Ako inzerovať na Nehnutelnosti.sk

Kto môže pridať inzerát?

Na Nehnutelnosti.sk môžete pridať inzerát ako:

 1. Súkromná osoba = občan, ktorý inzeruje iba pre svoje súkromné účely, nie komerčné. Inzerovať môže len registrovaný (prihlásený) používateľ. Znamená to, že kvôli podaniu inzerátu na Nehnutelnosti.sk sa musíte registrovať. Inzerovať môžete maximálne 3 inzeráty súčasne.
 2. Firma = realitná kancelária, príp. iný podnikateľský subjekt podnikajúci pod IČO. Inzerovať môžete neobmedzený počet inzerátov. Inzerovať môžete len ako registrovaný (prihlásený) používateľ. Registrácia je povinná kvôli kontaktným údajom na vašu firmu, ktoré sa budú automaticky zobrazovať pri vašich inzerátoch.

Pridané inzeráty je možné topovaťzvýrazniť, čím zvyšujete svoje šance na rýchly predaj.

Cena inzercie pre súkromné osoby sa odvíja od typu zakúpeného inzertného balíka. Na výber sú komplexné inzertné balíky BASIC, TOP a PREMIUM v hodnote 12,00 €; 19,00 € a 39,00 € s platnosťou na 30 dní od dátumu zaplatenia. Jednotlivé balíky so sebou prinášajú rôzne výhody - obsah balíkov je uvedený nižšie v časti Ako pridať inzerát. Súkromný používateľ môže naraz inzerovať maximálne 3 nehnuteľnosti.

Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.

inzercia@nehnutelnosti.sk 

📞  Juraj Laššo +421 915 898 046 lasso@nehnutelnosti.sk
📞  Juraj Zorkóci +421 905 713 318 zorkoci@nehnutelnosti.sk
📞  Daniela Večeríková +421 905 439 699 vecerikova@nehnutelnosti.sk
📞  Nikola Králiková +421 917 397 258 kralikova@nehnutelnosti.sk

Registrácia a typ konta

Registrácia je možná prostredníctvom aktuálne dostupnej platformy (overenie používateľa prostredníctvom služby tretej strany/vytvorenie vlastného konta).

Ako pridať inzerát?

Cena inzercie pre súkromné osoby sa odvíja od typu zakúpeného inzertného balíka. Typ balíka vyberá používateľ po pridaní inzerátu. Na výber sú komplexné balíky BASIC, TOP a PREMIUM v hodnote 12,00 €; 19,00 € a 39,00 € s platnosťou na 30 dní od dátumu zaplatenia. Jednotlivé balíky so sebou prinášajú rôzne výhody.
 
Inzertný balík BASIC

Ide o službu zverejnenia inzerátu, pri ktorej je inzerát po pridaní a úhrade zverejnený na portáli Nehnuteľnosti.sk.

Cena inzercie pre inzertný balík BASIC pre Súkromných inzerentov je spoplatnená sumou 12,00 € s DPH/ inzerát, na predplatené obdobie zverejnenia inzerátu v trvaní 30 dní. Pre zverejnenie inzerátu je potrebné uhradiť poplatok platobnou kartou prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay.

 

Inzertný balík TOP

Ide o službu zverejnenia inzerátu, pri ktorej je inzerát po pridaní a úhrade zverejnený na portáli Nehnuteľnosti.sk. Zároveň je k inzerátu aktivovaná doplnková služba TOP na celé obdobie platnosti inzerátu. Inzerát je naviac označený informáciou Priamo od majiteľa a je zaradený do slidera Vybrané nehnuteľnosti na hlavnej stránke Nehnuteľnosti.sk.

Cena inzercie pre inzertný balík TOP pre Súkromných inzerentov je spoplatnená sumou 19,00 € s DPH/ inzerát, na predplatené obdobie zverejnenia inzerátu v trvaní 30 dní. Pre zverejnenie inzerátu je potrebné uhradiť poplatok platobnou kartou prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay.

Inzertný balík PREMIUM

Ide o službu zverejnenia inzerátu, pri ktorej je inzerát po pridaní a úhrade zverejnený na portáli Nehnuteľnosti.sk. Zároveň je k inzerátu aktivovaná služba PREMIUM na celé obdobie platnosti inzerátu. Inzerát je naviac označený informáciou Priamo od majiteľa, zaradený do slidera Vybrané nehnuteľnosti na hlavnej stránke Nehnuteľnosti.sk a vizuálne odlíšený. Zároveň každých 5 dní sa vo výsledkoch vyhľadávania posunie na prvé miesto, v prípade radenia inzerátov podľa Nehnuteľnosti.sk Toto zverejnenie prebieha po úhrade automaticky bez nutnosti dodatočnej akcie používateľa.

Cena inzercie pre inzertný balík PREMIUM pre Súkromných inzerentov je spoplatnená sumou 39,00 € s DPH/ inzerát, na predplatené obdobie zverejnenia inzerátu v trvaní 30 dní. Pre zverejnenie inzerátu je potrebné uhradiť poplatok platobnou kartou prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay.

Pre inzertné balíky BASIC, TOP a PREMIUM platí, že zverejnenie inzerátu pre Súkromných inzerentov je predplatená služba t.j. posledný deň bude automaticky predĺžená o 30 dní pokiaľ Používateľ neodošle SMS správu s požiadavkou o zastavenie automatickej obnovy zverejnenia inzerátu v tvare INZ STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 alebo v prípade aktivácie inzerátu prostredníctvom platby kartou nedeaktivuje automatickú obnovu zverejnenia inzerátu na portáli www.nehnutelnosti.sk v sekcii Moje inzeráty. Súkromný používateľ môže naraz inzerovať maximálne 3 nehnuteľnosti.

Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.

Inzerát je možné pridať iba v slovenskom a českom jazyku.
Inzerát pridáte kliknutím na červené tlačidlo „+ Pridať inzerát“, ktoré je dostupné z každej podstránky Nehnutelnosti.sk. Pred pridaním prvého inzerátu si musíte zvoliť typ účtu kliknutím na "Pridať inzerát" – či budete inzerovať ako súkromná osoba alebo ako realitná kancelária.

  Pridanie inzerátu prebieha v jednom kroku, ktorý môžeme rozčleniť na 4 časti:

 1. Fotky – v tomto kroku máte možnosť pridať fotky k svojmu inzerátu (max. 50 fotiek). Obrázok môžete pridať vo formáte *.jpeg; *.jpg; *.gif; *.png; . Max. veľkosť jednej fotky je 4 MB. Prvá fotka sa automaticky použije ako náhľad Vášho inzerátu (môžete to zmeniť – vyberte si náhľad fotku, ktorú chcete kliknutím na možnosť „Náhľad“ pri danej fotke). Pridaním fotiek zvyšujete záujem kupujúcich.
 2. Údaje inzerátu - v tejto časti zadáte svoj inzerát:
  1. interné ID – v prípade, že inzerentom je realitná kancelária (napr.: zadáte ID, ktoré slúži na označenie zákazky v internom systéme realitnej kancelárie),
  2. typ inzercie (napr. predaj, kúpa, prenájom...),
  3. druh – vyberiete druh nehnuteľnosti (napr.: 3-izbivý byt, rodinný dom, garáž...),
  4. nadpis inzerátu,
  5. text inzerátu,
  6. plochy – úžitková, zastavaná, plocha pozemku – v závislosti od druhu nehnuteľnosti
  7. stav (pôvodný, kompletná rekonštrukcia...) – pri kategórii pozemky sa stav nezobrazuje
  8. lokalitu (kde sa nachádza nehnuteľnosť, ktorú inzerujete) – uvediete okres, mesto/obec, ulicu a číslo
  9. cenu, pričom je nutné zadať aj jednotku ceny (€, €/m2 , €/mesiac...)
 3. Kontakty
  1. súkromná inzercia - neregistrovaný používateľ - povinnými údajmi sú meno , telefónne číslo a heslo (pre následnú editáciu / zmazanie), e-mail je nepovinná položka.
  2. firemná inzercia a súkromná inzercia - registrovaným užívateľom - kontaktné údaje sú uvedené v profile, kde si ich v prípade potreby môžete aj upraviť.
 4. Ukončenie - obsahuje informáciu o pridanom inzeráte – odklik na zobrazenie inzerátu, dobu jeho platnosti, základné informácie o možnostiach zvýhodnenia inzerátu.

Povinné údaje sú označené *

Počas pridávania inzerátu vám odporúčame prečítať si Podmienky poskytovania služieb, pretože inzeráty, ktoré im odporujú môžu byť zmazané administrátorom. Administrátor si vyhradzuje právo zmeniť text inzerátu, prípadne kategóriu, do ktorej je inzerát zaradený.

Po zadaní inzerátu dostane Súkromný používateľ e-mail s potvrdením o pridaní inzerátu. E-mail je zaslaný na e-mailovú adresu uvedenú pri podaní inzerátu.

V texte pridávaných inzerátov je zakázané:

 1. písať celé slová veľkými písmenami s výnimkou skratiek,
 2. do názvu alebo textu inzerátu vkladať špeciálne znaky (@*#$%^&!?),
 3. do názvu alebo textu inzerátu vkladať www adresu,
 4. pri pridaní fotiek k inzerátu pridávať orámované a inak zvýraznené fotografie,
 5. pri pridaní fotiek k inzerátu pridávať fotky, ktoré priamo nesúvisia s ponúkanou nehnuteľnosťou (propagácia služieb, iných produktov, ...),
 6. používať superlatívy a neoveriteľné tvrdenia (najlepšia kvalita, najnovšia technológia, najväčšia ponuka, ...),
 7. vkladať formulu „viac info v e-maile“ alebo podobne, priestor pre text inzerátu je dostatočne veľký aby sa tam zmestil celý popis,
 8. používať opytovacie, rozkazovacie a zvolacie vety,
 9. používať propagačné formuly (presvedčte sa osobne, tešíme sa na vás,...),
 10. atď., a iné, a podobne, resp. ich ekvivalenty.

Ako nájsť svoj inzerát

Všetky svoje inzeráty môžete vidieť v sekcii Moje inzeráty. Pokiaľ ste prihlásení, vaše inzeráty sa automaticky zobrazia. Neprihlásení používatelia majú možnosť vložiť telefónne číslo a / alebo e-mailovú adresu (s ktorými boli inzeráty pridané) a po kliknutí na tlačidlo „Hľadať“ sa zobrazia všetky inzeráty obsahujúce zadané kontakty.

Ako upravovať, mazať svoje inzeráty

V systéme Nehnutelnosti.sk môžete svoje inzeráty meniť, dopĺňať a mazať kedykoľvek počas ich platnosti. Všetky úkony možno robiť v sekcii Moje inzeráty alebo pomocou tlačidiel (upraviť, zmazať, aktivovať/deaktivovať) pri konkrétnom inzeráte.

Upraviť inzerát – je možné zmeniť všetky detaily inzerátu v postupných krokoch podobne ako pri pridávaní inzerátu.

Aktivovať/deaktivovať inzerát – táto operácia je dostupná len pre registrovaných a prihlásených používateľov, inzerát môžete deaktivovať a tým ukončiť jeho zverejnenie bez toho aby bol úplne zmazaný. Inzerát môžete v budúcnosti opäť aktivovať, čím ho opakovane zverejníte.

Zmazať inzerát – po kliknutí na odkaz „zmazať“ bude váš inzerát úplne odstránený z portálu Nehnutelnosti.sk. Ak si prajete inzerát nezverejniť, ale nevymazať, zvoľte radšej možnosť deaktivácie inzerátu.

Rezervovať – po kliknutí na odkaz „Rezervovať“ bude váš inzerát v detaile ako aj vo výsledkoch vyhľadávanie označený ako „Rezervovaný“ – čo značí, že o danú nehnuteľnosť prejavil niekto vážny záujem, avšak nehnuteľnosť nebola ešte predaná. Inzerát si v prípade potreby môžete opätovne odznačiť kliknutím na odkaz „Zrušiť rezerváciu“.

Čas zverejnenia inzerátu

Inzeráty sú zadané súkromnými osobami sú zverejnené 30 dní od dátumu vloženia, inzeráty pridané firemným užívateľom sú zverejnené 12 mesiacov. Inzeráty so spoplatnenou doplnkovou službou sú zverejnené až do konca zaplateného obdobia aj keby presiahlo základné obdobie platnosti inzerátu. Súkromným osobám bude pred skončením doby platnosti inzerátu bude e-mailom (ak ste ho zadali pri pridaní inzerátu) zaslané upozornenie na blížiaci sa koniec platnosti inzerátu.

Zabudnuté heslo

Heslo je na portáli Nehnutelnosti.sk potrebné predovšetkým pre neregistrovaných používateľov pre úpravu alebo zmazanie inzerátu. Ak ste heslo zabudli, kliknite v okienku na zadanie hesla na odkaz „Zabudnuté heslo“. Ak ste pridali ku svojmu inzerátu e-mailovú adresu, bude vám do e-mailovej schránky doručené nové heslo, pomocou ktorého budete môcť vykonať požadovanú operáciu.

Ak ste pri pridávaní inzerátu nevyplnili e-mailovú adresu môžete poslať SMS správu (z telefónu ktorý ste zadali pri inzeráte) v tvare:

HESLO IDinzerátu na číslo 7772 (ID inzerátu nájdete pri svojom inzeráte). V spätnej SMS vám zašleme nové heslo. Cena SMS je 0,100 €.

Registrovaní používatelia potrebujú heslo len pre prihlásenie sa do konta, v prípade zabudnutia tohto hesla postupujte podľa pokynov na stránke pre prihlásenie.

Doplnkové služby

Spoplatnené doplnkové služby sú topovanie a zvýraznenie.

Topovanie inzerátu cez SMS

Topovanie je zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom. Topovaním sa inzerát posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania, a to hneď za prémiovými inzerátmi, t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE, a to v prípade radenia inzerátov podľa Nehnuteľnosti.sk. Inzerát bude naviac označený červeným označením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu.

Topovanie je možné aktivovať formou SMS správy na číslo 8877 v tvare TOP 40IDinzerátu (IDinzerátu je číslo inzerátu uvedené v detaile inzerátu) alebo platobnou kartou prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay, a to na obdobie 7 dní od aktivácie služby. Aktivácia doplnkovej služby Topovanie prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay je dostupná pre súkromných používateľov. Každá SMS alebo úhrada prostredníctvom platobnej karty bude topovať inzerát na 7 dní dopredu..

