Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 95 423 inzerátov

Mladé a svieže bývanie v lofte s čiernou kúpeľňou

  • Tlačiť
  • 15. 06. 2017
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Architekti dokazujú pri svojich projektoch úžasné veci. Patrí k nim aj nádherný loft s plochou 100 m2 v brazílskom Sao Paole v časti Morumbi.  

Loft znamená po anglicky podkrovie alebo povala. Označuje byt, ktorý vznikol prestavbou alebo dostavbou nevyužitých priemyselných či skladovacích priestorov. Typický je preň otvorený priestor a ukrytú máva len kúpeľňu a WC.

Inak ako krásnym sa projekt Diega Revolla ani nedá nazvať. Akonáhle vstúpite do priestoru pohltí vás. Po celej šírke medzi stenami sú okná a výstup na terasu. Denné svetlo má voľný prístup a nič mu nebráni v tom, aby osvetlilo všetko vo vnútri. Loft je špecifický tým, že spanie je na vyvýšenom podlaží. V spacej časti je tu ako bonus veľký šatník. Byt definuje industriálny štýl a kombinácia čiernej a bielej. Doplnky z rôznych materiálov a v rôznych farbách nerušene zapadajú do atmosféry.

Kúpeľňa je zaujímavo ladená do čiernej farby. Pre niekoho čierna farba pôsobí ponuro. V skutočnosti je ale farbou elegancie a luxusu. Čierna farba je najteplejšou z celej palety farieb a do kúpeľne sa mimoriadne hodí.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, Diego Revollo

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku