Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Betliarska, Bratislava V - Petržalka
Arvin & Benet | Autentický 3i byt v novostavbe s garážovým státím
800 €/mes.

Arvin & Benet | Autentický 3i byt v novostavbe s garážovým státím

800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 85 m2
 • Cena za m2: 9,41 €/m²/mes.
  Energie: 200 €/mesiac
  ID inzerátu: 4815527
Arvin & Benet ponúka na prenájom jedinečný a kompletne zariadený 3i byt s garážovým státím v novostavbe v PetržalkeAko jeden z mála bytov, ktoré sú určené na prenájom, je robený na kvalitu a atypický dizajn, ktorý si nájde svoje uplatnenie u človeka s precíznym vkusomSilnými stránkami tohto bytu sú najmä: 
 

Kvalitný a jedinečný dizajn
Kompletne zariadený byt
Balkón s príjemným posedením
Parkovanie suchou nohou v garáži
Orientácia bytu do parku
Novostavba z roku 2009


Byt:Nehnuteľnosť sa nachádza na druhom poschodí novostavby Betliarska.
Masívne bezpečnostné dvere nás púšťajú dovnútra a my okamžite nasávame originálnu atmosféru tohto krásneho bytu. Dlhá chodba prepája všetky miestnosti bytu a poskytuje nám bohatý priestor na zloženie a odloženie vecí. Priamo pred nami sa nachádza samostatná toaleta s umývadlom, a vedľa kúpeľňa s vaňou, práčkou a tiež druhou toaletou – veľmi praktické riešenie, ktoré nesmierne z pohľadu preferencii a potrieb klientov veľmi chválime.

Po ľavej strane chodby sa dostávame do dennej časti bytu – obývačka s jedálnou, kuchyňou a balkónom obsluhujú potreby tejto časti bytu. Napravo je byt vetvený na dve spálne a šatník, orientované do parku, čo je obrovským benefitom v rámci bývania v Bratislave, pokojný a ničím nerušený spánok je na nezaplatenie, čo poviete?Lokalita:Byt sa nachádza v pokojnej a obľúbenej časti Petržalky s dobrou dostupnosťou do mesta. V tesnej blízkosti na nachádza obchodný reťazec a pešou prechádzkou je to iba pár minút na jazero Draždiak. Všetky potrebné služby sú v dosahu iba niekoľko minút chôdze alebo jazdy autom.Cena: 1100 eur / mesiac (800 eur nájom, 200 eur energie, 100 eur garážové státie)

Výmera: 85 m² (80 m² interiér, 5 m² balkón)


Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/682/autenticky-3i-byt-v-novostavbe-s-garazovym-statim


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.
Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 5 m²
 • Garážové státie: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu