Čičky-majer, Košice-Západ, okres Košice II
199 900 €
155,93 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 282 m²
Plocha pozemku:
1 282 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
23 m
Dĺžka pozemku:
59 m
Terén pozemku:
Rovinatý
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
S Láskou
Považská, 040 11, Košice
549 m
Súkromá základná škola Slobody, pavilón D
Popradská, 040 11, Košice
641 m
Základná škola Bernolákova 16
Bernolákova, 040 11, Košice
671 m
Fakulta verejnej správy UPJŠ
Popradská, 040 11, Košice
757 m
Základná škola sv. Cyrila a Metoda
Narcisová, 040 11, Košice
758 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09083 ...
Zobraziť číslo
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 73
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09083 ...
Ing. Jozef Halapin
Winners Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností