M. Falešníka, Prievidza, okres Prievidza
330 €/mes.
7,33 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
45 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2021
Tehlová
Energetický certifikát:
B
K dispozícii od:
22.12.2025
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Zastavaná plocha:
45 m²
Orientácia:
Západná
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
e-Škola
Átriová, 971 01, Prievidza
39 m
Materská škola Štvorlístok
J. Matúšku, 971 01, Prievidza
729 m
Diamonds - súkromná základná umelecká škola
E. M. Šoltésovej, 971 01, Prievidza
765 m
Detašované pracovisko Fakulty riadenia a informatiky
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
793 m
Piaristická spojená škola Františka Hanáka
A. Hlinku, 971 01, Prievidza
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
LARES reality s.r.o.
G. Švéniho 3C
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ľubica Ertlová
LARES reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností