Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 105 493 inzerátov

Stavebný materiál a technika (1563)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

MPL TRADING spol. s r.o.

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

Galvániho 8 , Bratislava

TEXING prest s.r.o

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

Námestie slobody 8 , Ružomberok

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Bojnická 18 , Bratislava

Lindab a.s.

Ľahké strešné krytiny a kompletný strešný systém, odkvapový systém, trapézový program, trapézové profily, fasádne panely atď. Maloobchod, veľkoobchod, odborné poradenstvo. Na produkty je 30-ročná záruka.

Jamník 278 , Jamník

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

ABAKE spol. s r.o.

Lepiace pásky a obalový materiál, ktoré sú vyvinuté na celú radu aplikácií ako je maskovanie, balenie, tesnenie, ochrana povrchu, tlmenie, farebné značenie, spevňovanie, zakrývanie, zvýšenie alebo naopak zníženie kĺzavosti a celú radu ďalších aplikácií pre všetky odvetvia.

Kollárova 73 , Martin

FABORY - SLOVAKIA, s.r.o.

Spojovací materiál, náradie, chemické výrobky. Skrutky, matice, nity a podložky. Online predaj.

Alžbetina 404/33 , Poprad

SIMPLY s.r.o.

Stavebná činnosť - výstavba vodovodu, výstavba kanalizácií, montáž zdravotechnických inštalácií, montáž vykurovania a plynoinštalácií, filtrácia a úprava vody, technické poradenstvo, zemné práce.

Ružinovská 28 , Bratislava

STAVAK s.r.o.

Výstavba rodinných domov, polyfunkčných objektov. Výkon stavebného dozoru, inžinierska činnosť. Predaj stavebného systému IZOLOX, dodávka stropných systémov.

Roľníckej školy 1514/29 , Komárno

Danka Širicová - stavebniny

Predaj stavebného materiálu a prvkov - podlahových krytín, okien, dverí, dlažieb, plotov, chémie.

Mlynska 47 , Lendak

TECHNOSTAV, s.r.o.

Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien, výkon činnosti stavbyvedúceho, predaj stavebnín a stavebného materiálu.

Nitrianska 248 , Pata

Stavivá Trenčín s.r.o.

Predaj stavebného materiálu - obklady, dlažby, strešné okná, zatepľovacie systémy, komínové systémy, tvárnice, strešné krytiny, izolácie, hydroizolácie, farby, omietky, stavebná chémia, sanita.

Kasárenská 361 , Trenčín

BAĎURA, s.r.o.

Stavebniny - predaj okien, odkvapových a zatepľovacích systémov, tvárnice a tehly, stavebné lepidlá, šalovacie tvárnice.

Šenkvická cesta 18 , Pezinok

EURO BASALT a.s.

Ťažba, spracovanie a predaj - drvené kamenivo, dlažobné kocky, obrubníky, lomový kameň.

Veľké Dravce 270 , Veľké Dravce

IMPAKT, spol. s r.o.

Predaj zatepľovacich systémov. Čistenie a ošetrovanie fasád, odstraňovanie plesní a rias. Prenájom lešenia.

Fidlikova 3 , Humenné

Jozef Baláž - VMV STAVBY A OBCHOD

Stavebná firma. Stavebné, rekonštrukčné, projektantské a konzultačné práce, predaj stavebného materiálu - okná, dvere, sadrokartóny, tmely, lepidlá, komínové systémy, zámkové dlažby, izolácie, cement.

Tatranská 239/11 , Podolínec

RISS Plus, s.r.o.

Predaj stavebného materiálu - tehly, tvárnice, komínové systémy, suché zmesi. Zatepľovacie systémy, sanita, dlaždice a obklady, izolácie.

Radoľa , Radoľa

Ing. Gerhard Kubný - STAVEBNINY JANÍK

Veľkoobchodný aj maloobchodný predaj stavebného materiálu, obkladov a dlažieb, sanitárnej keramiky a stavebného náradia.

Hlučínská 484/61 , Ostrava

SABEX s.r.o.

Výroba a predaj betónových dlažieb, obrubníkov, zámkovej dlažby, žľabov a prefabrikátov. Prenájom kancelárskych a skladových priestorov. Stavebné, zemné a výkopové práce, doprava.

Južná trieda 82 , Košice

KOPGER s.r.o.

Uskutočňovanie stavieb a ich zmien. Montáž sadrokartónu. Predaj stavebného materiálu.

Hurbanova 880/18 , Partizánske

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebný materiál v Katalógu Azet.sk