Informácie
Inzeráty Pobočky Makléri
AZ PROPERTY s.r.o.

AZ PROPERTY s.r.o.

AZ PROPERTY s.r.o. – Váš partner vo svete nehnuteľností

Na realitnom trhu pôsobíme už viac ako 15 rokov nepretržite s nezmeneným tímom, filozofiou, zásadami a nárokmi na najvyššiu kvalitu, ale aj s rovnakou vášňou k tomu, čo robíme, ako na začiatku. Za ten čas sme si vybudovali rôznorodú klientelu – od veľkých nadnárodných korporácií, cez developerské firmy, podnikateľov, až po drobných klientov, rodiny, jednotlivcov.

Zameriavame sa najmä na lokalitu Bratislavy a blízkeho okolia, dôverne poznáme a neustále pozorne sledujeme tunajší trh s nehnuteľnosťami, rozširujeme svoju ponuku, vzdelávame sa, nechávame sa pri našej práci inšpirovať trendmi a najnovšími poznatkami zo sveta.

Portfólio našich služieb je dnes komplexné:
Od predaja a prenájmu, hypotekárne poradenstvo až po oceňovanie nehnuteľností, zásadou našej práce je byť maximálne profesionálni a úspešní.

Uvedomujeme si, že predaj, kúpa nehnuteľnosti, či hľadanie nového domova je často jedna z najdôležitejších aj najnáročnejších životných situácií, a práve v týchto momentoch vám chceme zabezpečiť nielen perfektný biznis, ale aj, a predovšetkým vzájomný pocit dôveryhodnosti, spoľahlivosti, otvorenosti. Snažíme sa popri profesionalite vytvoriť atmosféru pokoja, odbremeniť Vás od čo najviac starostí, byť skrátka tými parťákmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

V tom nám pomáha aj fakt, že sme od založenia značky nemenný, stabilný tím:
Ťaháme za jeden povraz, máme jeden cieľ, spolu rastieme, zdokonaľujeme sa, rozumieme si, a chceme vždy rozumieť aj vám, vašim potrebám, požiadavkám a túžbam pri hľadaní tej správnej nehnuteľností, či vytváraní nového domova.
Sme radi, že sa nám darí nadväzovať s vami pevné, nadštandardné vzťahy, a preto sa k nám opätovne vraciate a rozširujete rodinu našich klientov. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, že máme radi to, čo robíme a každý klient je pre nás jedinečný, osobitý, iný.

Radi vás kedykoľvek privítame v našich útulných priestoroch v malebnom historickom a kultúrnom srdci Bratislavy na Panenskej ulici. Zastavte sa u nás, keď sa chcete poradiť, máte pochybnosti, ochotne vás zorientujeme v neprehľadnej džungli nehnuteľností, privítame s úsmevom, profesionalitou a šálkou voňavej kávy.
azproperty.sk

Sledujte más na facebooku: https://www.facebook.com/AzPropertyRealitnaAInvesticnaSpolocnost
Alebo naše videá na youtube:
http://www.youtube.com/channel/UC6fBXzKPr7SuFlCGNsreNgg

Kontaktné údaje
Zobraziť číslo telefónne číslo
Zobraziť email
Zobraziť web www.azproperty.sk
Napíšte nám
Navštívte nás
Panenská 7
811 04 Bratislava I - Staré Mesto
Otváracie hodiny
Pondelok:
zatvorené
Utorok:
zatvorené
Streda:
zatvorené
Štvrtok:
zatvorené
Piatok:
zatvorené
Sobota:
zatvorené
Nedeľa:
zatvorené