Vajanského, Trnava, okres Trnava
35 000 €
1 944,44 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
18 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1972
Panelová
Energetický certifikát:
D
Zastavaná plocha:
18 m²
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Vajanského, 917 01, Trnava
69 m
Pablo – Súkromná základná umelecká škola
Hlavná, 917 01, Trnava
138 m
Hodžova
Hodžova, 917 01, Trnava
373 m
Základná škola s materskou školou Angely Merici
Halenárska, 917 01, Trnava
478 m
Stredná priemyselná škola dopravná
Študentská, 917 01, Trnava
492 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09053 ...
Ivan Hrnčiar
PAKTIV, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností