Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 105 577 inzerátov

Domy na kľúč (1064)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

EURO - MOBILNÍ DOMY s.r.o.

Ponúkame mobilné domy k rekreačným účelom, aj k celoročnému bývaniu. Mobilheimy pre podnikateľské účely, ako kancelárie alebo predajne. Naše mobilné domy sú kompletne vybavené a pripravené k nasťahovaniu. S umiestnením poradíme, doprava je zdarma.

Skotnice , Skotnice

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim

Európsky dodávateľ stavebného systému VELOX - HOFFMANN Chrudim, skúsenosti z viac než 2000 realizácií energeticky úsporných a nízkoenergetických domov systémom VELOX po celej ČR, SR a Grécku. Katalóg úspešných i pasívnych rodinných domov zašleme zdarma. Naceníme i stavby podľa vašich projektov-obchod. zastúpenia na Slovensku nájdete na našej stránke v kontaktoch.

Štěpánkova 98 , Chrudim

Ekonomické stavby, s.r.o.

Popredný výrobca murovaných rodinných domov. Držiteľ certifikátu ISO 9001 a ISO 14 001. Bezplatná projekčná a inžinierska činnosť, individuálny prístup, pevná cena, kontrola kvality.

Pohranická 391 , Štitáre

Ing. Milan Maslen - REKOSTAV ss-vp.

Predaj krbov - teplovodných, teplovzdušných a záhradných krbov, krbových vložiek, krbových kachieľ, liatinových pecí, sporákov, komínových systémov a ostatného príslušenstva ku stavbe krbov. Návrh a realizácia. Odborné poradenstvo.

P. Jilemnického 1087/1 , Žarnovica

Róbert Čekme - Konštrukcie Stavby Architektúra

Stavebná a obchodná činnosť - stavby rodinných domov - montované, murované, drevodomy, rekonštrukcie, tesárske práce, dodávka stavebného materiálu.

Nitrianska cesta 74 , Nové Zámky

MODEST, spol. s r. o.

Stavebná činnosť. Vykonávanie bytových, občianskych stavieb a priemyselných stavieb. Pozemné a inžinierske stavby. Prenájom stavebných strojov a zariadení.

Partizánska cesta 1481 , Bánovce nad Bebravou

DOPTRIO spol. s r. o.

Stavebné práce, výstavba bytov na kľúč. Inžinierske a sociálne stavby, rekonštrukcia, obnova, prestavba. Predaj stavebnín a stavebného materiálu.

Športová 5848/72A , Dunajská Streda

UNIMONT Slovakia, s.r.o.

Medzinárodná a vnútroštátna doprava, zasielateľstvo. Špedícia. Projektovanie, realizácia stavieb na kľúč, zámočnícke práce. Práce stavebnými mechanizmami.

Bernolákova 14 , Liptovský Mikuláš

STAVKROV, s. r. o. - stavebná firma

Výstavba rodinných domov, rekonštrukcie objektov, montáže zámkovej dlažby, rekonštrukcie striech, zatepľovanie fasád, montáže sadrokartónov.

Továrenská ul. č. 43 , Zlaté Moravce

MURSTAV, s.r.o.

Realizácia stavieb, rekonštrukcie rodinných domov, bytových a občianskych stavieb, zateplenie budov, prenájom lešenia, debnenie, betonáž zvislých a vodorovných konštrukcií.

Ochodnica 354 , Ochodnica

ŠTUDIO - 21 plus - stavebná firma

Výstavba bytových domov, rekonštrukcie bytových domov, výstavba detských ihrísk.

Krajná ulica 12 , Stupava

BMT stav Trnava s.r.o.

Zabezpečenie stavby rodinných domov na kľúč, výstavba hrubých stavieb rodinných domov. Stavba polyfunkčných objektov. Obkladačské, tesárske, zatepľovacie práce.

Boleráz 498 , Boleráz

STAV - MAJO s.r.o.

Stavebniny - predaj stavebného materiálu (tehly, debniace tvárnice, preklady, izolačný materiál, cement, sadrokartón), náradia, nástrojov a ochranných pomôcok. Realizácia stavieb a rekonštrukcie.

Železničná 11 , Lipany

R.M.R. STAV s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie domov a bytov, prerábky bytových jadier, zatepľovanie budov a objektov, pokládky dlažieb a obkladov. Sádrokartónové systémy.

Svitavská 8/45 , Žiar nad Hronom

NIPESTAV, spol. s r.o. - Stavebné práce

Stavba rodinných domov od základov až po kľúč, murárske, maliarske, natieračské a sklenárske práce, obkladačky a dlažby, prerábanie bytových jadier, montáže plávajúcich podláh.

Jána Poničana 7 , Bratislava

ANL, s.r.o.

Stavba rodinných domov, inžinierskych sietí a developerských projektov.

Hollého 23 , Piešťany

MALCOM, spol. s.r.o. - stavebné práce

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov, priemyselných a občianskych stavieb Elektroinštalácie a vodoinštalácie. Záhradnícke práce, zatepľovanie, omietky, potery, montáž sadrokartónu.

Pri potoku 53/17 , Rohožník

Izolácie stavieb, s. r. o.

Montované domy a stavby, MODUL TERM, zatepľovanie budov, hydroizolácie a sanácie proti tlakovej vode, hydroizolácie a sanácie proti ropným látkam, zemné práce, priemyselné a občianske stavby.

Rohožník 464 , Rohožník

Môj Dom net s. r. o.

Výstavba rodinných domov v rámci celého Slovenska.

Cabajská 10 , Nitra

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Domy na kľúč v Katalógu Azet.sk