Magazín o bývaní a novinkách zo sveta realít | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zaujímavosti a novinky zo sveta bývania

Sympatická radovka na martinskom sídlisku s dostatkom súkromia

Sympatická radovka na martinskom sídlisku s dostatkom súkromia

Spomedzi rôznych foriem rezidenčných nehnuteľností sa k tým najžiadanejším zaraďujú samostatne stojace rodinné domy. Pre mestá sa však vzhľadom na mnohé aktuálne problémy javí ako výhodnejšia radová organizácia objektov. Zastavané územie dosahuje väčšiu hustotu a pôda i súvisiaca infraštruktúra sa využívajú hospodárnejšie, pričom paradoxne, v porovnaní s voľne umiestnenými stavbami, prinášajú častokrát lepšiu úroveň súkromia.

...

Rady, tipy, inšpirácie

Ako vybaviť prechodný pobyt?

Ako vybaviť prechodný pobyt?

Odchod na vysokú školu, sťahovanie za prácou či dočasná zmena pôsobiska, to sú len niektoré z dôvodov využívania prechodného pobytu. Nech je dôvod akýkoľvek, občana meniaceho bývanie čaká prihlásenie na prechodný pobyt a všetky úradné kroky, ktoré sa s týmto úkonom spájajú.

...

Zaujímavosti zo sveta realít

Novinky z realitného trhu

Október bol lepší, november to nepotiahne, hovoria realitní odborníci

Október bol lepší, november to nepotiahne, hovoria realitní odborníci

Index realitného zdravia sa v októbri zlepšil o 7 stotín na 2,57, avšak prognóza na november 2,65 avizuje spomalenie realitného trhu.

Októbrový Index realitného zdravia trochu vybočil zo štvormesačného intervalu (2,64 - 2,67) a dosiahol zlepšenie na 2,57. Táto hodnota, ktorá vyjadruje vývoj na trhu známkou od 1 do 5, kde 5 je najhoršie hodnotenie, sa blíži k najlepšej tohtoročnej známke 2,54, dosiahnutej v máji. „Aj keď je to momentálne pozitívne,...
Bratislava sa rozrastá, nová štvrť láka viacerými výhodami

Bratislava sa rozrastá, nová štvrť láka viacerými výhodami

Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove!

Nájsť ideálne bývanie je náročná úloha, či už hľadáte nový domov pre seba alebo svoju mladú rodinu. Základnými požiadavkami bývajú blízkosť do centra, rozumná cena a dostatok zelene. Projekt Nový Ružinov spĺňa všetky tieto kritéria, aby ste si mohli povedať, že tu je radosť žiť! Žiadna betónová džungľa, ale útulné miesto pre ...
Po letnom útlme ceny bytov opäť rástli, podpisuje sa na nich aj inflácia

Po letnom útlme ceny bytov opäť rástli, podpisuje sa na nich aj inflácia

Dlhé roky sme boli zvyknutí, že najintenzívnejšie tempo rastu cien bytov na Slovensku patrilo vždy hlavnému mestu, tento rok však búra štandardy. Potvrdzujú to údaje z aplikácie Trhové reporty realitného portálu Nehnuteľnosti.sk aj v treťom štvrťroku 2021, kde sa kvartálnymi skokanmi stali Košice a Trnava.

Jeseň priniesla na slovenský realitný trh ďalší vzostup cien nehnuteľností. Je v ňom cítiť už aj rastúcu infláciu, ale hlavné dôvody tohto tren...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame

Vybrané z našej inzercie

Chcete článok v Magazíne?

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky PR článku alebo dodatočné informácie.

Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon