Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako inzerovať na Nehnutelnosti.sk

Kto môže pridať inzerát?

Na Nehnutelnosti.sk môžete pridať inzerát ako:

 1. Súkromná osoba = občan, ktorý inzeruje iba pre svoje súkromné účely, nie komerčné. Inzerovať môžete ako neregistrovaný alebo ako registrovaný (prihlásený) používateľ. Znamená to, že kvôli podaniu inzerátu na Nehnutelnosti.sk sa nemusíte registrovať. Inzerovať môžete maximálne 3 inzeráty súčasne.
 2. Firma = realitná kancelária, príp. iný podnikateľský subjekt podnikajúci pod IČO. Inzerovať môžete neobmedzený počet inzerátov. Pridávať inzeráty môžete manuálne (pridávaním na Nehnutelnosti.sk), prostredníctvom realitného softvéru alebo automatizovaným exportom prostredníctvom XML súboru. Inzerovať môžete len ako registrovaný (prihlásený) používateľ. Registrácia je povinná kvôli kontaktným údajom na vašu firmu, ktoré sa budú automaticky zobrazovať pri vašich inzerátoch.

Pridané inzeráty je možné topovaťzvýrazniť, čím zvyšujete svoje šance na rýchly predaj.

Cena inzercie pre súkromné osoby je spoplatnená sumou 12,00 €, inzerát je zverejnený na 60 dní od dátumu pridania. Pre zverejnenie inzerátu je potrebné zaslať SMS na číslo 8877 v tvare INZ 40IDinzerátu (ID inzerátu je číslo inzerátu uvedené v jeho detaile). Zverejnenie inzerátu pre Súkromných inzerentov je predplatená služba t.j. posledný deň bude automaticky predĺžená o 60 dní pokiaľ Používateľ neodošle SMS správu s požiadavkou o zastavenie automatickej obnovy zverejnenia inzerátu v tvare INZ STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877. Súkromný používateľ môže naraz inzerovať maximálne 3 nehnuteľnosti.

Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.


inzercia ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

  Juraj Laššo
+421 915 898 046
  Daniela Hrubová
+421 905 439 699
  Nikola Králiková
+421 917 397 258

Ako sa registrovať?

Ak ste sa rozhodli inzerovať ako registrovaný používateľ, kliknite na odkaz „Registrácia“. Portál Nehnutelnosti.sk je súčasťou siete Azet.sk, preto sa na registráciu využíva systém Azet.sk. Používateľ sa zaregistruje a vytvorí si svoje AzetID, ktoré využíva aj v systéme Nehnutelnosti.sk (rovnako aj pre ostatné služby v sieti Azet.sk). Ak už máte vytvorené svoje AzetID, môžete ho využívať aj na portáli Nehnutelnosti.sk. Svoje údaje môžete spravovať po prihlásení v časti Moje konto – časť Upraviť údaje.

Ako pridať inzerát?

Cena inzercie pre súkromné osoby je spoplatnená sumou 12,00 €, inzerát je zverejnený na 60 dní od dátumu pridania. Pre zverejnenie inzerátu je potrebné zaslať SMS na číslo 8877 v tvare INZ 40IDinzerátu (ID inzerátu je číslo inzerátu uvedené v jeho detaile). Zverejnenie inzerátu pre Súkromných inzerentov je predplatená služba t.j. posledný deň bude automaticky predĺžená o 60 dní pokiaľ Používateľ neodošle SMS správu s požiadavkou o zastavenie automatickej obnovy zverejnenia inzerátu v tvare INZ STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877. Súkromný používateľ môže naraz inzerovať maximálne 3 nehnuteľnosti.

Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.

Inzerát je možné pridať iba v slovenskom a českom jazyku.
Inzerát pridáte kliknutím na červené tlačidlo „+ Pridať inzerát“, ktoré je dostupné z každej podstránky Nehnutelnosti.sk. Ak používate už vytvorené AzetID pred pridaním prvého inzerátu si musíte zvoliť typ účtu kliknutím na "Pridať inzerát" – či budete inzerovať ako súkromná osoba alebo ako realitná kancelária. Ak na inzerovanie budete používať novovytvorené AzetID, na výber typu účtu budete presmerovaný po zaregistrovaní v systéme Azet a následnom prihlásení na Nehnutelnosti.sk.

Pridanie inzerátu prebieha v jednom kroku, ktorý môžeme rozčleniť na 4 časti:

 1. Fotky – v tomto kroku máte možnosť pridať fotky k svojmu inzerátu (max. 50 fotiek). Obrázok môžete pridať vo formáte *.jpeg; *.jpg; *.gif; *.png; . Max. veľkosť jednej fotky je 4 MB. Prvá fotka sa automaticky použije ako náhľad Vášho inzerátu (môžete to zmeniť – vyberte si náhľad fotku, ktorú chcete kliknutím na možnosť „Náhľad“ pri danej fotke). Pridaním fotiek zvyšujete záujem kupujúcich.
 2. Údaje inzerátu - v tejto časti zadáte svoj inzerát:
  1. interné ID – v prípade, že inzerentom je realitná kancelária (napr.: zadáte ID, ktoré slúži na označenie zákazky v internom systéme realitnej kancelárie),
  2. typ inzercie (napr. predaj, kúpa, prenájom...),
  3. druh – vyberiete druh nehnuteľnosti (napr.: 3-izbivý byt, rodinný dom, garáž...),
  4. nadpis inzerátu,
  5. text inzerátu,
  6. plochy – úžitková, zastavaná, plocha pozemku – v závislosti od druhu nehnuteľnosti
  7. stav (pôvodný, kompletná rekonštrukcia...) – pri kategórii pozemky sa stav nezobrazuje
  8. lokalitu (kde sa nachádza nehnuteľnosť, ktorú inzerujete) – uvediete okres, mesto/obec, ulicu a číslo
  9. cenu, pričom je nutné zadať aj jednotku ceny (€, €/m2 , €/mesiac...)
 3. Kontakty
  1. súkromná inzercia - neregistrovaný používateľ - povinnými údajmi sú meno , telefónne číslo a heslo (pre následnú editáciu / zmazanie), e-mail je nepovinná položka.
  2. firemná inzercia a súkromná inzercia - registrovaným užívateľom - kontaktné údaje sú uvedené v profile, kde si ich v prípade potreby môžete aj upraviť.
 4. Ukončenie - obsahuje informáciu o pridanom inzeráte – odklik na zobrazenie inzerátu, dobu jeho platnosti, základné informácie o možnostiach zvýhodnenia inzerátu.

Povinné údaje sú označené *

Počas pridávania inzerátu vám odporúčame prečítať si Podmienky inzercie, pretože inzeráty, ktoré im odporujú môžu byť zmazané administrátorom. Administrátor si vyhradzuje právo zmeniť text inzerátu, prípadne kategóriu, do ktorej je inzerát zaradený.

Po zadaní inzerátu dostane Súkromný používateľ e-mail s potvrdením o pridaní inzerátu. E-mail je zaslaný na e-mailovú adresu uvedenú pri podaní inzerátu.

Automatický import pre firmy

Pre realitné kancelárie, ktoré používajú na administráciu svojej ponuky vlastnú internetovú stránku, ponúkame službu automatického importu. Znamená to, že na základe zabezpečenia technickej kompatibility internetovej stránky predajcu a systému Nehnutelnosti.sk môže byť ponuka RK sťahovaná bez toho, aby ju musela manuálne zadávať a spravovať na 2 miestach. Kvôli aktuálnosti ponuky je import uskutočňovaný každých 12 hodín. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať obchodné oddelenie Nehnutelnosti.sk, ktoré zabezpečí spustenie služby a kompatibilitu oboch systémov.

Realitné softvéry

Pre realitné kancelárie ponúkame možnosť importovať svoju ponuku prostredníctvom realitných softvérov ViaReal, RealSoft, Lojzo, Areality (Pantheon2) a backOFFICE. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať obchodné oddelenie Nehnutelnosti.sk.

