Realitné kancelárie Trnavský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou, str. 3 | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Trnavský kraj

EMIREAL s.r.o.

Realitná činnosť
Štefánikova 698/7
Senica (Senica)
8 inzerátov
Matúškovo 610
Matúškovo (Galanta)
23 inzerátov
Hlavná 5931/80
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
24 inzerátov
Richarda Vandru 8
Trnava (Trnava)
8 inzerátov
Mierové námestie 940/1
Galanta (Galanta)
3 inzeráty

EUROPROJEKTDS-PLUS s.r.o

Spoločnosť EUROPROJEKT DS - Plus s. r. o. je investičná firma zamerajúca sa na výstavbu nových komfortných nízkoenergetických bytov. Pracujeme s najlepšími profesionálmi stavebného sektoru a najmodernejšími materiálmi s Európskym štandardom. Naši vnútorní architekti sú garanciou na luxus a pohodlnosť bývajúcich. Pri uskutočňovaní stavebných prác používame kvalitné (certifikované) materiály a moderné metódy, ktoré zabezpečujú vysokú využiteľnosť, statickú bezpečnosť ako aj dobrú architektonickú stvárniteľnosť objektov. Spoľahlivosť našej spoločnosti garantujú vysoko kvalifikovaní odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva. Disponujeme rozsiahlym moderným strojovým parkom. Vyznačujeme sa priaznivými cenovými ponukami, kvalitou vykonaných prác, dodržiavaním dohodnutých podmienok a prispôsobením sa potrebám zákazníka. Vlastníme všetky potrebné oprávnenia na vykonávanie stavebnej činnosti. Realizujeme rôzne stavebné a rekonštrukčné práce, predovšetkým v oblasti pozemného staviteľstva. Spoločnosť je dobre vybavená základnými prostriedkami vrátane mechanizácie a dopravy. Dodržiavaním dohodnutých podmienok a termínov sa usilujeme o dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka pri výkone našej činnosti.
Kračanská cesta 690/23 690/23
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
8 inzerátov
Štefánikova 700
Senica (Senica)
21 inzerátov
Orechová Potôň 2066
Orechová Potôň (Dunajská Streda)
4 inzeráty

Exclusive RPK, s.r.o.

Kúpa, predaj, prenájom nehnuteľností - Šamorín, Dunajská Streda a okolie
Bratislavská 100/D
Šamorín (Dunajská Streda)
56 inzerátov

flexibil REAL

realitná činnosť
Veľký Grob 116 116
Veľký Grob (Galanta)
3 inzeráty
Vajanského 22
Trnava (Trnava)
23 inzerátov
Paulínska 24
Trnava (Trnava)
66 inzerátov

FRISCO, s.r.o. - realitná kancelária

Realitné služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka nasledovné realitné služby: sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti vyhľadávanie vhodných klientov na predaj a kúpu nehnuteľnosti sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti zabezpečenie obhliadok nehnuteľnosti zabezpečenie inzercie v tlačených periodikách a na internete zastupovanie klientov v rozsahu dohodnutom v sprostredkovateľskej zmluve resp. v splnomocnení pre kupujúcich poskytujeme službu aktívneho vyhľadávania nehnuteľnosti na základe ich požiadaviek a bližšej špecifikácie Právne služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka komplexné právne služby: zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy sprostredkovanie vypracovania súdnoznaleckých posudkov vypracovanie kúpnych (zámenných, darovacích) zmlúv vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad dohľad nad finančným vyrovnaním záverečné protokolárne odovzdanie prevedenej nehnuteľnosti a kľúčov Finančné služby Realitná kancelária FRISCO, s.r.o. ponúka nasledovné finančné služby: vypracovnie plánu financovania kúpy nehnuteľnosti s cieľom znížiť náklady kupujúceho spracovanie hypotekárnych úverov.
Nám. Slobody 30
Sereď (Galanta)
14 inzerátov
Z. Kodálya 779/9
Galanta (Galanta)
20 inzerátov
Potočná 9
Piešťany (Piešťany)
4 inzeráty

GRAND-REALITY Skalica

Overená realitná agentúra. Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Profesionálne realitné a finančné služby. Meníme Vaše sny na skutočnosť už vyše 11 rokov.
Potočná 69
Skalica (Skalica)
35 inzerátov
Halenárska 17
Trnava (Trnava)
1 inzerát

grey real s.r.o.

GREY REAL je realitná kancelária Trnava, ktorá poskytuje klientom profesionálne sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností na celom území Slovenskej republiky. Našou hlavnou úlohou je nie len sprostredkovať predaj nehnuteľnosti, ale najmä poskytnúť kompletný realitný servis. Teda tým preniesť celý rad povinností z klienta na nás. Naša realitná kancelária disponuje širokým vzdelaním a skúsenosťami v oblastí realít, čo zaručuje klientom profesionálnu úroveň poskytnutých služieb.
Študentská 13 13
Trnava (Trnava)
2 inzeráty
Hlavná 45/62
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
5 inzerátov
Vajanského 24
Senica (Senica)
2 inzeráty