Realitné kancelárie Žilinský kraj

1. Reality Rent, s.r.o.

[b]Predaj[/b] , [b]kúpa[/b] , prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, [b]sklady[/b] , [b]obchodné priestory[/b] , garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom
J. M. Hurbana
Žilina (Žilina)
302 inzerátov

ACTIVE - Reality, s. r. o.

Realitná kancelária Active - Reality, s.r.o. poskytuje komplexné služby, zahŕňajúce právne, finančné a hypotekárne poradenstvo. Pracujeme na vypracovaní rezervačných, kúpnych a nájomných zmlúv, zmlúv o budúcej zmluve a návrhov na vklad do katastra. Vykonávame presuny energií, ako aj plynu, elektriky a vody v rámci sieťových odvetví a vo vzťahu k správcovi bytového domu. Pre informácie o ďalších poskytovaných službách nás kontaktujte.

A. Rudnaya
Slovensko
10 inzerátov
Palárikova 24 24
Čadca (Čadca)
47 inzerátov
Dolná 45
Žilina (Žilina)
2 inzeráty

ADH-REAL s.r.o. Hirjaková Adriana

Naša realitná kancelária svoje služby poskytuje v oblasti Žiliny, Kysuckého Nového Mesta, Bytče a okolia. Venujeme sa predaju bytov, rodinných domov, pozemkov a aj ich prenajímaniu, zabezpečujeme kompletný právny servis súvisiaci s nehnuteľnosťami. Realitná kancelária bola založená v roku 2008, ale máme viacročné skúsenosti s realitným trhom. Špecifickou vlastnosťou tejto realitnej kancelárie je individuálny prístup ku každému klientovi, komplexné služby v oblasti financovania, marketingu a následného predaja Sme Vám k dispozícii aj cez víkendy a sviatky. Vďaka viacročným skúsenostiam a spolupráci s bankami vieme zabezpečiť hypotekárny úver, ktorý Vám bude najviac vyhovovať. neváhajte a presvedčte sa o našich skúsenostiach a serióznom prístupe.

Tvrdého 4
Slovensko
8 inzerátov
Hálkova 3297
Žilina (Žilina)
5 inzerátov
Zámocká 67/5 67/5
Žilina (Žilina)
92 inzerátov

ALISON Property

Predaj, kúpa a prenájmom nehnuteľností - byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, kancelárske priestory. Developerská činnosť. Zabezpečovanie právneho servisu.
Garbiarska 4
Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
23 inzerátov
A.Kmeťa 24
Martin (Martin)
994 inzerátov
J.Mazúra 4453/28
Slovensko
50 inzerátov

AnoReal, s.r.o.

NAŠE SLUŽBY - predaj, kúpa a prenájom Vašej nehnuteľnosti - vypracovanie znaleckého posudku - vypracovanie odhadu trhovej ceny nehnuteľnosti - bezplatná pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru - výkupy bytov - odborné poradenstvo v oblasti investícií do realít a iných komodít - sprostredkovanie rekonštrukcie bytov a domov
Sträňavy 432
Stráňavy (Žilina)
39 inzerátov
Mojš 145
Mojš (Žilina)
4 inzeráty
M. R. Štefánika 10
Martin (Martin)
77 inzerátov

ATP stavby s.r.o.

Staviame domy a byty tak aby sme v nich mali radosť bývať aj my. RAJPARK RESIDENCE je developerský projekt spoločnosti ATP stavby . Projekt pozostáva z polyfunčného objektu A, ktorý má tri nadzemné podlažia, je bez podpivničenia a s troma samostatnými vchodmi. Má kapacitu 20 bytových jednotiek a plochu 534,78 m2 určenú pre obchod a služby. Jeden vchod ku ktorému prislúcha osem bytových jednotiek bude vybavený aj výťahom. Samozrejmosťou je parkovanie v počte 39 kusov. Ďalej pripravujeme aj polyfunkčný objekt „B“ s troma nadzemnými podlažiami, s jedným podzemným podlažím a s troma samostatnými vchodmi s kapacitou 27 bytových jednotiek, 14 garážových státí a plochu 192,76 m2 určenú pre obchod a služby. Spolupracujeme s najlepšími architektmi, záleží nám na dizajne, kladieme dôraz na materiál a detail. Používame len tie najkvalitnejšie rokmi odskúšané materiály a technológie.
Fatranská 1082
Teplička nad Váhom (Žilina)
4 inzeráty

Aukcionár, s.r.o.

Aukcionár, s.r.o. - dražobná spoločnosť sa zaoberá vykonávaním dobrovoľných dražieb v zmysle zákona č.527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách a o doplnení zákona Slovenskej národnej rady č.323/1992 Zb o notároch a notárskej činnosti (Notársky poriadok) v znení neskorších predpisov.

Velká Okružná 17/1309
Žilina-Staré mesto (Žilina)
2 inzeráty

B10 Slovensko, a. s.

B10 realitné centrum má žilinské korene, ale celonárodné ambície. V roku 2013 sme začínali ako miestna realitná kancelária, ktorá svojím moderným nastavením a dynamickým rastom postupne rozpínala svoje geografické hranice a jej prirodzeným vývojom sme sa rozhodli budovať realitnú sieť po celom Slovensku. Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. Vízia našej realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.
Sad na studničkách 2E
Žilina (Žilina)
395 inzerátov

BCSJ, s.r.o.

Ponúkame na prenájom administratívne a kancelárske priestory.

Vysoká variabilita usporiadania vnútorných priestorov, skvelá dopravná dostupnosť a parkovanie priamo v areáli.

Mikovíniho 1187/22
Žilina-Hájik (Žilina)
1 inzerát

bezmaklérov, s.r.o.

Portál bezmaklerov.sk je miestom, kde sa sústreďuje súkromná inzercia bez maklérov a provízií. Pri predaji a prenájme prostredníctvom nášho portálu určite ušetríte, budete mať istotu a celý proces predaja a prenájmu bude jednoduchý.Všetky naše služby sú poskytované tímom odborníkov v realitnej oblasti a všetky zmluvy spracováva renomovaná advokátska kancelária. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.
Lichardova 36
Žilina (Žilina)
280 inzerátov

Božena Simonidesová, Reality Simply

Realitná kancelária sprostredkuje predaj, kúpu, prenájom nehnuteľnosti, kompletný zmluvný servis, komunikáciu s katastrálnym úradom, ocenenie nehnuteľnosti, videoprojekciu, homestaging. Spokojný klient je pre nás najviac.
M. R. Štefánika 52
Martin (Martin)
10 inzerátov
Antona Bernoláka 51 51
Žilina (Žilina)
61 inzerátov