V texte pridávaných inzerátov je zakázané:

 1. písať celé slová veľkými písmenami s výnimkou skratiek,
 2. do názvu alebo textu inzerátu vkladať špeciálne znaky (@*#$%^&!?),
 3. do názvu alebo textu inzerátu vkladať www adresu,
 4. pri pridaní fotiek k inzerátu pridávať orámované a inak zvýraznené fotografie,
 5. pri pridaní fotiek k inzerátu pridávať fotky, ktoré priamo nesúvisia s ponúkanou nehnuteľnosťou (propagácia služieb, iných produktov, ...),
 6. používať superlatívy a neoveriteľné tvrdenia (najlepšia kvalita, najnovšia technológia, najväčšia ponuka, ...),
 7. vkladať formulu „viac info v e-maile“ alebo podobne, priestor pre text inzerátu je dostatočne veľký aby sa tam zmestil celý popis,
 8. používať opytovacie, rozkazovacie a zvolacie vety,
 9. používať propagačné formuly (presvedčte sa osobne, tešíme sa na vás,...),
 10. atď., a iné, a podobne, resp. ich ekvivalenty.

Ako nájsť svoj inzerát

Všetky svoje inzeráty môžete vidieť v sekcii Moje inzeráty. Pokiaľ ste prihlásení, vaše inzeráty sa automaticky zobrazia. Neprihlásení používatelia majú možnosť vložiť telefónne číslo a / alebo e-mailovú adresu (s ktorými boli inzeráty pridané) a po kliknutí na tlačidlo „Hľadať“ sa zobrazia všetky inzeráty obsahujúce zadané kontakty.

Ako upravovať, mazať svoje inzeráty

V systéme Nehnutelnosti.sk môžete svoje inzeráty meniť, dopĺňať a mazať kedykoľvek počas ich platnosti. Všetky úkony možno robiť v sekcii Moje inzeráty alebo pomocou tlačidiel (upraviť, zmazať, aktivovať/deaktivovať) pri konkrétnom inzeráte.

Upraviť inzerát – je možné zmeniť všetky detaily inzerátu v postupných krokoch podobne ako pri pridávaní inzerátu.

Aktivovať/deaktivovať inzerát – táto operácia je dostupná len pre registrovaných a prihlásených používateľov, inzerát môžete deaktivovať a tým ukončiť jeho zverejnenie bez toho aby bol úplne zmazaný. Inzerát môžete v budúcnosti opäť aktivovať, čím ho opakovane zverejníte.

Zmazať inzerát – po kliknutí na odkaz „zmazať“ bude váš inzerát úplne odstránený z portálu Nehnutelnosti.sk. Ak si prajete inzerát nezverejniť, ale nevymazať, zvoľte radšej možnosť deaktivácie inzerátu.

Rezervovať – po kliknutí na odkaz „Rezervovať“ bude váš inzerát v detaile ako aj vo výsledkoch vyhľadávanie označený ako „Rezervovaný“ – čo značí, že o danú nehnuteľnosť prejavil niekto vážny záujem, avšak nehnuteľnosť nebola ešte predaná. Inzerát si v prípade potreby môžete opätovne odznačiť kliknutím na odkaz „Zrušiť rezerváciu“.

Čas zverejnenia inzerátu

Inzeráty sú zadané súkromnými osobami sú zverejnené 60 dní od dátumu vloženia, inzeráty pridané firemným užívateľom sú zverejnené 12 mesiacov. Inzeráty so spoplatnenou doplnkovou službou sú zverejnené až do konca zaplateného obdobia aj keby presiahlo základné obdobie platnosti inzerátu. Súkromným osobám bude pred skončením doby platnosti inzerátu bude e-mailom (ak ste ho zadali pri pridaní inzerátu) zaslané upozornenie na blížiaci sa koniec platnosti inzerátu.

Zabudnuté heslo

Heslo je na portáli Nehnutelnosti.sk potrebné predovšetkým pre neregistrovaných používateľov pre úpravu alebo zmazanie inzerátu. Ak ste heslo zabudli, kliknite v okienku na zadanie hesla na odkaz „Zabudnuté heslo“. Ak ste pridali ku svojmu inzerátu e-mailovú adresu, bude vám do e-mailovej schránky doručené nové heslo, pomocou ktorého budete môcť vykonať požadovanú operáciu.

