Na predaj stavebný pozemok 607m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
607 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č. 07 o rozlohe 607m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: • Pozemok č.: 07 • Výmera: 607 m² • Zastavanosť: max. 30 % • Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží • Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 97 120€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: • Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu • Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu • Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte • Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: • Priame napojenie na diaľničný obchvat D4R7 • Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína • Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce • Kolaudácia inžinierskych sietí: • 4. štvrťrok 2024 V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj 4 izbový rodinný dom 108m² s pozemkom 709m² Malý Chotár Oľdza, komfortne za 25min z BA po R7
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Rodinný dom
108.84 m²
Malý Chotár, Oľdza Spoločnosť ATOPS Development vám ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu ELI č. 44 Rodinný dom sa predáva v štádiu: Holodom Cena: 289 498€ (vrátane DPH) Novostavba Úžitková plocha: 108,84 m² Výmera pozemku: 709 m² Typ: 4-izbový (ELI) Stav: Voľný Dispozícia domu: • Zádverie: 7,19 m² • Chodba: 7,18 m² • WC: 2,00 m² • WC + kúpeľňa: 7,28 m² • Technická miestnosť: 2,13 m² • Kuchyňa + obývacia izba: 42,47 m² • Spálňa: 14,26 m² • Izba I: 12,84 m² • Izba II: 13,49 m² Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Priame napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce Kolaudácia inžinierskych sietí: Koniec roku 2025 V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie nás kontaktujte : +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk www.malychotar.sk/rodinne-domy/rodinny-dom-44/ www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj novostavba 4 izbový rodinný dom ALEX 103m² pozemok 627m² Malý Chotár Oľdza, komfortne za 25 min z Bratislavy po D4R7
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Rodinný dom
103.5 m²
Spoločnosť ATOPS Development vám ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu č.49 Lokalita: Oľdza - Malý Chotár Úžitková plocha: 103,51 m² Výmera pozemku: 627 m² Predáva sa v štádiu: Holodom Dostupnosť: voľný Cena: 257.500 € Dispozícia domu: • Zádverie: 4,73 m² • Chodba: 2,35 m² • WC: 2,15 m² • WC + kúpeľňa: 8,53 m² • Technická miestnosť: 2,86 m² • Kuchyňa + obývacia izba: 39,06 m² • Spálňa: 14,80 m² • Izba I: 14,63 m² • Izba II: 14,40 m² Stav a vybavenie: Dom sa predáva v štádiu rozostavaného rodinného domu, ktorý zahŕňa: • Základy, zvislé a strešné konštrukcie • Hydroizolácie a tepelné izolácie stien • Okná a vonkajšie dvere • Klampiarske výrobky • Príprava na vzduchotechniku, chladenie, tienenie, zdravotechniku a exteriér Za príplatok je možnosť dokúpiť interiérový a exteriérový štandard. Lokalita: Projekt Malý Chotár sa nachádza v pokojnej okrajovej časti obce Oľdza, len 30 minút od Bratislavy. Lokalita ponúka výbornú dostupnosť do hlavného mesta cez diaľničný privádzač D4R7 a napojenie na diaľnicu D2. V blízkosti sa nachádzajú mestá Senec, Trnava, Dunajská Streda a Šamorín. Okolie je ideálne pre milovníkov prírody, s cyklotrasami a možnosťami na rekreáciu pri Malom Dunaji. Kontakt: Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať: • E-mail: predaj@atops.sk • Telefón: +421 948 895 966 • Web: www.malychotar.sk www.malychotar.sk/rodinne-domy/rodinny-dom-49 www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj stavebný pozemok 617m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
617 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č.13 o rozlohe 617m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: Pozemok č.: 13 Výmera: 617 m² Zastavanosť: max. 30 % Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 98 720€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: V blízkosti napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj stavebný pozemok 621m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
621 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č.14 o rozlohe 621m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: Pozemok č.: 14 Výmera: 621 m² Zastavanosť: max. 30 % Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 99 360€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: V blízkosti napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj stavebný pozemok 617m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
617 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č.67 o rozlohe 617m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: Pozemok č.: 67 Výmera: 617 m² Zastavanosť: max. 30 % Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 98 720€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: V blízkosti napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj stavebný pozemok 614m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
614 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č.68 o rozlohe 614m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: Pozemok č.: 68 Výmera: 614 m² Zastavanosť: max. 30 % Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 98 240€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: V blízkosti napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj stavebný pozemok 610m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
610 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č.69 o rozlohe 610m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: Pozemok č.: 69 Výmera: 610 m² Zastavanosť: max. 30 % Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 97 600€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: V blízkosti napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Na predaj stavebný pozemok 603m² Malý Chotár - Oľdza iba 25 minút od Bratislavy
Oľdza (okres Dunajská Streda)
Pozemok pre rodinné domy
603 m²
Ponúkame vám výnimočnú príležitosť kúpy stavebného pozemku č.02 o rozlohe 603m2 v novovybudovanej lokalite Malý Chotár, ktorá sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Oľdza. Táto rozvojová zóna o rozlohe 5,85 ha je navrhnutá ako ideálne miesto pre rodinné bývanie v blízkosti prírody a s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a ďalších krajských miest. Základné informácie o pozemku: Pozemok č.: 02 Výmera: 603 m² Zastavanosť: max. 30 % Typ stavby: samostatne stojaci rodinný dom (1 bytová jednotka), možnosť 2 podlaží Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina Cena: 96 480€ (vrátane DPH) Lokalita, ktorá má budúcnosť: Tiché prostredie s výhľadmi na okolitú prírodu Široké ulice a zeleň sú súčasťou urbanistického konceptu Rezervovaný pozemok pre materskú školu priamo v projekte Cyklotrasy spájajúce obec s regiónom a smerom až do Budapešti Skvelá dostupnosť: V blízkosti napojenie na diaľničný obchvat D4R7 Rýchla dostupnosť do Bratislavy, Senca, Trnavy, Dunajskej Stredy či Šamorína Verejná doprava a cyklotrasy dostupné priamo z obce V prípade záujmu o termín obhliadky alebo pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. +421 948 895 966, predaj@atops.sk www.malychotar.sk/pozemky www.malychotar.sk www.atops.sk ATOPS Development s.r.o je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov, výstavby nehnuteľností. Už od roku 2011 vám prinášame pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych ale i aktívny život. To všetko s ohľadom na životné prostredie a ekológiu. V našom portfóliu nájdete bytové domy, rodinné domy, obchodné priestory i samostatné pozemky určené na výstavbu. Už v prípravnej fáze projektu navrhujeme ako zvýšiť kvalitu bývania a preto do lokalít vkladáme veľa zelene, parky, detské ihriská, športoviská, cyklotrasy, materské školy či obchodné prevádzky. Prinášame komplexné riešenia – od návrhu projektu cez realizáciu komunikácií a inžinierskych sietí až po samotnú výstavbu a následný predaj nehnuteľností. Sme hrdí na to, že na svojom konte máme celý rad úspešných projektov a množstvo spokojných klientov, ktorí u nás našli svoje nové bývanie.
Nádherný veľkorysý 4 izbový byt v štandarde na predaj – projekt Corvus, Malacky
Na Majeri, Malacky (okres Malacky)
4 izbový byt
147.78 m²
Tento krásny, svetlý byt v modernom štandarde ponúka dokonalý komfort a priestor pre pohodlné bývanie. Nachádza sa najvyššom podlaží v žiadanom projekte Corvus v Malackách, ktorý spája pokojné prostredie s výbornou dostupnosťou do centra aj prírody. Rozloha: Interiér: 147,78 m² Veľká terasa: 123,74 m² Celková plocha: 271,52 m² Čo tento byt ponúka? Priestranný, slnečný interiér s kvalitnými materiálmi Veľkorysá terasa s 123,74 m², ideálna na relax, grilovanie či rodinné posedenia Tichá lokalita v blízkosti zelene, no zároveň s rýchlym prístupom ku všetkým službám Skvelý štandard (kvalitné obklady a dlažbu, modernú sanitárnu techniku, parkety, interiérové dvere, podlahové vykurovanie, klimatizáciu, exteriérové elektrické žalúzie) – pripravený na okamžité bývanie Parkovanie: K bytu patria dve parkovacie státia, ktoré nie sú zahrnuté v cene bytu. Cena jedného parkovacieho státia je 7 000 €. K bytu prislúcha pivničná kobka PK.C.C4 o rozlohe 2,64 m². Cena pivničnej kobky: 3 950 € (nie je zahrnutá v cene bytu). Nezmeškajte svoju šancu bývať v jednom z najžiadanejších projektov v Malackách! Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky ma neváhajte kontaktovať.
Prémiový 3-izbový byt s obrovským exteriérom – 111 m², Malé Hliny - Modra
Trnavská, Modra (okres Pezinok)
3 izbový byt
72.43 m²
Atops development Vám ponúka 3-izbový presvetlený byt (10B3) v novostavbe. Byt je v prevedení nadštandard, pripravený na okamžité nasťahovanie. Výborná dispozícia bez strát priestoru, moderné prevedenie, klimatizácia, exteriérové elektrické žalúzie a veľkorysá zelená terasa 38,8 m² s hliníkovou bioklimatickou pergolou – ideálna kombinácia pre komfortné a štýlové bývanie. Čo získate: • Interiér: 72,43 m² • Exteriér: 38,80 m² • Spolu až 111,23 m² • 2 samostatné izby + veľká obývačka prepojená s kuchyňou • Byt je voľný – pripravený pre nového majiteľa Rozvrhnutie priestorov: • vstupná chodba – 11,26 m² • izba – 13,73 m² • kúpeľňa – 5,74 m² • samostatné WC – 1,57 m² • obývacia izba – 26,31 m² • izba – 13,83 m² Štandard, ktorý u konkurencie nedostanete: • Obklady, dlažby, sanita • Parkety a interiérové dvere • Klimatizácia v cene • Exteriérové elektrické žalúzie – súkromie aj tepelný komfort •. Bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere • Skolaudované 10/2023 Možnosť dokúpiť vlastné parkovacie státie za 5 000 € Lokalita: Moderné a pokojné bývanie v novej lokalite Malé Hliny – Modra ponúka ideálne spojenie prírody a mesta. Lokalita sa nachádza na okraji Modry, v blízkosti Malých Karpát – perfektné miesto na aktívny oddych, prechádzky či cyklistiku. Novovybudovaná štvrť je navrhnutá s dôrazom na komfort, zeleň a komunitný život – široké ulice, parkové plochy, detské ihrisko a plánované služby priamo v okolí. Bezpečné a tiché prostredie ocenia najmä rodiny a všetci, ktorí vyhľadávajú kvalitné bývanie mimo ruchu centra, pričom všetka občianska vybavenosť Modry je pohodlne dostupná. www,malehliny.sk www.atops.sk Cena a financovanie 239 000 € Odhadovaná mesačná splátka: 742 € (pri 70 % hypotéke, 3,4 % úroku a 30-ročnej splatnosti) Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom ATOPS Development s.r.o. ATOPS Development s.r.o. je skupina investično-realizačných spoločností, ktorá na trhu úspešne pôsobí v oblasti zhodnocovania pozemkov a výstavby nehnuteľností už od roku 2011. Našou prioritou je pretvárať neatraktívne plochy na kvalitné a plnohodnotné lokality určené na bývanie, oddych aj aktívny život, vždy s ohľadom na životné prostredie a ekológiu.
Objavte všetky naše služby
Nehnuteľnosti.sk prinášajú veľa užitočných služieb ako pre vlastníkov nehnuteľností, tak pre kupujúcich.