Topovanie je možné aktivovať formou SMS správy na stanovený čas:

 • 1. SMS posúva inzerát na 7 dní dopredu.
 • 2. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 14 dní).
 • 3. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 21 dní).
 • 4. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 28 dní).
 • 5. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 35 dní).

Topovanie je predplatená služba to znamená, že služba bude opakovane aktivovaná pokiaľ Používateľ nepošle SMS správu pre ukončenie topovania v tvare TOP STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 alebo v prípade aktivácie inzerátu prostredníctvom platby kartou nedeaktivuje automatickú obnovu topovania inzerátu na portáli www.nehnutelnosti.sk v sekcii Moje inzeráty. V prípade, ak bola služba Topovanie aktivovaná cez SMS, 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná SMS správa s upozornením na ďalšie predĺženie služby. V prípade, ak bola služba Topovanie aktivovaná prostredníctvom platobnej karty, 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná email notifikácia s upozornením na ďalšie predĺženie služby.

Obdobie topovania inzerátu – začiatok aktuálneho topovania sa rovná dátumu aktivácie topovania. Za aktiváciu topovania sa považuje aj automatické predĺženie služby, resp. začiatok ďalšieho topovania v prípade viacnásobného topovania. Koniec aktuálneho topovania je 7 dní od dátumu aktivácie topovania. Topovanie je možné aktivovať počas celého dňa (24 hodín). Po zaslaní SMS správy v tvare TOP 40IDinzerátu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 Vám bude doručená spätná SMS s informáciou o potvrdení a aktivácii služby. Po aktivácii služby prostredníctvom platobnej karty Vám bude doručená spätná email notifikácia s informáciou o potvrdení a aktivácii služby.

Doplnková služba PREMIUM cez SMS

Doplnková služba PREMIUM predstavuje zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom na portáli Nehnutelnosti.sk. Inzerát sa na portáli Nehnutelnosti.sk v momente zvýhodnenia posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti prémiové inzeráty, a to pred ostatné (topované a netopované) inzeráty, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Inzerát bude naviac označený fialovým označením „PREMIUM“ počas celej doby zvýhodnenia a zároveň vizuálne odlíšený od ostatných (nezvýraznených) inzerátov.

Službu PREMIUM je možné aktivovať formou SMS správy na telefónne číslo 8877 v tvare PREMIUM 40IDinzerátu (IDinzerátu je číslo inzerátu uvedené v detaile inzerátu) alebo platobnou kartou prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay, a to na obdobie 7 dní od aktivácie služby. Každá SMS alebo úhrada prostredníctvom platobnej karty aktivuje službu PREMIUM na 7 dní dopredu.

Službu PREMIUM je možné aktivovať formou SMS správy na stanovený čas:

 • 1. SMS posúva inzerát na 7 dní dopredu.
 • 2. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 14 dní).
 • 3. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 21 dní).
 • 4. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 28 dní).
 • 5. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 35 dní).

PREMIUM je predplatená služba to znamená, že služba bude opakovane aktivovaná pokiaľ Používateľ nepošle SMS správu pre ukončenie topovania v tvare PREMIUM STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 alebo v prípade aktivácie inzerátu prostredníctvom platby kartou nedeaktivuje automatickú obnovu služby PREMIUM na portáli www.nehnutelnosti.sk v sekcii Moje inzeráty. V prípade, ak služba PREMIUM bola aktivovaná cez SMS, 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná SMS správa s upozornením na ďalšie predĺženie služby. V prípade, ak bola služba PREMIUM aktivovaná prostredníctvom platobnej karty, 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná email notifikácia s upozornením na ďalšie predĺženie služby.

Obdobie zvýhodnenia inzerátu službou PREMIUM – začiatok aktuálneho zvýhodnenia predstavuje dátum aktivácie služby PREMIUM. Za aktiváciu služby PREMIUM sa považuje aj automatické predĺženie služby, resp. začiatok ďalšieho zvýhodnenia službou PREMIUM v prípade viacnásobného zvýhodnenia. Koniec aktuálneho zvýhodnenia službou PREMIUM je 7 dní od dátumu aktivácie služby PREMIUM. Službu PREMIUM je možné aktivovať počas celého dňa (24 hodín). Po zaslaní SMS správy v tvare PREMIUM 40IDinzerátu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 Vám bude doručená spätná SMS s informáciou o potvrdení a aktivácii služby. Po aktivácii služby prostredníctvom platobnej karty Vám bude doručená spätná email notifikácia s informáciou o potvrdení a aktivácii služby.

Zvýraznenie inzerátu cez SMS

Používateľom, ktorí si aktivovali službu Zvýraznenie pred 13.05.2020, bude uvedená služba poskytovaná za podmienok platných v čase pred nadobudnutím účinnosti zmeny Podmienok až do doby, pokiaľ má Používateľ záujem službu využívať alebo do ukončenia zmluvného vzťahu z iných dôvodov.