Ak ste pri pridávaní inzerátu nevyplnili e-mailovú adresu môžete poslať SMS správu (z telefónu ktorý ste zadali pri inzeráte) v tvare:

HESLO IDinzerátu na číslo 7772 (ID inzerátu nájdete pri svojom inzeráte). V spätnej SMS vám zašleme nové heslo. Cena SMS je 0,100 €.

Registrovaní používatelia potrebujú heslo len pre prihlásenie sa do systému Azet.sk, v prípade zabudnutia tohto hesla postupujte podľa pokynov na stránke pre prihlásenie.

Doplnkové služby

Spoplatnené doplnkové služby sú topovanie a zvýraznenie.

Topovanie inzerátu cez SMS

Znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom. To znamená, že sa Váš inzerát sa posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v kategórií ako aj vo výsledkoch vyhľadávania v prípade radenia inzercie podľa dátumu aktualizácie od najnovšieho. Inzerát bude naviac označený červeným ozačením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu.

Topovanie je možné aktivovať formou SMS správy na stanovený čas:

 • 1. SMS posúva inzerát na 7 dní dopredu.
 • 2. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 14 dní).
 • 3. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dní dopredu (celkom na 21 dní).
 • 4. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 28 dní).
 • 5. SMS posúva inzerát na ďalších 7 dni dopredu (celkom na 35 dní).

Topovanie je predplatená služba to znamená, že služba bude opakovane aktivovaná pokiaľ Používateľ nepošle SMS správu pre ukončenie topovania. 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby topovania bude používateľovi zaslaná SMS správa s upozornením na ďalšie predĺženie služby. Pri vypršaní predchádzajúceho topovania sa automaticky aktivuje ďalšie topovanie. Predlžovanie topovania je možné ukončiť zaslaním bezplatnej ukončovacej SMS správy na číslo 8877 v tvare: TOP STOP 40IDinzerátu.

Obdobie topovania inzerátu – začiatok aktuálneho topovania sa rovná dátumu aktivácie topovania. Za aktiváciu topovania sa považuje aj automatické predĺženie služby, resp. začiatok ďalšieho topovania v prípade viacnásobného topovania. Koniec aktuálneho topovania je 7 dní od dátumu aktivácie topovania. Topovanie je možné aktivovať počas celého dňa (24 hodín). Po zaslaní SMS správy v tvare TOP 40IDinzerátu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 Vám bude doručená spätná SMS s informáciou o potvrdení a aktivácii služby.

Zvýraznenie inzerátu cez SMS

Predstavuje odlíšenie inzerátu od ostatných (nezvýraznených) inzerátov. Inzerát bude výraznejší ako ostatné, aj keď sa jeho umiestnenie nezmení. Inzerát bude podfarbený žltou farbou pozadia, bude mať väčšiu prvú náhľadovú fotografiu a ďalšie 4 fotografie v náhľade inzerátu po celú dobu zvýraznenia inzerátu.

Zvýraznenie je možné aktivovať formou SMS správy a je platné po dobu 7 dní od aktivácie.

S rastúcim počtom odoslaných SMS sa čas zvýraznenia spočíta.

 • 1. SMS zvýrazňuje inzerát na 7 dní.
 • 2. SMS zvýrazňuje inzerát na ďalších 7 dní, celkom na 14 dní.
 • 3. SMS zvýrazňuje inzerát na ďalších 7 dní, celkom na 21 dní.
 • 4. SMS zvýrazňuje inzerát na ďalších 7 dní, celkom na 28 dní a pod.

Zvýraznenie je predplatená služba, to znamená, že služba bude opakovane aktivovaná pokiaľ Používateľ nepošle SMS správu pre ukončenie zvýraznenia. 2 dni pred vypršaním aktivovanej doby zvýraznenia bude používateľovi zaslaná SMS správa s upozornením na ďalšie predĺženie služby. Pri vypršaní predchádzajúceho zvýraznenia sa automaticky aktivuje ďalšie zvýraznenie. Predlžovanie zvýraznenia je možné ukončiť zaslaním bezplatnej ukončovacej SMS na číslo 8877 v tvare: ZVYR STOP 40IDinzerátu.

Obdobie zvýraznenia inzerátu – začiatok sa rovná dátumu aktivácie zvýraznenia, koniec je daný počtom dní zvýraznenia (závisí od počtu zaslaných SMS).

Zvýraznenie je možné aktivovať počas celého dňa (24 hodín). Po zaslaní SMS správy v tvare ZVYR 40IDinzerátu (ID nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877 Vám bude doručená spätná SMS s informáciou o potvrdení a aktivácii služby.

Topovanie inzerátu cez kredity – firemný používateľ

Topovanie inzerátu znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom. To znamená, že inzerát sa v momente vytopovania posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v kategórií, ako aj vo výsledkoch vyhľadávania v prípade radenia inzercie podľa dátumu aktualizácie od najnovšieho.

Poradie je podľa dátumu a času začiatku aktuálneho topovania. V prípade zadania topovania na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva pred ostatné inzeráty vždy 1x za 24 hod – t.j. presne v čase aktivácie topovania inzerátu. Inzerát bude naviac označený červeným označením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu a bude sa zobrazovať v rotácii s ostatnými topovanými inzerátmi na hlavnej stránke Nehnutelnosti.sk v časti „Chcem rýchlo predať“.

Topovanie inzerátu prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Požívateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Používateľ si pri zvýhodnení inzerátu určuje, na ktorých webstránkach, ktorých je prevádzkovateľ držiteľom, sa má topovanie vykonať – t.j. na Nehnuteľnosti, Byty.sk alebo na Nehnuteľnosti.sk a Byty.sk zároveň.

Dobu topovania inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní topovania inzerátu (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude váš inzerát jediný topovaný, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné (netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných inzerátov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania inzerátu. Inzeráty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

Zvýraznenie inzerátu cez kredity – firemný používateľ

Predstavuje odlíšenie inzerátu od ostatných (nezvýraznených) inzerátov. Inzerát bude výraznejší ako ostatné, aj keď sa jeho umiestnenie nezmení. Inzerát bude podfarbený žltou farbou pozadia, bude mať väčšiu prvú náhľadovú fotografiu a ďalšie 4 fotografie v náhľade inzerátu po celú dobu zvýraznenia inzerátu.

Zvýraznenie inzerátu prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Požívateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Používateľ si pri zvýhodnení inzerátu určuje, na ktorých webstránkach, ktorých je prevádzkovateľ držiteľom, sa má zvýraznenie vykonať – t.j. na Nehnuteľnosti, Byty.sk alebo na Nehnuteľnosti.sk a Byty.sk zároveň.

Dobu zvýraznenia inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní topovania inzerátu (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude inzerát v čase aktivácie zvýraznenia topovaný, budú služby topovanie aj zvýraznenie prebiehať súčasne. Ak je doba platnosti inzerátu kratšia ako obdobie zvýraznenia inzerátu, tak sa doba platnosti inzerátu automaticky po aktivovaní služby predĺži o dobu zvýraznenia.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

Zvýraznenie a topovanie inzerátu súčasne cez kredity

Topovanie inzerátu znamená zvýhodnenie pozície inzerátu oproti ostatným inzerátom. To znamená, že inzerát sa v momente vytopovania posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v kategórií, ako aj vo výsledkoch vyhľadávania v prípade radenia inzercie podľa dátumu aktualizácie od najnovšieho.

Poradie je podľa dátumu a času začiatku aktuálneho topovania. V prípade zadania topovania na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa inzerát posúva pred ostatné inzeráty 1x za 24 hod – t.j. presne v čase aktivácie topovania inzerátu. Inzerát bude naviac označený červeným označením „TOP“ počas celej doby topovania inzerátu a bude sa zobrazovať v rotácii s ostatnými topovanými inzerátmi na hlavnej stránke Nehnutelnosti.sk v časti „Chcem rýchlo predať“.

