Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Žilinský kraj

1. Reality Rent, s.r.o.

[b]Predaj[/b] , [b]kúpa[/b] , prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, [b]sklady[/b] , [b]obchodné priestory[/b] , garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom
J. M. Hurbana
Žilina (Žilina)
256 inzerátov
Bottova 5588/36
Ružomberok (Ružomberok)
10 inzerátov
Matúškova 19
Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
10 inzerátov
A. Rudnaya
Žilina (Žilina)
8 inzerátov
Palárikova 27
Čadca (Čadca)
37 inzerátov

ADH-REAL s.r.o. Hirjaková Adriana

Realitná kancelária, sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
Tvrdého 4
Žilina (Žilina)
5 inzerátov
Hálkova 3297
Žilina (Žilina)
3 inzeráty
Zámocká 67/5 67/5
Žilina (Žilina)
97 inzerátov
A.Kmeťa 24
Martin (Martin)
996 inzerátov
J.Mazúra 4453/28
Martin (Martin)
49 inzerátov

AnoReal, s.r.o.

NAŠE SLUŽBY - predaj, kúpa a prenájom Vašej nehnuteľnosti - vypracovanie znaleckého posudku - vypracovanie odhadu trhovej ceny nehnuteľnosti - bezplatná pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru - výkupy bytov - odborné poradenstvo v oblasti investícií do realít a iných komodít - sprostredkovanie rekonštrukcie bytov a domov
Sträňavy 432
Stráňavy (Žilina)
29 inzerátov
M. R. Štefánika 10
Martin (Martin)
69 inzerátov

ATP stavby s.r.o.

Staviame domy a byty tak aby sme v nich mali radosť bývať aj my. RAJPARK RESIDENCE je developerský projekt spoločnosti ATP stavby . Projekt pozostáva z polyfunčného objektu A, ktorý má tri nadzemné podlažia, je bez podpivničenia a s troma samostatnými vchodmi. Má kapacitu 20 bytových jednotiek a plochu 534,78 m2 určenú pre obchod a služby. Jeden vchod ku ktorému prislúcha osem bytových jednotiek bude vybavený aj výťahom. Samozrejmosťou je parkovanie v počte 39 kusov. Ďalej pripravujeme aj polyfunkčný objekt „B“ s troma nadzemnými podlažiami, s jedným podzemným podlažím a s troma samostatnými vchodmi s kapacitou 27 bytových jednotiek, 14 garážových státí a plochu 192,76 m2 určenú pre obchod a služby. Spolupracujeme s najlepšími architektmi, záleží nám na dizajne, kladieme dôraz na materiál a detail. Používame len tie najkvalitnejšie rokmi odskúšané materiály a technológie.
Fatranská 1082
Teplička nad Váhom (Žilina)
6 inzerátov

AUKCIE LEGAL s.r.o.

Organizovanie a realizovanie dražieb - dokumentácia potrebná k výkonu dražby, marketing dražieb, vyhľadávanie záujemcov o predmet dražby. Realitná sekcia spoločnosti Aukcie Legal radí našu spoločnosť medzi popredné realitné agentúry špecializujúce sa najmä na rezidenčné nehnuteľnosti a development v Žiline a okolí ako aj na strednom Slovensku. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov, pravidelným školeniam a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru. Prvotriedny klientský servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme, alebo iných investíciách do nehnuteľností. Aukcie legal ponúka partnerstvo, ktoré zaručuje spokojnosť, tak pre klientov so záujmom o individuálne bývanie, ako aj o komerčné nehnuteľnosti, či novostavby v rámci rezidenčných developerských projektov. FILOZOFIOU spoločnosti nie je masová prezentácia ponúk, ale úzka profilácia takého portfólia do ktorého by sme sami neváhali investovať…
Sládkovičova 167/13 167/13
Žilina (Žilina)
6 inzerátov

Aukcionár, s.r.o.

Aukcionár, s.r.o. - dobrovoľné dražby a realitné služby od profesionálov. Zaoberáme sa organizovaním dobrovoľných dražieb v zmysle zákona č.527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách a poskytovaním realitných služieb spojených s predajom a prenájmom nehnuteľností.
Veľká Okružná 17
Žilina (Žilina)
2 inzeráty
Horná 13 13
Vrútky (Martin)
1 inzerát

B10 reality, s.r.o.

B10 realitné centrum má žilinské korene, ale celonárodné ambície. V roku 2013 sme začínali ako miestna realitná kancelária, ktorá svojím moderným nastavením a dynamickým rastom postupne rozpínala svoje geografické hranice a jej prirodzeným vývojom sme sa rozhodli budovať realitnú sieť po celom Slovensku. Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. Vízia našej realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.
Jána Milca 6
Žilina (Žilina)
507 inzerátov

BCSJ, s.r.o.

Business Centrum Žilina sa nachádza na Bôriku, iba pár minút od centra mesta. Poloha je charakteristická nielen dobrou dopravnou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním, ale aj pekným a pokojným prostredím neďaleko lesoparku, Žilinskej univerzity a parku Ľudovíta Štúra. V bezprostrednom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, veľký počet reštaurácií, lezecká stena, workoutové ihrisko, tartanový bežecký ovál, mestský park a bikepark. Business Centrum Žilina je šesťposchodová administratívna budova o rozlohe cca 3400 m2. V priestrannom vestibule je nájomcom k dispozícii stravovacie zariadenie, kaviareň a štúdio Pilates. Na každom poschodí sa nachádza samostatná kuchynka a oddelené toalety. Variabilita vnútorného usporiadania priestorov je vysoká, priečky je možné ľubovoľne meniť a priestory sa dajú uzavrieť do samostatných kancelárskych celkov. Objekt je vybavený nákladným výťahom, k dispozícii sú aj priestory na skladovanie. Vyhradené parkovanie pre cca 60 osobných automobilov s možnosťou rozšírenia sa nachádza priamo v areáli business centra. V bezprostrednej blízkosti sú nájomcom k dispozícii ďalšie bezplatné parkovacie kapacity vo vlastníctve prenajímateľa. Priamo v areáli sa nachádza aj uzamykateľný priestor na parkovanie bicyklov a kolobežiek pod dohľadom kamier. Prístup do nehnuteľnosti je 24/7, objekt je vybavený inteligentným vstupným systémom, vysokorýchlostným optickým internetom, alarmom a kamerovým systémom.
Mikovíniho 1187/22
Žilina (Žilina)
1 inzerát

Božena Simonidesová, Reality Simply

Realitná kancelária sprostredkuje predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti, kompletný zmluvný servis, komunikáciu s katastrálnym úradom, ocenenie nehnuteľnosti, videoprojekciu, homestaging. Spokojný klient je pre nás najviac.
M. R. Štefánika 52
Martin (Martin)
10 inzerátov
Antona Bernoláka 51
Žilina (Žilina)
78 inzerátov