Služba Zvýraznenie inzerátu je predplatená t.j. posledný deň bude automaticky predĺžená o 7 dní pokiaľ Používateľ neodošle SMS správu s požiadavkou ukončenia zvýraznenia tvare ZVYR STOP 40IDinzeratu (IDinzerátu je číslo inzerátu uvedené v detaile inzerátu) na SMS číslo 8877. Službu je potrebné deaktivovať do dňa predchádzajúcemu dňu, počas ktorého dochádza k predĺženiu služby (t.j. do 6. dňa odo dňa aktivácie), inak dôjde k jej predĺženiu o ďalšie 7. dňové obdobie. Používateľovi bude následne doručená spätná SMS s informáciou o ukončení predplatenia služby. 2 dni pred uplynutím aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná SMS správa s upozornením na automatické predĺženie služby vrátane návodu ako službu deaktivovať. Deaktivovať službu je možné len z rovnakého telefónneho čísla, z ktorého bola služba aktivovaná.

TOP Nehnuteľnosti.sk - cez kredity

Doplnková služba TOP Nehnuteľnosti.sk je zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom na portáli Nehnuteľnosti.sk V prípade topovania sa inzerát posunie v momente vytopovania pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania, a to hneď za prémiovými inzerátmi, t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Inzerát bude naviac označený červeným označením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu na portáli Nehnutelnosti.sk.

Poradie je podľa dátumu a času začiatku aktuálneho topovania. V prípade zadania topovania na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva pred ostatné inzeráty vždy 1x za 24 hod – t.j. presne v čase aktivácie topovania inzerátu.

Topovanie inzerátu prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Používateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Dobu topovania inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní topovania inzerátu (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude inzerát Používateľa jediný topovaný na portáli Nehnuteľnosti.sk bude sa zobrazovať na prvej pozícii v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania a ostatné (netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných inzerátov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania inzerátu. Inzeráty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

TOP Nehnuteľnosti.sk + Byty.sk - cez kredity

Doplnková služba TOP Nehnuteľnosti.sk + Byty.sk je zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom na portáloch Nehnuteľnosti.sk a Byty.sk.

V prípade topovania inzerátu na Nehnutelnosti.sk a Byty.sk zároveň sa inzerát posunie pred ostatné inzeráty v závislosti od portálu. Na portáli Nehnutelnosti.sk sa inzerát posunie v momente vytopovania pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania, a to hneď za prémiovými inzerátmi, t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Na portáli Byty.sk sa inzerát posunie v momente vytopovania pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania, a to v prípade radenia inzercie podľa dátumu aktualizácie od najnovšieho. Inzerát bude naviac označený červeným označením „TOP“ na portáli Nehnutelnosti.sk a modrým označním “TOP” na portáli Byty.sk počas celej doby topovania inzerátu.

Poradie je podľa dátumu a času začiatku aktuálneho topovania. V prípade zadania topovania na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva pred ostatné inzeráty vždy 1x za 24 hod – t.j. presne v čase aktivácie topovania inzerátu.

Topovanie inzerátu prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Používateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Dobu topovania inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní topovania inzerátu (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude inzerát Používateľa jediný topovaný na portáli Nehnuteľnosti.sk bude sa zobrazovať na prvej pozícii v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania a ostatné (netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak bude inzerát Používateľa jediný topovaný na portáli Byty.sk bude sa zobrazovať na prvej pozícií vo výsledkoch vyhľadávania a ostatné (netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných inzerátov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania inzerátu. Inzeráty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

Doplnková služba PREMIUM pre inzeráty - cez kredity

Doplnková služba PREMIUM predstavuje zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom alebo projektom na portáli Nehnutelnosti.sk, ktorého vlastníkom je Prevádzkovateľ. Inzerát sa na portáli Nehnutelnosti.sk v momente zvýhodnenia posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti prémiové inzeráty, a to pred ostatné (topované a netopované) inzeráty a projekty, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Inzerát bude naviac označený fialovým označením „PREMIUM“ počas celej doby zvýhodnenia a zároveň vizuálne odlíšený od ostatných (nezvýraznených) inzerátov alebo projektov.

Poradie určuje dátum a čas začatia aktuálneho zvýhodnenia inzerátu službou PREMIUM. V prípade zadania zvýhodnenia na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva vo výsledkoch vyhľadávania pred ostatné inzeráty v časti prémiové inzeráty vždy 1x za 24 hod., vždy v čase aktivácie služby PREMIUM pri inzeráte.

Zvýhodnenie inzerátu službou PREMIUM prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Používateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Dobu zvýhodnenia inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude inzerát Používateľa jediný zvýhodnený službou PREMIUM, a nebude zároveň iný inzerát zvýhodnený službou ALL in ONE, bude sa zobrazovať na prvej pozícii v časti prémiové inzeráty a ostatné (topované a netopované) inzeráty alebo projekty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je inzerátov alebo projektov so službou PREMIUM alebo ALL in ONE viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie služby. Inzeráty, ktoré boli zvýhodnené neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby zvýhodnenia sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

Doplnková služba ALL in ONE pre inzeráty - cez kredity

Doplnková služba ALL in ONE predstavuje zvýhodnenie inzerátu na portáloch Nehnutelnosti.sk a Byty.sk zároveň, ktorých vlastníkom je Prevádzkovateľ. Na portáli

Nehnutelnosti.sk doplnková služba ALL in ONE znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom alebo projektom na portáli Nehnutelnosti.sk, a to tak, že inzerát sa v momente zvýhodnenia posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti prémiové inzeráty, a to pred ostatné (topované a netopované) inzeráty a projekty, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Inzerát bude naviac označený fialovým označením „PREMIUM“ počas celej doby zvýhodnenia a zároveň vizuálne odlíšený od ostatných (nezvýraznených) inzerátov alebo projektov. Na portáli Byty.sk doplnková služba ALL in ONE znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom, a to tak, že inzerát sa v momente zvýhodnenia posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania a to pred ostatné (netopované) inzeráty, a to v prípade radenia inzercie podľa dátumu aktualizácie od najnovšieho. Inzerát bude naviac označený modrým označením “TOP“ počas celej doby zvýhodnenia a zároveň vizuálne odlíšený od ostatných (nezvýraznených) inzerátov.

Poradie určuje dátum a čas začatia aktuálneho zvýhodnenia inzerátu službou ALL in ONE. V prípade zadania zvýhodnenia na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva vo výsledkoch vyhľadávania pred ostatné inzeráty vždy 1x za 24 hod., vždy v čase aktivácie služby ALL in ONE pri inzeráte.

Zvýhodnenie inzerátu službou ALL in ONE prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Používateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Dobu zvýhodnenia inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude inzerát Používateľa jediný zvýhodnený službou ALL in ONE a nebude zároveň iný inzerát zvýhodnený službou PREMIUM, bude sa zobrazovať na prvej pozícii v časti prémiové inzeráty a ostatné (topované a netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je inzerátov alebo projektov so službou ALL in ONE alebo PREMIUM viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie služby. Inzeráty, ktoré boli zvýhodnené neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby zvýhodnenia sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

Súčasné topovanie a zvýraznenie inzerátu cez kredity

Používatelia, ktorí si aktivovali službu TOP + ZVYR Nehnuteľnosti.sk alebo TOP + ZVYR Byty.sk pred 13.05.2020, bude uvedená služba poskytovaná za podmienok platných v čase pred nadobudnutím účinnosti zmeny Podmienok až do doby, pokiaľ má Používateľ záujem službu využívať alebo do ukončenia zmluvného vzťahu z iných dôvodov.

Služba Zvýraznenie a topovanie inzerátu prostredníctvom kreditov je predplatená t.j. posledný deň bude automaticky predlžená o Používateľom zvolený počet dní až pokiaľ Používateľ nezruší službu automatického predlžovania. Automatické obnovenie služby je potrebné deaktivovať do dňa a času predchádzajúcemu dňu a času, počas ktorého dochádza k predĺženiu služby, inak dôjde k jej predĺženiu o počet dní, ktoré užívateľ zvolil pri prvotnom nastavení služby. Deaktivovať automatické obnovenie služby je možné cez realitný softvér ViaReal.sk. Používateľ je informovaný o automatickom predĺžení služby informačnou notifikáciou vo ViaReal.sk a to minimálne 12 hodín v prípade automatického obnovenia služby každý 1 deň alebo 24 hodín v prípade automatického obnovenia služby každých 3, 7 alebo 10 dní.

V prípade nedostatočného množstva kreditu v konte Používateľa dochádza k pozastaveniu automatického obnovenia služby. Automatické obnovenie služby je opäť aktivované po dobití a pripísaní kreditov do konta Používateľa. O pozastavení alebo opätovnom aktivovaní automatického obnovenia služby je Používateľ informovaný notifikáciou vo ViaReal.sk.

Aktualizácia inzerátov cez kredity - Firemný inzerent

Aktualizácia inzerátu (zákazky) znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom na daných portáloch (www.nehnutelnosti.sk, www.byty.sk, www.novostavby.sk), ktorých vlastníkom je Prevádzkovateľ.

Aktualizácia na portáli Nehnuteľnosti.sk znamená, že inzerát sa v momente aktualizácie posunie vyššie vo výsledkoch vyhľadávania, a to v prípade radenia inzerátov podľa Nehnuteľnosti.sk. Spôsob posunu inzerátu vo výsledkoch vyhľadávania sa odvíja od doplnkovej služby, ktorá je v momente aktualizácie, pri inzeráte aktívna. Aktualizáciou inzerátu, ktorý má v momente aktualizácie, zároveň aktívnu doplnkovú službu PREMIUM alebo ALL in ONE, sa inzerát v momente aktualizácie posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti prémiové inzeráty, ktorá sa nachádza pred topovanými inzerátmi. Aktualizáciou inzerátu, ktorý má v momente aktualizácie, zároveň aktívnu doplnkovú službu TOP Nehnuteľnosti.sk alebo TOP Nehnuteľnosti.sk a Byty.sk sa inzerát v momente aktualizácie posunie na popredné miesta v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania, a to hneď za prémiovými inzerátmi, t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE. Aktualizáciou inzerátu bez aktívnej doplnkovej služby, sa inzerát v momente aktualizácie posunie pred ostatné (neaktualizované) inzeráty a bude sa zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania na popredných miestach hneď za inzerátmi z časti TOP.

Aktualizácia na portáli Byty.sk znamená, že inzerát sa v momente aktualizácie posunie vyššie vo výsledkoch vyhľadávania, a to v prípade radenia inzerátov podľa dátumu aktualizácie od najnovšej. Spôsob posunu inzerátu vo výsledkoch vyhľadávania sa odvíja od doplnkovej služby, ktorá je v momente aktualizácie, pri inzeráte aktívna. Aktualizáciou inzerátu, ktorý má v momente aktualizácie, zároveň aktívnu doplnkovú službu TOP Nehnuteľnosti.sk a Byty.sk alebo ALL in ONE, sa inzerát v momente aktualizácie posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti topované inzeráty, ktorá sa nachádza nad ostatnými (netopovanými) inzerátmi. Aktualizáciou inzerátu bez aktívnej doplnkovej služby, sa inzerát v momente aktualizácie posunie pred ostatné (neaktualizované) inzeráty a bude sa zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania na popredných miestach hneď za inzerátmi z časti TOP.

Aktualizácia inzerátov je prístupná iba pre firemných inzerentov výlučne cez ViaReal.sk.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém aktualizácie developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Aktualizácia developerských projektov cez kredity - Firemný inzerent

Aktualizácia developerského projektu znamená zvýhodnenie pozície projektu vo výsledkoch vyhľadávania oproti ostatným inzerátom a projektom na portáli Nehnutelnosti.sk, ktorého vlastníkom je Prevádzkovateľ, a to v prípade radenia inzerátov podľa Nehnuteľnosti.sk. Spôsob posunu developerského projektu vo výsledkoch vyhľadávania sa odvíja od doplnkovej služby, ktorá je v momente aktualizácie, pri projekte aktívna. Aktualizáciou projektu, ktorý má v momente aktualizácie, zároveň aktívnu doplnkovú službu PREMIUM, sa projekt v momente aktualizácie posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti prémiové inzeráty, ktorá sa nachádza pred topovanými inzerátmi. Aktualizáciou projektu, ktorý má v momente aktualizácie, zároveň aktívnu doplnkovú službu TOP Nehnuteľnosti.sk sa projekt v momente aktualizácie posunie na popredné miesta v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania, a to hneď za prémiovými inzerátmi, t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE. Aktualizáciou projektu bez aktívnej doplnkovej služby, sa projekt v momente aktualizácie posunie pred ostatné (neaktualizované) inzeráty a projekty a bude sa zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania na popredných miestach hneď za inzerátmi z časti TOP.

Aktualizácia developerských projektov je prístupná iba pre firemných inzerentov výlučne cez ViaReal.sk.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém aktualizácie developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Topovanie developerských projektov cez kredity – Firemný inzerent

Topovanie developerského projektu je zvýhodnenie pozície projektu oproti ostatným inzerátom alebo projektom na portáli Nehnutelnosti.sk, ktorého vlastníkom je Prevádzkovateľ. Developerský projekt sa na portáli Nehnutelnosti.sk v momente vytopovania posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v časti TOP vo výsledkoch vyhľadávania, a to hneď za prémiovými inzerátmi , t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Projekt bude naviac označený červeným označením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu na portáli Nehnutelnosti.sk

Poradie určuje dátum a čas začatia aktuálneho topovania. V prípade zadania topovania na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa projekt posúva pred ostatné inzeráty vždy 1x za 24 hod., vždy v čase aktivácie topovania developerského projektu.

Dobu topovania inzerátu si určuje Firemný inzerent pri zadávaní topovania projektu (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie projektu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Ak bude projekt Používateľa jediný topovaný, bude sa zobrazovať na prvej pozícii v časti TOP a ostatné netopované inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných projektov alebo inzerátov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania projektu alebo inzerátu. Inzeráty alebo projekty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa developerský projekt automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém zvýhodnenia developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Doplnková služba PREMIUM pre developerské projekty - cez kredity

Doplnková služba PREMIUM predstavuje zvýhodnenie pozície projektu oproti ostatným inzerátom alebo projektom na portáli Nehnutelnosti.sk, ktorého vlastníkom je Prevádzkovateľ. Developerský projekt sa na portáli Nehnutelnosti.sk v momente zvýhodnenia posunie na popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania v časti prémiové inzeráty, a to pred ostatné (topované a netopované) inzeráty a projekty t.j. za inzerátmi s aktívnou službou PREMIUM alebo ALL in ONE, a to v prípade radenia inzercie podľa Nehnuteľnosti.sk. Projekt bude naviac označený fialovým označením „PREMIUM“ počas celej doby zvýhodnenia.

