Ovocinár, Stupava, okres Malacky
125 000 €
321,34 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
389 m²
Plocha pozemku:
389 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
10 m
Dĺžka pozemku:
40 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Borinka, Pri kapličke
1108, 900 32, Borinka
1.1 km
Borinka, Pri kapličke
1108, 900 32, Borinka
1.2 km
Marianka, Stupavská
Karpatská, 900 33, Bratislava
1.3 km
Marianka, Stupavská
Karpatská, 900 33, Bratislava
1.3 km
Borinka, Píla
1108, 900 32, Borinka
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
RK ANNA, s.r.o.
Velehradská 28
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Marian Polák
RK ANNA, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností