Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 102 087 inzerátov

Stavebný materiál a technika (1561)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

PRESBETON Slovakia, spol. s r.o.

Výroba a predaj betónových dlažieb, zámkových, tvarovaných, plošných, vegetačných, drenážnych a doplnkov - obrubníky, žľaby, dlažby natural, betónových plotových tvárnic štiepaný systém FACE BLOCK, rumplovaný systém CRASH BLOCK, betónové lícové tehly, univerzálne zákrytové dosky. Betónové prvky záhradnej architektúry, schodišťové stupne, montované schody, palisády, okrasné a svahové tvárnice, záhradné steny, trávne lemy, lavičky, kvetináče.

Bojnická 18 , Bratislava

MPL TRADING spol. s r.o.

MPL Trading je popredná obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Ponúkame kompletný sortiment stavebného materiálu od materiálov pre hrubú stavbu tehly, izolácie, krytiny, polystyrén až po materiál pre interiér ako sú dvere, podlahy, podhľady, svietidlá. Zásobuje stavebné firmy ako aj koncového zákazníka.

Galvániho 8 , Bratislava

TEXING prest s.r.o

Predaj zámkovej dlažby, obkladov a betónových výrobkov, komplexné projektovanie priemyselných stavieb a stavieb občianskej vybavenosti. Certifikácia strojov a zariadení, podľa noriem EU.

Námestie slobody 8 , Ružomberok

ABAKE spol. s r.o.

Lepiace pásky a obalový materiál, ktoré sú vyvinuté na celú radu aplikácií ako je maskovanie, balenie, tesnenie, ochrana povrchu, tlmenie, farebné značenie, spevňovanie, zakrývanie, zvýšenie alebo naopak zníženie kĺzavosti a celú radu ďalších aplikácií pre všetky odvetvia.

Kollárova 73 , Martin

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

Robert Matejka - ROBERTO

Predaj sadrokartónových systémov, tepelných izolácií, suchých stavebných zmesí, zatepľovacích systémov, polystyrénu, kŕmnych zmesí.

Fučíkova 8 , Senec

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o.

Predaj stavebnín. Železiarsky tovar, elektro, farby, tapety, stavebné materiály, drevo, dlaždice, sanitárne zariadenie, záhrada. Prenájom prívesov. Predaj rybiek do akvária a rybníka. Sauny, schody.

Galvaniho 9 , Bratislava

Ferimex - ŽELEZIARSTVO

Predaj hutného materiálu, plechy, profily, stavebná oceľ, okvapové systémy. Ručné a elektronáradie, vrtáky, závitníky. Výroba ľahkých oceľových konštrukcií, výroba a predaj skladových regálov.

Továrenská 32 , Stará Ľubovňa

Ján Kubačka - JaKuM

Predaj stavebnej chémie, farieb, brúsne papiere a príslušenstva.

Makov 132 , Makov

Železiarstvo a Rozličný tovar MS

Predaj kŕmnych zmesí, stavebného materiálu, náradia.

Drienovská Nová Ves 239 , Drienovská Nová Ves

UniTrEx, s.r.o.

Predaj stavebných puzdier pre zasúvacie dvere, hliníkové profily. Zvuková izolácia, interiérové dvere, parkety, posuvné systémy.

Šintava 717 , Šintava

KOVO TRADE Plus s.r.o.

Predaj materiálov na výstavbu a údržbu inžinierskych sietí - vodárenské, kanalizačné a stavebné systémy. Špeciálne stavebné hmoty.

Zvolenská cesta 46 , Banská Bystrica

Izolačné systémy, s.r.o.

Predaj všetkých druhov stavebných materiálov, tepelných izolácií aj hydroizolácií.

Sládkovičova 6921/92 , Banská Bystrica

3B Color, s.r.o.

Maloobchodný, veľkoobchodný predaj farieb, lakov omietok a zatepľovacieho systému.

J.Fabíniho 23 , Spišská Nová Ves

Miroslav Kartik UNION-VTK Banská Bystrica

Kompletná výstavba striech, dodávka a montáž strešných krytín, izolačné práce. Klampiarske prvky a doplnky pre strešné krytiny. Výroba a predaj zvodovej rúry a systémov.

Marka Čulena 9 , Banská Bystrica

Brickland Sk, s.r.o. - tehly a obkladové pásiky

Predaj stavebného materiálu, lícových tehál, pásiek, dlažieb, tvárnic. Poskytovanie poradenských služieb. Montáž lícového muriva.

Orešianska 11 , Trnava

STAVRAD s.r.o.

Strešné centrum - strešné krytiny, tepelné izolácie, strešné okná, klampiarske výrobky, komíny, stavebné dosky a spojovací materiál. Požičovňa lešenia a strešného výťahu.

Storjnícka 5 , Prešov

BAUEXPORT, s.r.o.

Výroba drevených okien, drevených interiérových a exteriérových dverí. Predaj stavebného materiálu. Realizácia stavieb, rekonštrukcie, zatepľovanie, maliarske, zemné práce, obkladačstvo.

Bartošovce 242 , Bartošovce

R-STAV SK s.r.o.

Zemné a výkopové práce, požičovňa nákladných strojov. Predaj kameniva, štrkov a pieskov.

M. R. Štefánika 59 , Detva

TECHNOMONT s.r.o.

Predaj oceľových konštrukcií, technologických zariadení výrobných podnikov, vyhradených tlakových zariadení a potrubných systémov.

Hlavná 102 , Žikava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebný materiál v Katalógu Azet.sk