Realitné kancelárie Žilinský kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Realitné kancelárie Žilinský kraj

ASTA, a.s.

Špecializované obchody, móda, špeciality gastronómie, reštaurácie, kaviarne.
Kamenná cesta 3
Žilina (Žilina)
5 inzerátov

Constario, s. r. o.

Spoločnosť Constario, s. r. o. je developerská spoločnosť, ktorá sa zameriava na komplexnú realizáciu vlastných investičných zámerov na trhu s nehnuteľnosťami, ktoré následne umiestňujeme na trh. Výborná znalosť realitného trhu je základným predpokladom, ktorým vieme zabezpečiť pre klientelu ich maximálnu spokojnosť. Spoluprácou s kľúčovými predstaviteľmi v oblasti nehnuteľností, stavebníctva a marketingu vytvárame projekty s jasne definovaným cieľom. Projekty sú primárne orientované najmä na bytovú výstavbu, ktorá tvorí až 90 % nášho portfólia. Vďaka využitiu materiálov šetrných k životnému prostrediu zaručujeme množstvo spokojných klientov, ktorých počet neustále stúpa. Naše stavby sú prejavom vnímania potrieb a požiadaviek klientov, reflekciou našich spoločenských a kultúrnych postojov s dôrazom na politickú nezaujatosť a nekonfliktnosť v rámci vzťahov s verejnosťou.
Veľká Okružná 1309/17
Žilina (Žilina)
9 inzerátov

GOOD ONE SERVICES, s.r.o.

Sme Stavebná spoločnosť Ponúkajúca: 1. Spoľahlivosť, čestnosť a rýchlu platbu do 24 hodín a prípravou kúpnych zmlúv. 2.Bezplatné poradenstvo a právny servis. 3.Vyriešime vaše bývanie, pomôžeme s presťahovaním a vyprataním nehnuteľnosti. 4.vybavíme záležitosti ohľadom dedičstva, či inú administratívu.
V. Tvrdého 784/5
Žilina (Žilina)
10 inzerátov

H & H eu, s.r.o.

stavebníctvo, autosalón, gastronómia
Kamenná 8330/16B
Žilina (Žilina)
14 inzerátov

IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

Sme stavebná spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. a pod názvom IDEÁLNE BÝVANIE staviame jedinečné domy určené na predaj. Okrem realizácie rodinných domov pre konkrétnych klientov sa venujeme výstavbe domov, viladomov a IBV určených na predaj. Jedinečné stavby sú navrhnuté a doslova ušité na mieru konkrétnym pozemkom v lukratívnych lokalitách mestských častí Žiliny, prípadne v tesnej blízkosti mesta. Technickým a technologickým vybavením ide o nizkoenergetické a pasívne domy v etapách dostavanosti: "holodom" alebo "na kľúč". Našim cieľom je prieniesť Vám jedinečnú ponuku hotovej novostavby. Ušetríme Vás náročného výberu vhodného pozemku, riešenia individuálnej projektovej dokumentácie a samotnej realizácie - Vy prichádzate až v komfortnej, finálnej fáze :)
Rosinská cesta 8862/21 21
Žilina (Žilina)
7 inzerátov

ISTROFINAL, a. s.

Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobíme už viac ako 15 rokov. Špecializujeme sa na rozvoj mestských infraštruktúr, výstavbu a revitalizáciu nehnuteľností. Vo svojich aktivitách kladieme dôraz na trvalú udržateľnosť každého projektu a zvyšovanie kvality a hodnoty nových aj revitalizovaných nehnuteľností. Prioritou sú pre nás korektné vzťahy s klientami a ostatnými zúčastnenými stranami, o čom svedčí stabilné klientske portfólio a množstvo úspešných projektov. ISTROFINAL, s.r.o so sídlom v Žiline vznikla 8.10.2001. V roku 2003 sa pretransformovala na akciovú spoločnosť ISTROFINAL, a.s. a zároveň sa stala materskou a investičnou spoločnosťou pre ďalšie naše spoločnosti. Ich hlavnou činnosťou je developerstvo nehnuteľností, inžinierska, projektová a stavebná činnosť, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a obchodná činnosť. Aktuálne projekty: www.rudiny.sk www.kamence.sk www.kasarnebrezno.sk www.elektrarne-zilina.sk
Mydlárska 7A
Žilina-Staré mesto (Žilina)
9 inzerátov

KRPA Slovakia spol. s r.o.

Predaj papiera, papierenských výrobkov a kancelárskych potrieb. Ekologický obalový sortiment pre gastronómiu, maloobchody, veľkoobchody a e-shopy.
Hrabové 299
Bytča (Bytča)
1 inzerát

Lucia

Som finančný sprostretkovateľ - expert /Brokeria a.s./ , ktorý spolupracuje s realitnou kanceláriou REALITY BL s.r.o. a pomáham s predajom nehnuteľností svojich klientov nakoľko chcem pomôcť čo najefektívnejšie a najrýchlejšie predať, prípadne aj pomôcť pri financovaní danej nehnuteľnosti, nakoľko skúseností v tejto oblasti mám niekoľkoročné...
M.R.Štefanika 36
Martin (Martin)
7 inzerátov

M-Interior, s.r.o.

Spoločnosť sa zaoberá prevažne ubytovacími službami v stredisku cestovného ruchu Valčianska dolina.
Valčianska dolina 1060 1060
Valča (Martin)
8 inzerátov
Somolického 6/768 03901
Turčianske Teplice (Turčianske Teplice)
6 inzerátov

MENS s. r. o.

Developerska - realitna spoločnosť zaoberajúca sa rozvojom a výstavbou IBV, výkupom a predajom bytov, domov a pozemkov, stavebnými a rekonštrukčnými prácmi.
Rosinska cesta 9 9
Žilina (Žilina)
4 inzeráty
Klačno 15
Ružomberok (Ružomberok)
3 inzeráty
Hodžova 11
Žilina (Žilina)
10 inzerátov
Vysokoškolákov 8556/33C
Žilina (Žilina)
44 inzerátov

ZRUBY RAJEC, s.r.o.

V ponuke krásne rekreačné pozemky priamo na pobreží Liptovskej Mary. Výmery od 400 do 2000 m², určené na výstavbu zrubových domov. Jedinečná lokalita, výhľad na vodu a hory. Široký výber rekreačných a športových aktivít. V blízkosti Aquapark Tatralandia, lyžiarske stredisko Chopok-Jasná, turistika, cyklistika, vodné športy. Viac info na: www.mararesort.sk.
Námestie SNP 2/2 2
Rajec (Žilina)
1 inzerát