Prielohy, Žilina, okres Žilina
1 666 €/mes.
13,54 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
123 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1
Rok výstavby:
1990 - 2009
Montovaná
Energetický certifikát:
nie je
Rok kolaudácie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ
Limbová, 010 07, Žilina
281 m
Súkromná základná škola
Centrálna, 010 01, Žilina
793 m
Základná škola s materskou školou
Na stanicu, 01009, Žilina
1.3 km
Základná škola s materskou školou
Na stanicu, 010 09, Žilina
1.3 km
Materská škola
Stavbárska, 010 01, Žilina
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09037 ...
Ing. Ján Ratulovský
METER ŠTVORCOVÝ ©
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností