Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 94 608 inzerátov

WAU! Rekonštrukcia premenila bratislavský dvojizbák na nespoznanie!

  • Tlačiť
  • 28. 01. 2016
  • Zdieľaj na Facebooku 0

Aj nehnuteľnosti v pôvodnom stave môžu ožiť a plnohodnotne opäť poslúžiť na účel, pre ktorý vznikli. Kvalitné a pohodlné bývanie.

Projekt kompletnej rekonštrukcie dvojizbového bytu z dielne slovenských architektov MUUR je dôkazom, že rekonštruovať s chuťou, nápadom a vycibreným štýlom sa oplatí.

Návrh aj realizácia prešla rukami šikovných architektov, ktorí spoločne s majiteľom vybrali víťazný návrh ladený v teplých svetlých aj tmavých tónoch hnedej farby v kombinácii s bielou a štruktúrou dreva. Byt s rozlohou 55 m2 tak pôsobí vzdušne a a priestorne.

V celom byte bolo potrebné vyrovnať podlahu, ošetriť steny a vytvoriť koncept premeny, ktorá sa dotkla aj pôvodnej dispozície bytu. Odstránením nadbytočnej chodby počas realizácie tak získala nová kúpeľňa bytu viac priestoru pre pohodlie aj praktické vybavenie. Okrem vane disponuje aj sprchovým kútom, ktorý vďaka praktickému ušetreniu okupuje plochu pôvodnej kúpeľne.

Takto vyzeral byt v pôvodnom stave.

 

Praktickú jednoduchosť s dizajnérskym puncom cítiť aj z nábytku, ktorý je vyrobený na mieru a dôsledne ukrýva všetko, čo nepatrí očiam návštevníkov. Priestor jednoduchej, ale zato štýlovej kuchyne vyčleňuje dominantná linka s veľkorysou pracovnou doskou a moderným zariadením.

Okrem pohodlia a príjemnej atmosféry byt ponúka aj pekný výhľad na dominanty hlavného mesta, Bratislavský hrad, Televíznu vežu na Kamzíku či Slavín.

Rekonštrukcie pôvodných stavieb môžu so sebou prinášať aj nepríjemnosti a váhanie, ale v rukách odborníkov, ktorí porozumejú duši majiteľa, sa premenia na bývanie snov svetového formátu.

Obývacia izba spája oddychový priestor a jedálenský kút so skvelým výhľadom.

Kontrast tmavých a svetlých tónov opticky člení otvorený priestor na jeho jednotlivé funkčné časti.

WC je oddelené od kúpeľne. 

Štruktúra dreva dotvára príjemnú atmosféru kuchynskej linky.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk, MUUR

Fotografie: © MUUR

Najnovšie pridané inzeráty

Nehnutelnosti.sk na Facebooku