Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 112 286 inzerátov

Stavebný materiál a technika (1577)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

TEXING prest s.r.o

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

Námestie slobody 8 , Ružomberok

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Bojnická 18 , Bratislava

Lindab a.s.

Ľahké strešné krytiny a kompletný strešný systém, odkvapový systém, trapézový program, trapézové profily, fasádne panely atď. Maloobchod, veľkoobchod, odborné poradenstvo. Na produkty je 30-ročná záruka.

Jamník 278 , Jamník

MPL TRADING spol. s r.o.

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

Galvániho 8 , Bratislava

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

ABAKE spol. s r.o.

Lepiace pásky a obalový materiál, ktoré sú vyvinuté na celú radu aplikácií ako je maskovanie, balenie, tesnenie, ochrana povrchu, tlmenie, farebné značenie, spevňovanie, zakrývanie, zvýšenie alebo naopak zníženie kĺzavosti a celú radu ďalších aplikácií pre všetky odvetvia.

Kollárova 73 , Martin

Satina s.r.o. - stavebniny

Stavebniny, železo, betónové skruže, dlažby, spojovací materiál, pracovné náradie a pomôcky, farby a laky, zatepľovanie fasád, projektovanie, rekonštrukcie striech. Prenájom skladov, bilboardov.

Bratislavská 79 , Pezinok

Stavebniny Vittek

Predaj stavebnín - tmely, montážne peny, penetrácie, nože a náhradné čepele, lepidlá, pásky, izolácie, ochranné vrstvy a impregnácie, štetce, omietky, farby, laky, riedidlá.

M. Chrásteka 512/25 , Žiar nad Hronom

Norbert Romanec - Stavebná činnosť

Predaj stavebného materiálu, murárske práce, rekonštrukcie starých domov, lesné a záhradné práce. Pokladanie zámkovej dlažby, výkopové práce strojom.

Banská Hodruša 833 , Hodruša - Hámre

VIARD s.r.o.

Porez drevnej hmoty, výroba, nákup a predaj drevených výrobkov, výroba nábytkárskych prírezov.

Udavské 117 , Udavské

URRCO, s.r.o.

Obchodovanie s drevom, prevažne preglejkou. Predaj dreva a produktov z brezového dreva, preglejky, posteľové lamely, OSB, MDF.

Drieňová 34 , Bratislava

Eugen Andics - spracovanie dreva

Výroba a spracovanie stavebných a drevených výrobkov.

Padáň 33 , Padáň

Dušan Palatický PORT

Medzinárodná kamiónová doprava, predaj stavebného materiálu.

Hlavná 1314 , Mojmírovce

BRALUX s. r. o.

Strešné krytiny, strešné okná a príslušenstvo, tepelné izolácie, odkvapové systémy, plechy, drevené výrobky - tatranský profil, dlážkovica, dosky, hranoly, drevené lišty, OSB, spojovací materiál.

Gemerská 620 , Rožňava

Vladislav Fapšo - VAMAF

Vnútroštátna a medzinárodná kamiónová doprava a preprava tovaru, doprava hydraulickou rukou. Vykonávanie zemných prác. Predaj stavebného materiálu.

Fučíková 334/1 , Rajec

Empiria Capital - kúrenie, voda, plyn, sanita

Kúrenie, voda, plyn, vzduch - rúry, hadice, izolačný materiál, radiátory, ohrievače vody, kotly, čerpadlá, solárna technika, vzduchotechnika a klimatizácie. Sanita, obklady a dlažby, batérie, náradie.

Vajnorská 127/B , Bratislava

Stavebniny Kántor

Predaj stavebnín - dlažby a obklady, sanitárna technika a stavebný materiál - sadrokartón, omietky, malty, lepidlá, fasády, krytiny, strešné okná, izolácie a plotové prvky. Práce plošinou.

Kračanská cesta 5467/54 , Dunajská Streda

FOZAL - izolačný a stavebný materiál

Distribútor parotesných izolačných fólií DAPE s reflexnými účinkami. Predaj zateplovacích systémov, stavebných izolácií, omietok, sadrokartónu, fasádnych a interiérových farieb. Výroba a montáž brán.

Okružná 558/27 , Veľký Ďur

TRADE MAT s.r.o.

Predaj omietok ThermoSilit, hasené vápno, zásyp prvej rady tehly, tepelná izolácia. Spádové strechy Polystyrénbetón, modernizácia rodinných domov omietkami Thermosilit.

Štúrova 140 , Nitra

Zlatá huta spol. s r.o.

Produkcia zliatin zo zlata a striebra. Ponuka metalurgických polotovarov určených pre výrobu šperkov, mincí a medailí. Recyklácia odpadov obsahujúcich drahé kovy. Výroba medailí.

Bernolákova 11/3040 , Trenčín

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebný materiál v Katalógu Azet.sk