Predstavuje odlíšenie inzerátu od ostatných (nezvýraznených) inzerátov. Inzerát bude výraznejší ako ostatné, aj keď sa jeho umiestnenie nezmení. Inzerát bude podfarbený žltou farbou pozadia, bude mať väčšiu prvú náhľadovú fotografiu a ďalšie 4 fotografie v náhľade inzerátu po celú dobu zvýraznenia inzerátu.

Topovanie a zvýraznenie inzerátu súčasne prostredníctvom kreditov je spoplatnené podľa cenníka a je dostupné iba pre firemných používateľov. Kredity sú Požívateľovi do konta pripísané v prípade platby kartou ihneď po úspešnom zbehnutí platby, v prípade nákupu na predfaktúru max. do 3 pracovných dní od pripísania platby na účet v prospech Prevádzkovateľa.

Používateľ si pri zvýhodnení inzerátu určuje, na ktorých webstránkach, ktorých je prevádzkovateľ držiteľom, sa má topovanie a zvýraznenie vykonať – t.j. na Nehnuteľnosti, Byty.sk alebo na Nehnuteľnosti.sk a Byty.sk zároveň.

Dobu topovania a zvýraznenia inzerátu si určuje Používateľ pri zadávaní (1, 3, 7 alebo 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Stav využívania a míňania kreditov, históriu nákupu kreditov alebo presunov kreditov na iných používateľov v rámci firmy si Používateľ môže skontrolovať v časti „Moje kredity“. Platnosť kreditov na zvýhodnenie inzerátov je 6 mesiacov od dátumu pripísania na účet.

Ak bude váš inzerát jediný topovaný, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné (netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných inzerátov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania inzerátu. Inzeráty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia inzerátov prostredníctvom kreditov.

Aktualizácia developerských projektov cez kredity - Firemný inzerent

Aktualizácia developerského projektu znamená zvýhodnenie pozície projektu vo výsledkoch vyhľadávania oproti ostatným inzerátom. To znamená, že developerský projekt sa v momente aktualizácie posunie pred ostatné (neaktualizované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania. Pokiaľ aktualizovaný developerský projekt nie je zároveň aj topovaný, zobrazuje sa vždy pod topovanými inzerátmi a to v prípade radenia inzerátov podľa dátumu akutalizácie od najnovšej.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém aktualizácie developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Topovanie developerských projektov cez kredity – Firemný inzerent

Topovanie developerského projektu je zvýhodnenie pozície projektu oproti ostatným inzerátom alebo projektom. Developerský projekt sa na portáli Nehnutelnosti.sk v momente vytopovania posunie pred ostatné (netopované) inzeráty a bude sa zobrazovať na popredných miestach v kategórií, ako aj vo výsledkoch vyhľadávania.

Poradie určuje dátum a čas začatia aktuálneho topovania. V prípade zadania topovania na viac ako 1 deň (max 10 dní) – sa projekt posúva pred ostatné inzeráty vždy 1x za 24 hod., vždy v čase aktivácie topovania developerského projektu. Projekt bude naviac označený červeným označením „TOP“ počas celej doby topovania.

Dobu topovania inzerátu si určuje Firemný inzerent pri zadávaní topovania projektu (1, 2, 3, ... 10 dní). Za každé zvýhodnenie projektu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Ak bude projekt Používateľa jediný topovaný, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné (netopované) inzeráty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných projektov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania inzerátu. Inzeráty alebo projekty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa developerský projekt automaticky zaradí medzi bežné inzeráty, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém zvýhodnenia developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Zvýraznenie developerského projektu prostredníctvom kreditov – Firemný inzerent

Zvýraznenie developerského projektu je odlíšenie projektu od ostatných (nezvýraznených) inzerátov alebo projektov. Inzerát bude výraznejší ako ostatné, aj keď sa jeho umiestnenie nezmení.

