Madonna sa vracia do Kalifornie, kúpila mega dom pre svojich šesť detí | Nehnuteľnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Madonna sa vracia do Kalifornie, kúpila mega dom pre svojich šesť detí

Madonna sa vracia do Kalifornie, kúpila mega dom pre svojich šesť detí

Po desiatich rokoch poletovania medzi New Yorkom, Hamptons a portugalským Lisabonom sa Madonna (62) rozhodla opäť usídliť v Los Angeles. Keďže jej domácnosť je veľmi početná, vybrala si obrovské sídlo v stráženej komunite Hidden Hills, Los Angeles, a jeho majiteľovi, spevákovi, ktorý si hovorí The Weeknd, zaň zaplatila 19,3 milióna dolárov.

Zdroj: Realtor.com

Kráľovná popu a niekoľkonásobná držiteľka Grammy strávila v posledných rokoch väčšinu času v sídle z 18. storočia pri Lisabone a Veľkú noc oslávila na východnom pobreží v Hamptons. Minulý rok sa však uprostred pandémie rozhodla vrátiť do Mesta anjelov. Jej rozhodnutie môže mať niečo spoločné s životopisným filmom o jej živote, ktorý má režírovať a ktorý napísala spolu s Diablom Codym. Vyhla sa svojim bývalým nehnuteľnostiam v rušných štvrtiach a vybrala si dom amerického speváka The Weeknda v stráženej celebritnej enkláve.

Zdroj: Realtor.com

Autor hitov „Blinding Lights“ a „Save Your Tears“ kúpil túto modernú vilu čerstvo po kolaudácii v 2017 za 18,2 milióna dolárov a teraz ju ponúkal za 21 995 miliónov. „Material Girl“ stiahla cenu na 19,3 milióna a môže sa sťahovať. Musíme uznať, že to bol dobrý obchod. Špičková nehnuteľnosť s rozlohou takmer 1 300 m2, s hlavným domom so 7 spálňami a 9 kúpeľňami a hosťovským domom s 2 spálňami, za to určite stojí. Presvedčte sa sami.

Ak by vás zaujímalo, za koľko by ste mohli predať vašu nehnuteľnosť, vyskúšajte si ju oceniť v našej službe Oceňovanie nehnuteľností.

Zdroj: Realtor.com

Dom ponúka dostatok priestoru pre domácnosť priekopníckej divy, ktorá je pomerne rozrastená. Okrem jej šiestich detí sa v dome musí zmestiť aj sprievod asistentov, opatrovateliek a bezpečnostného personálu. Za bránou a príjazdovou cestou sa nachádza veľkorysé parkovisko a tiež garáž pre päť áut. Moderný luxus v čistých líniách pokračuje aj v interiéri – hneď vstupnou halou s dvojitou výškou.

Zdroj: Realtor.com

Galéria vedľa foyeru je dostatočne priestranná na to, aby bolo možné pod klenuté schodisko pohodlne umiestniť klavír pre deti.

Zdroj: Realtor.com

Formálna obývacia izba sa rozprestiera až do záhrady, zatiaľ čo formálna jedáleň obsahuje pútavú výbavu - vínnu miestnosť s vlastným LED osvetlením.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Kolosálna kuchyňa je nabitá kulinárskym zariadením prémiovej kvality a má nie jeden, ale rovno dva obrovské ostrovy s kamennými pultmi. Tie asi Madonna sama neobehá... S kuchyňou susedí raňajkový kútik a obrovská rodinná izba, s posuvnou sklenenou stenou, ktorá plynulo spája miestnosť s vyhrievanou lodžiou.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Okrem krídla pre zamestnancov, ktoré pozostáva z kuchyne a rodinnej izby, na hlavnom poschodí nájdete priestranný apartmán pre hostí, posilňovňu, mediálny salónik a kanceláriu s krbom z čierneho mramoru.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Hlavná spálňa zaberá na druhom poschodí celé krídlo a je vybavená krbom v leštenej kamennej stene medzi poličkami s LED osvetlením a súkromným balkónom s výhľadom na dvor. K dispozícii sú tiež dva veľké šatníky a luxusne zariadená kúpeľňa.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Medzi hlavnou budovou a vonkajším pavilónom s krbom a vonkajšou kuchyňou je veľká plocha zamatovo pokoseného trávnika, bazén a kúpeľ s nulovým okrajom.

Zdroj: Realtor.com

Zdroj: Realtor.com

Stodola pre kone bola prerobená na dodatočný flexibilný obytný priestor, zatiaľ čo garáž pre päť automobilov sa ľahko zdvojnásobí a môže slúžiť ako domáca diskotéka s prispôsobeným fialovým LED osvetlením.

Zdroj: Realtor.com

Na svahu za domom je umiestnená zatienená vyhliadková terasa pozdĺž seriózne veľkého basketbalového ihriska.

Zdroj: Realtor.com

 

Zdroj: dirt.com

Zdroj foto: Realtor.com, ASSOCIATED PRESS; Chris Pizzello/Invision/AP

 

Autor: Ingrid Kántorová

Diskusia

Podobné články

Čo čaká záujemcov o rodinný dom v Galante a jej okolí?

Čo čaká záujemcov o rodinný dom v Galante a jej okolí?

Zuzana by chcel nájsť pre seba a svojich synov dom v Galante. Momentálne žije v Seredi, kde má aj prácu. Hľadá dom, ktorý by už nemusela dokončovať. Ideálne je pre nich len sa nasťahovať. Rozpočet na svoju nehnuteľnosť má 170-tisíc eur. Oslovila tím Vlada Voštinára a nechala sa prekvapiť ich výberom. To, či si našla vhodné nové bývanie, uvidíte v nedeľu podvečer na JOJke.

...
Top 10 mostov sveta

Top 10 mostov sveta

Na Slovensku sa nám s mostami príliš nedarí, našťastie sa môžeme inšpirovať skvostnými konštrukciami zo zahraničia. Vybrali sme pre vás desať mostov, z ktorých každý má nálepku „naj“ v niektorej kategórii.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame