Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 101 387 inzerátov

Domy na kľúč (1064)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

EURO - MOBILNÍ DOMY s.r.o.

Ponúkame mobilné domy k rekreačným účelom, aj k celoročnému bývaniu. Mobilheimy pre podnikateľské účely, ako kancelárie alebo predajne. Naše mobilné domy sú kompletne vybavené a pripravené k nasťahovaniu. S umiestnením poradíme, doprava je zdarma.

Skotnice , Skotnice

REKOSTAV ss-vp, s.r.o.

Predaj krbov - teplovodných, teplovzdušných a záhradných krbov, krbových vložiek, krbových kachieľ, liatinových pecí, sporákov, komínových systémov a ostatného príslušenstva ku stavbe krbov. Návrh a realizácia. Odborné poradenstvo.

P. Jilemnického 1087/1 , Žarnovica

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

Štěpánkova 98 , Chrudim

Ekonomické stavby, s.r.o.

Popredný výrobca murovaných rodinných domov. Držiteľ certifikátu ISO 9001 a ISO 14 001. Bezplatná projekčná a inžinierska činnosť, individuálny prístup, pevná cena, kontrola kvality.

Pohranická 391 , Štitáre

Stavreal - Slovakia, s.r.o.

Stavebná firma - realizácia rodinných domov, multifunkčných ihrísk, rekonštrukcie, zemné práce, údržba komunikácií.

Dubská cesta 2648 , Kysucké Nové Mesto

UNA - Rodinné domy, s.r.o.

Architektonické a interiérové štúdie montovaných domov, rodinných domov a bytov. Zabezpečenie projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie i realizáciu stavby.

Pod gaštanmi 6 , Bratislava

Ladislav Vitai - LAVITAI, výstavby a rekonštrukcie

Prípravné a dokončovacie stavebné práce - interiér, exteriér.

Dvorská 1405/7 , Komárno

4 H s.r.o. - Stavebná firma

Stavebná firma - stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie, interiérové a exteriérové úpravy, autodprava, zemné práce.

Hraničná 16 , Bratislava

MPA drevodom s.r.o.

Stavba domov na kľúč, montované drevodomy, samostatne stojace domy, dvojdomy, polyfunkčné domy a domy určené na rekreáciu, výstavba krovu aj väčších stavieb.

Farská 486 , Nová Dubnica

Dakar stav s. r. o.

Stavebná firma - stavby zhotovené na kľúč.

Urbárska 948/18 , Prievidza

BF - Stavby, s.r.o.

Výstavba montovaných nízkoenergetických domov na kľúč.

Kubínska 642 , Oravská Lesná

DOMYSTAV s.r.o.

Vykonávanie jednoduchých stavieb, uskutočňovanie stavieb, vypracovanie dokumentácie a projektu, poradenská činnosť, zatepľovanie fasád, sadrokartónové systémy.

Košovská cesta 28 , Prievidza

Paule Invest s.r.o.

Nákladná doprava do 9t, dovoz sypkých materiálov a suchého betónu, prevoz stavebného materiálu, práce s hydraulickou rukou preprava materiálu do 3,5t. Likvidácia odpadu. Výstavba rodinných domov.

Firmová 12 , Bratislava

Primamont, s.r.o.

Realizácia výstavby rodinných domov na kľúč, rekonštrukcií a údržieb budov, zatepľovanie rodinných domov, tesárske práce, pokládka zámkových dlažieb, inžinierske siete, predaj pozemkov.

Horná Malanta 707/25 , Nitrianske Hrnčiarovce

AL - BAU, s.r.o.

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, bytoviek, hydroizolačné práce a odvlhčenie muriva, demolačné práce. Zatepľovanie a fasádne práce, sanitárne, inštalačné, maliarske práce. Prenájom lešenia.

Trstice 402 , Trstice

Ján Frankovský - FYSTAV

Zatepľovania fasád, strojové omietky a potery. Výstavba a rekonštrukcie rodinných domov. Kladenie strešných krytín, montáž krovov, obklady, dlažby, maliarske, elektroinštalačné práce, vodoinštalácia.

Dopravná 18 , Bratislava

FORTEX - AGS, a.s. - stavebná výroba

Realizácia občianskych, priemyselných a bytových stavieb, inžinierskych sietí a dopravnej infraštruktúry. Elektromontáže, kúrenie a plyn, výroba vzduchotechniky, pokrývačské a natieračské práce.

Jílová 1550/1 , Šumperk

JP - KOMPLET

Výstavba rodinných domov na kľúč, štukatérske práce, exteriérové a interiérové rekonštrukcie, oplotenia a montáž zámkovej dlažby, predaj a pokládka drevených, laminátových a exotických podláh.

Mláka 9 , Námestovo

PRODOM spol. s r.o. - projektovanie

Projekty a realizácie rodinných domov, vykonávanie geodetických prác.

Líščie Nivy 9 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Domy na kľúč v Katalógu Azet.sk