Poradie určuje dátum a čas začatia aktuálneho zvýhodnenia inzerátu službou PREMIUM. V prípade zadania zvýhodnenia na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva vo výsledkoch vyhľadávania pred ostatné inzeráty v časti prémiové inzeráty vždy 1x za 24 hod., vždy v čase aktivácie služby PREMIUM pri projekte.

Dobu zvýhodnenia projektu si určuje Používateľ pri zadávaní (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie projektu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Ak bude developerský projekt Používateľa jediný zvýhodnený službou PREMIUM a nebude zároveň iný inzerát zvýhodnený službou ALL in ONE, bude sa zobrazovať na prvej pozícii v časti prémiové inzeráty a ostatné (topované a netopované) inzeráty alebo projekty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je inzerátov alebo projektov so službou PREMIUM viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie služby. Inzeráty alebo projekty, ktoré boli zvýhodnené neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby zvýhodnenia sa projekt automaticky zaradí medzi bežné výsledky, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém zvýhodnenia developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Služba „Prvé miesto“ medzi Exkuzívnymi projektami na Nehnutelnosti.sk prostredníctvom kreditov – Firemný inzerent

Služba Prvé miesto umožňuje, aby sa developerský projekt zaradil na prvé miesto pred ostatné developerské projekty v časti Exkluzívne projekty vo výsledkoch vyhľadávania na portáli Nehnuteľnosti.sk.

Poradie určuje dátum a čas zaradenia projektu na prvé miesto. Ak projekt Používateľa ako jediný využil službu Prvé miesto, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné projekty ho nemôžu predbehnúť. Ak službu Prvé miesto využíva viac projektov, ich poradie bude určené podľa času aktivácie služby. Projekty, ktoré službu využili neskôr, budú umiestnené prvú pozíciu.

Cenník spoplatnených doplnkových služieb aktivovaných cez SMS

Ceny doplnkových služieb sa odvíjajú od počtu odoslaných SMS. Pre aktiváciu doplnkových služieb môžete poslať neobmedzený počet SMS správ. Ceny sú uvádzané s DPH. Celková cena doplnkových služieb aktivovaných prostredníctvom platobného terminálu ComfortPay závisí od dĺžky obdobia, počas ktorého je služba aktívna.

Cena služby PREMIUM cez SMS

Cena za 1 SMS je vždy 9,00 EUR. (ceny sú uvedené s 20% DPH)

Platnosť Počet odoslaných SMS Celková cena spätných SMS
7dní 1 x SMS 9,00 EUR
14dní 2 x SMS 18,00 EUR
21dní 3 x SMS 27,00 EUR
28dní 4 x SMS 36,00 EUR
35dní 5 x SMS 45,00 EUR
42dní 6 x SMS 54,00 EUR
49dní 7 x SMS 63,00 EUR

Cena PREMIUM - platba kartou

Platnosť 7 dní od aktivácie služby
Cena služby na 7 dní 9,00 eur s DPH
Cena za každých ďalších 7 dní 9,00 eur s DPH

Cena topovania cez SMS

Cena za 1 SMS je vždy 5,00 EUR. (ceny sú uvedené s 20% DPH)

Platnosť Počet odoslaných SMS Celková cena spätných SMS
7dní 1 x SMS 5,00 EUR
14dní 2 x SMS 10,00 EUR
21dní 3 x SMS 15,00 EUR
28dní 4 x SMS 20,00 EUR
35dní 5 x SMS 25,00 EUR
42dní 6 x SMS 30,00 EUR
49dní 7 x SMS 35,00 EUR

Cena topovania - platba kartou

Platnosť 7 dní od aktivácie služby
Cena služby na 7 dní 5,00 eur s DPH
Cena za každých ďalších 7 dní 5,00 eur s DPH

Cena zvýraznenia cez SMS

Cena za 1 SMS je vždy 2,50 EUR. (ceny sú uvedené s 20% DPH)

Platnosť Počet odoslaných SMS Celková cena spätných SMS
7dní 1 x SMS 2,50 EUR
14dní 2 x SMS 5,00 EUR
21dní 3 x SMS 7,50 EUR
28dní 4 x SMS 10,00 EUR
35dní 5 x SMS 12,50 EUR
42dní 6 x SMS 15,00 EUR
49dní 7 x SMS 17,50 EUR

Aktiváciu doplnkových služieb podporujú operátori: Orange Slovensko, T-Mobile Slovensko a Telefónica O2 Slovakia). Tento spôsob platby sprostredkuje A SMS s.r.o., Šuleková 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35 830 387, IČ DPH: SK2020247570, zapísaná v OR Okresného súdu v Bratislava I, odd. Sro, vl. č. 25950/B. Aktiváciu doplnkových služieb prostredníctvom ComfortPay zabezpečuje Tatra Banka, a.s..

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese kontakt@nehnutelnosti.sk.