Dobu zvýraznenia developerského projektu si určuje Firemný inzerent pri zadávaní zvýraznenia inzerátu (1, 2, 3, ... 10 dní). Za každé zvýhodnenie inzerátu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Ak bude developerský projekt v čase aktivácie zvýraznenia topovaný, budú služby topovanie aj zvýraznenie prebiehať súčasne.

United Classifieds, s.r.o. si vyhradzuje právo zmeniť systém fungovania zvýhodnenia developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Súčasné zvýraznenie a topovanie developerského projektu prostredníctvom kreditov – Firemný inzerent

Dobu topovania a zvýraznenia developerského projektu si určuje Firemný inzerent pri zadávaní (1, 2, 3, ... 10 dní). Za každé zvýhodnenie projektu sa z kreditov odpočíta príslušný počet kreditov.

Ak bude developerský projekt Používateľa jediný topovaný, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné (netopované) inzeráty alebo projekty ho nemôžu stanovenú dobu predbehnúť. Ak je topovaných inzerátov alebo projektov viac, ich poradie bude určené podľa času aktivácie topovania. Inzeráty alebo projekty, ktoré boli topované neskôr, budú umiestnené vyššie. Po uplynutí doby topovania sa inzerát automaticky zaradí medzi bežné výsledky, pričom jeho dátum sa už nebude meniť.

United Classifieds, s.r.o. vyhradzuje právo zmeniť systém zvýhodnenia developerských projektov prostredníctvom kreditov.

Služba „Prvé miesto“ medzi Exkuzívnymi projektami na Nehnutelnosti.sk prostredníctvom kreditov – Firemný inzerent

Služba Prvé miesto umožňuje, aby sa developerský projekt zaradil na prvé miesto pred ostatné developerské projekty v časti Exkluzívne projekty vo výsledkoch vyhľadávania na portáli Nehnuteľnosti.sk.

Poradie určuje dátum a čas zaradenia projektu na prvé miesto. Ak projekt Používateľa ako jediný využil službu Prvé miesto, bude sa zobrazovať na prvej pozícii a ostatné projekty ho nemôžu predbehnúť. Ak službu Prvé miesto využíva viac projektov, ich poradie bude určené podľa času aktivácie služby. Projekty, ktoré službu využili neskôr, budú umiestnené prvú pozíciu.

Cenník spoplatnených doplnkových služieb aktivovaných cez SMS

Ceny doplnkových služieb sa odvíjajú od počtu odoslaných SMS. Pre aktiváciu doplnkových služieb môžete poslať neobmedzený počet SMS správ. Ceny sú uvádzané s DPH.

Cena topovania cez SMS

Cena za 1 SMS je vždy 5,00 EUR. (ceny sú uvedené s 20% DPH)

Platnosť Počet odoslaných SMS Celková cena spätných SMS
7dní 1 x SMS 5,00 EUR
14dní 2 x SMS 10,00 EUR
21dní 3 x SMS 15,00 EUR
28dní 4 x SMS 20,00 EUR
35dní 5 x SMS 25,00 EUR
42dní 6 x SMS 30,00 EUR
49dní 7 x SMS 35,00 EUR
Cena zvýraznenia cez SMS

Cena za 1 SMS je vždy 2,50 EUR. (ceny sú uvedené s 20% DPH)

Platnosť Počet odoslaných SMS Celková cena spätných SMS
7dní 1 x SMS 2,50 EUR
14dní 2 x SMS 5,00 EUR
21dní 3 x SMS 7,50 EUR
28dní 4 x SMS 10,00 EUR
35dní 5 x SMS 12,50 EUR
42dní 6 x SMS 15,00 EUR
49dní 7 x SMS 17,50 EUR

Aktiváciu doplnkových služieb podporujú operátori: Orange Slovensko, T-Mobile Slovensko a Telefónica O2 Slovakia). Tento spôsob platby sprostredkuje A SMS s.r.o., Šuleková 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35 830 387, IČ DPH: SK2020247570, zapísaná v OR Okresného súdu v Bratislava I, odd. Sro, vl. č. 25950/B.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás kontaktujte na e-mailovej adrese kontakt ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk.