Revolučná, Budmerice, okres Pezinok
145 000 €
173,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
834 m²
Plocha pozemku:
834 m²
Šírka pozemku:
13,5 m
Terén pozemku:
Prevažne rovinatý
Pripravenosť k výstavbe:
Predbežný súhlas
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Budmerice, Potraviny
Juraja Holčeka, 900 86, Budmerice
319 m
Budmerice, Potraviny
Juraja Holčeka, 900 86, Budmerice
319 m
Budmerice, Podhájska
Juraja Holčeka, 900 86, Budmerice
338 m
Budmerice, Podhájska
1090, 900 86, Budmerice
370 m
Budmerice, Družstvo
1090, 900 86, Budmerice
707 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+32
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátySorbická .
Omnireal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností