ďalší život. Preto si treba tento krok dôkladne premyslieť. My vám ponúkame naše skúsenosti získané pri uspokojovaní potrieb našich klientov. Zároveň vám pomôžeme aby ste nehnuteľnosť predali alebo kúpili rýchlo a hlavne bezpečne. Preto pre vás Získame potrebné údaje a podklady z katastrálneho úradu Zabezpečíme v prípade potreby geometrické plány pozemku zabezpečíme znalecké posudky pre potreby banky vypracujeme kúpne zmluvy alebo nájomné zmluvy zabezpečíme vklad do katastra nehnuteľností poradenstvo pri preberaní nehnuteľností(prepis meračov energií a pod.) pomôžeme pri zmene členských práv na OSBD poskytneme právne poradenstvo pomôžeme kupujúcim so získaním hypotekárneho úveru budeme sa snažiť spolu s vami vyriešiť aj iné nepredvídateľné skutočnosti, ktoré pri týchto úkonoch často vznikajú( zabudnuté kolaudačné rozhodnutia nevložené na kataster, z legalizovanie stavieb, dokončenie dedičských konaní a pod.)
Kopčanská 69
Holíč (Skalica)
37 inzerátov
Suchá nad Parnou 846
Suchá nad Parnou (Trnava)
1 inzerát
Kátovská 49
Holíč (Skalica)
7 inzerátov
Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností. Zabezpečenie dokumentov potrebných pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.
Vodárenská 1889/32A
Šamorín (Dunajská Streda)
67 inzerátov
Naše profesionálne služby ponúkame všetkým klientom, ktorí majú záujem predať, vymeniť, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť v Senickom, Skalickom a Myjavskom okrese. V našej databáze nájdete byty, domy, chalupy, pozemky a samozrejme aj komerčné priestory. Radi Vám poradíme a zabezpečíme plynulý predaj Vašej nehnuteľnosti. Zabezpečíme inzerciu, komunikáciu s klientom, fyzické obhliadky nehnuteľností, samotný predaj až po fyzické odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. V našej databáze evidujeme nehnuteľnosti na predaj, ale máme aj širokú databázu klientov, ktorým vyhľadávame nehnuteľnosti podľa ich požiadaviek. Radi Vám poradíme a pomôžeme s inzerovaním a samotnou realizáciou predaja Vášho domu.
Sadová 621
Senica (Senica)
12 inzerátov
Sprostredkujeme kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností predovšetkým v Dunajskej Strede a na okolí. V rámci servisu pripravíme Zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu a návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Zabezpečíme aj znalecký posudok, ak nehnuteľnosť kupujete na úver. Zabezpečíme prípravu Energetického certifikátu budovy (EC), čo je povinnosť zabezpečiť predávajúceho nehnuteľnosti a odovzdať kupujúcemu ku kúpnej zmluve ( z. č. 555/2005). Pripravujeme aj ocenenie nehnuteľnosti, ak potrebujete napr. k dedičskému konaniu.
Ul. Biskupa Kondého 18
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
23 inzerátov
Pod záhradami 37
Šamorín (Dunajská Streda)
19 inzerátov
Winterova 62
Piešťany (Piešťany)
53 inzerátov
Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou. Počas pôsobenia na slovenskom trhu a v zahraničí zanechala za sebou sériu úspešných stavieb, ktoré sa podpísali na nespočetnom množstve skúseností a zvýšenej schopnosti odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky klienta a dané špecifiká stavby. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a Vaša dôvera je pre nás prioritou. Naša spoločnosť realizuje výstavbu širokej škály rodinných domov a bytových domov za bezkonkurenčné ceny. Podstatnú časť výrobného programu spoločnosti predstavujú najmä tieto druhy stavebnej činnosti: - Realizácie investičných zámerov – Výstavba rodinných domov a bytových domov – Výstavba nízkoenergetických domov – Výstavba IBV – Výstavba administratívnych budov – Výstavba polyfunkčných objektov – Rekonštrukcie budov – Pozemné a podzemné stavby – Priemyselné stavby – Komunikácie – Spevnené plochy – Zemné práce – Vonkajšie kanalizácie a vodovody Ďalšou významnou činnosťou spoločnosti je profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti realít, odsprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností až po výstavbu moderných rodinných a bytových domov. Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty súvisiace s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, celú právnu (zmluvnú) dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu.
Strojárenská 1C
Trnava (Trnava)
20 inzerátov
Volám sa Iveta Peťovská a som realitná maklérka a konzultantka. Pomáham ľuďom zjednodušiť život pri predaji ich nehnuteľností, aby bez väčších starostí predali RÝCHLO, BEZPEČNE a za čo NAJVYŠŠIU CENU. Realitný maklér je služba a dobre slúžiť ma baví. Pracujem v Piešťanoch a okolí, mám 8-ročné kumulované skúsenosti pri sprostredkovaní predaja viac ako 100 nehnuteľností. Mojou prioritou je spokojný klient.
Veľké Orvište 47
Veľké Orvište (Piešťany)
37 inzerátov
Slnečná 33
Moravany nad Váhom (Piešťany)
1 inzerát
Realitná kancelária - komplexný servis spojený so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Člen NARKS.
Skladová 2/A
Trnava (Trnava)
51 inzerátov