Hagarova, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
40 000 €
2 105,26 €/m²
+ sprostredkovateľská provízia 1.500,- €
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
19 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
19 m²
Voda:
Nedostupné
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií
Kadnárova, 831 52, Bratislava
348 m
Bystrá škôlka
Malokrasňanská, 831 54, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+194
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
LIONREAL, s.r.o.
Nezábudková 812/54
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Janka Kasalová
LIONREAL, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností