Kremnica (okres Žiar nad Hronom)
Chata, drevenica, zrub
123 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásnu poschodovú chatu v chatovej oblasti v Kremnici. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE • 2.poschodová chata (4. izby plus kuchyňa, technická miestnosť, povala) • Celková výmera pozemku: 1069 m² • Úžitková plocha chaty je 122,85m2, zastavaná plocha 147m2 DISPOZÍCIA Prízemie: • vstupná chodba tzv. zádverie s WC • technická miestnosť s umývadlom a kotlom • priestranná obývacia izba s krbom (tzv. slovenská izba) • z izby idú schody na 1.poschodie 1. poschodie: • vstupná chodba s úložným priestorom • kúpeľňa s WC a sprchovým kútom • priestranná plne zariadená obývacia izba • samostatná kuchyňa so zariadenou kuchynskou linkou, elektrickou rúrou a plynovým sporákom, stôl, stoličky, voľne stojaca chladnička s mrazničkou • terasa o rozlohe 10m2 s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu • na toto poschodie sa dostanete aj cez vonkajšie schodisko, kde je veľká terasa 2. poschodie: • dve samostatné izby na spanie vrátane postelí a úložného priestoru • balkón o rozlohe 3,5m2 • malá povala so vstupom z balkóna • vstup z 1.poschodia cez schody so zatváracími dverami v podlahe TECHNICKÝ STAV Chata prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2019: • plastové okná s bezpečnostným sklom • sedlová strecha • kúpeľňa s novým sprchovým kútom, obkladačkami, skrinkami, umývadlom, WC • kotol na peletky s diaľkovým ovládaním cez aplikáciu so zásobníkom na 4 dni • kúrenie v celej chate cez radiátory • elektrika – medené káble, vlastné merače priamo v chate • oceľová brána, oplotenie celého pozemku • chata je postavená z kvádrov a vnútorné priečky sú tehlové • nový zastrešený altánok so sedením cca 25m2 • na pozemku je miestnosť na náradie cca 12m2 • voda je mestská, odpady sú riešené veľkou žumpou VÝHODY CHATY • lokalita v intraviláne mesta Kremnica • dve loggie s pekným výhľadom do prírody • výborná dispozícia chaty so spoločenskou miestnosťou a krbom • rekonštrukcia vonkajšia aj vnútorná • kompletná občianska vybavenosť v dostupnosti pár kilometrov • veľký pozemok aj na športové vyžitie • nový zastrešený altánok so sedením vhodný na grilovačky • len jeden sused, umiestnenie chaty v lese • dobrá prístupnosť na chatu s časti po asfaltovej ceste a ceste so štrkovým podložím LOKALITA Chata sa nachádza v intraviláne krásneho banského mesta Kremnica. Kremnica je vzdialená od diaľnice 12km. Do Žiaru nad Hronom je to 18km, do Zvolena 34 km, do Martina 40km. V blízkosti Kremnice sú dve lyžiarske strediská a to Krahule (kde je aj geografický stred Európy) vzdialené len 9km a lyžiarske a bežkárske stredisko Skalka 10km, ktoré ponúka aj ferratu a krásne turistické zážitky. CENA 150 000 EUR V cene je zahrnutý kompletný právny servis. V prípade záujmu vám zabezpečíme aj nezávislé finančné poradenstvo. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky ma kontaktujte: Ing. Ivana Ladická 0905 345 057 Fotografie sú vlastníctvom realitnej kancelárie – ich kopírovanie je zakázané.
Agátová, Bratislava-Dúbravka (okres Bratislava IV)
Garáž
12 m²
Ponúkame na predaj priestranné vnútorné parkovacie miesto v garážovom dome na Agátovej ulici v Dúbravke. Parking sa nachádza na 1/3 podzemných podlaží. Prístup do garáží je zabezpečený kartou alebo značkou auta, priestory sú monitorované kamerovým záznamom a disponujú dvomi schodiskovými východmi s jedným výťahom, odsávaním CO2 a dymu, svetelnými senzormi a automatickými protipožiarnymi roletami. Výhodou je aj možnosť prenajímať parkovanie priamo po kúpe, nakoľko má stáleho nájomcu. Parkovacie miesto: Celková výmera: 12 m2 Lokalita: Ponuka sa nachádza v príjemnej lokalite obklopenej zeleňou, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti nájdete základné školy, materské školy, lekáreň, polikliniku, detské ihriská, poštu, potraviny, reštaurácie, odberné miesta Packeta, Tesco Express, Lidl, Billu, drogériu, lekárne, kultúrny dom a mnohé ďalšie, navyše úplne nová Nemocnica Bory a OC Bory sú vzdialené len 7 minút jazdy autom a dostupné aj mestskou hromadnou dopravou. V mestskej časti Dúbravka bola nedávno tiež kompletne zrekonštruovaná električková trať a priľahlé komunikácie, čím sa výrazne zlepšilo fungovanie MHD, ale aj zrýchlilo napojenie na mestský okruh a do centra mesta. Cena: na vyžiadanie Ing. Ivana Ladická – 0905 345 057 Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.
Spojené Arabské Emiráty
2 izbový byt
65 m²
Ponúkame vám investičné príležitosti v Dubaji!!!! Byty, suity a apartmány v slnečnom Dubaji s priamym leteckým spojením. Nehnuteľnosti majú od 45m2 do 200m2 podľa projektu. Projekty majú plné vybavenie vrátane bazénov, wellness, posilňovní, aktivít pre deti a iných zaujímavých ponúk. Projekty sú buď už dokončené alebo vo výstavbe. Financovanie je zaujímavé a je možnosť aj nerezidentskej hypotéky. Veľmi vhodné pre následný rýchly prenájom, o ktorý sa postará správca resp. naša spolupracujúca realitná spoločnosť. Návratnosť investície je vysoká a hlavne má to veľa výhod či už daňových alebo aj iných. Dubaj má veľký potenciál, rozmáhajúci sa trh s realitami a stále sa zvyšujúce ceny nehnuteľností, veľa možností strávenia chvíľ nielen v oddychu ale aj tých aktívnych. Neváhajte ma kontaktovať, mám skúsenosti s predajom a overenú spoluprácu v Dubaji, projektov je veľa a rýchlo sa vypredávajú. Teším sa na váš záujem a telefonát: Ing. Ivana Ladická 0905 345 057
Jašíkova, Bratislava-Ružinov (okres Bratislava II)
3 izbový byt
70 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 3. izbový byt na ulici Jašíková v mestskej časti Ružinov časť Pošeň. POPIS BYTU: - 3.izbový byt situovaný na 2. posch. z 8. - celková plocha bytu je 70 m2 - orientácia bytu na dve svetové strany V, Z - k bytu prislúcha pivnica DISPOZÍCIA BYTU: Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností. Na chodbe je zvlášť miestnosť vytvorená ako šatník. Kúpeľňa je murovaná s keramickými obkladmi, s vaňou, a dvoma umývadlami. Toaleta je z kúpeľne ako separátna miestnosť. Kuchyňa je samostatná miestnosť, ktorá je zariadená staršou kuchynskou linkou. Z kuchyne sa ide na balkón, ktorý je zasklený a dané presklenie sa dá otvárať. Obývačka je priestranná miestnosť, z ktorej sa vchádza do kuchyne. Dve samostatné izby sú vhodné ako spálne a sú takmer identické, majú vchod z chodby. Orientácia spální je na východnú stranu. TECHNICKÝ STAV BYTU: Byt je staršej rekonštrukcie z roku 2000. Elektrické rozvody boli menené za nové. Kolaudácia bytového domu bola okolo roku 1989-90. Byt má pôvodné okná. Podlahy sú plávajúce vo všetkých miestnostiach a v kúpeľni, toalete a kuchyni je dlažba. VÝHODY: - byt je kúpou ihneď k dispozícii na bývanie - byt si môžete zrekonštruovať na mieru podľa vlastných predstáv - byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Ružinova - Pošeň - bytový dom prešiel rekonštrukciou vrátane výmeny elektriky a rozvodov - príjemné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou - dobré susedské vzťahy - parkovacia politika - vlastníctvo je osobné bez ťarchy - tiché prostredie plné parkov a stromov LOKALITA: Bytový dom je umiestnený v tichej lokalite mestskej časti Ružinova na Pošni, kde je veľa zelene a kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú škôlky, školy, športoviská, notár, zdravotné stredisko, kostol, detské ihriská, športové haly, kaviarne, reštaurácie, potraviny, obchody, banky, nemocnica, poliklinika, kultúrne stredisko, mestský úrad, pošta a iné. Veľmi dobrá dostupnosť MHD do centra, na železničnú alebo autobusovú stanicu a na diaľnicu. ODPORÚČANIE MAKLÉRA: Byt odporúčam vzhľadom k jeho polohe a veľkom dopyte po tejto tichej lokalite plnej občianskej vybavenosti k nasťahovaniu pre rodiny ale aj jednotlivcov. CENA: 259 900 EUR V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a bezpečnosť obchodu je garantovaná autorizovanými zmluvami prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie – vypracovanie zmluvnej dokumentácie, autorizácia zmlúv, podanie na kataster. V prípade záujmu zabezpečím nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy prostredníctvom úveru. Všetky informácie vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke. Pre obhliadky ma kontaktujte Ing. Ivana Ladická +421 905 345 057 Fotky sú vlastníctvom realitnej kancelárie, akékoľvek kopírovanie a používanie nie je povolené.
Kollárova, Turčianske Teplice (okres Turčianske Teplice)
2 izbový byt
54 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dva plne zariadené 2 .izbové apartmány v novom projekte v Turčianskych Tepliciach. POPIS: - 2.izbové apartmány situované na 3. posch. - úžitková plocha 1. apartmánu je 54,29 m2 s výhľadom na Z - úžitkové plocha 2. apartmánu je 54,46 m2 s výhľadom na V - loggia vo veľkosti 5,51m2 v oboch apartmánoch, pivnica 1,1m2 (1. apartmán)a 1,27m2(2. apartmán) DISPOZÍCIA: Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby s úložnými priestormi. Z chodby sa vchádza do priestrannej obývacej izby s kuchyňou. Kuchyňa je plne vybavená umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, kávovarom na kapsule a kompletným riadom. Kúpeľňa je murovaná s keramickými obkladmi, so sprchovým kútom, pračkou so sušičkou, skrinkou so zrkadlom a umývadlom. Toaleta je pri kúpeľni ako separátna miestnosť. Obývačka je priestranná s rozťahovacím gaučom, kreslom, TV, konferenčnými stolíkmi, kuchynským stolom a stoličkami a vychádza sa z nej na veľkú loggiu s krásnymi výhľadmi na hory. Spálňa je veľká s manželskou posteľou a dostatkom úložných priestorov. Zo spálne sa vychádza na loggiu. TECHNICKÝ STAV: Apartmány sú v novo skolaudovanom apartmánovom dome s plastovými oknami, plávajúcimi podlahami v každej miestnosti. Apartmány majú internetové pripojenie, nové rozvody vody, plynu a elektriky. Kúrenie je zabezpečené radiátormi s vlastným meračom. Apartmány sa nachádzajú v novo skolaudovanom projekte Galanda s novým výťahom a kamerovým systémom. Parkovanie je ku každému apartmánu jedno parkovacie miesto. VÝHODY: - apartmány sa nachádzajú v centre Turčianskych Teplíc v blízkosti Aquaparku a hotela Royal - tiché prostredie s výhľadom na hory a rieku - vchod je monitorovaný kamerami, má výťah - príjemné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou - parkovacie miesto a pivnica je v cene - kompletne vybavené apartmány - veľká loggia z dvoch miestností s pekným výhľadom na hory - bezstarostný prenájom - investičné apartmány vhodné na krátkodobý prenájom (správu zabezpečujú kúpele) alebo dlhodobý prenájom (o čo sa postará naša realitná kancelária) LOKALITA: Vhodná lokalita v centre Turčianskych Teplíc s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti apartmánov je aquapark, reštaurácie, banky, úrady, autobusová a vlaková stanica, kúpalisko, kúpele. Lokalita ponúka aj rýchlu dostupnosť na diaľnicu. V blízkosti je možnosť turistiky a lyžovania (kremnické a martinské vrchy) do Martina a do Kremnice sa pohodlne dostanete do 20minút. Okolie Turca ponúka cyklotrasy, turistiku a park v Turčianskych Tepliciach je vhodný na prechádzky. CENA: 150 000 EUR bez DPH (možnosť odpočtu) V prípade záujmu zabezpečím nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy prostredníctvom úveru. Všetky informácie vám rada poskytnem na tel. čísle +421 905 345 057 Fotky sú vlastníctvom realitnej kancelárie, akékoľvek kopírovanie a používanie je zakázané.
Jasovská, Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)
3 izbový byt
86 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj svetlý a veľmi dobre dispozične riešený 3-izbový byt v tichej a zelenej lokalite Petržalky, v blízkosti Draždiaka a novej električkovej trate. Byt je ideálny pre rodinu alebo pár, ktorí hľadajú komfortné bývanie s možnosťou úprav podľa vlastných predstáv. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE • 3-izbový byt, 8. poschodie z 12 • Celková výmera: 86 m² • Orientácia: Východ – Západ • 2 loggie, pivnica • Bytový dom je zateplený, má 2 nové výťahy a kamerový systém DISPOZÍCIA Byt má praktické a vzdušné riešenie: • vstupná chodba so vstupmi do všetkých miestností • samostatná kuchyňa so staršou kuchynskou linkou • priestranná obývacia izba s východom na loggiu • 2 nepriechodné spálne, jedna s loggiou • murovaná kúpeľňa s vaňou • samostatné WC TECHNICKÝ STAV Byt je v staršej, udržiavanej rekonštrukcie: • plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni a WC • nové rozvody vody, plynu, elektriky • pripojenie na internet • čistý a udržiavaný vchod s prístupom na čip VÝHODY BYTU • tichá lokalita v srdci Petržalky • dve priestranné loggie s pekným výhľadom • výborná dispozícia – možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv • kamerový systém a výťahy • kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti • bezproblémové parkovanie (parkovacia politika Petržalky) LOKALITA Byt sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Petržalky. V pešej dostupnosti je: • nová električková trať, MHD zastávky • Lidl, Terno, školy, škôlky, zdravotné stredisko, nemocnica Antolská, pošta, notár, banky • športoviská, posilňovne, ihriská pre deti • jazero Draždiak, dostihová dráha • rýchla dostupnosť na diaľnicu D1 a D2 CENA 222 900 € V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, kompletný právny servis (vypracovanie a autorizácia zmlúv, podanie na kataster). V prípade záujmu vám zabezpečíme aj nezávislé finančné poradenstvo. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky ma kontaktujte: Ing. Ivana Ladická 0905 345 057 Fotografie sú vlastníctvom realitnej kancelárie – ich kopírovanie je zakázané.
Školská, Turčianske Teplice (okres Turčianske Teplice)
3 izbový byt
98 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj 3 .izbový plne vybavený apartmán v novostavbe v centre Turčianskych Teplíc. POPIS: - 3.izbový plne vybavený apartmán situovaný na 1. posch. z 3 - celková plocha bytu je 98 m2 - orientácia bytu na východnú stranu - moderne vybavený s veľkou loggiou DISPOZÍCIA BYTU: Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby. Z chodby sa vchádza do kúpeľne a toalety. Kúpeľňa je murovaná s keramickými obkladmi, so sprchovým kútom, pračkou s umývačkou, skrinkou so zrkadlom a dvoma umývadlami. Toaleta je pri kúpeľni ako separátna miestnosť s umývadlom a skrinkou. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, ktorá je kompletne zariadená novou na mieru robenou kuchynskou linkou so sporákom s rúrou, zabudovaným digestorom, veľkou umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou. Pri kuchyni je miestnosť určená ako špajza. V obývačke je veľké loggia s výhľadom na martinské hory a do vnútrobloku, do ticha. V apartmáne sú dve samostatné spálne. Jedna spálňa má vstup na loggiu, posteľ, stôl so stoličkou a šatník. Druhá spálňa má veľkú manželskú posteľ, skrinku a televízor a veľký šatník. TECHNICKÝ STAV BYTU: Apartmán sa nachádza v novostavbe Rezidencia Opera, kolaudácia v roku 2024. Predáva sa plne zariadený. VÝHODY: - byt sa nachádza priamo v centre mesta, v najlepšej lokalite plnej ticha a prírody - výstup na loggiu z dvoch miestností a -ponúka nerušený pobyt na oddych - výťah a pivnica sú samozrejmosťou - príjemné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou - investičný apartmán vhodný na prenájom krátkodobý (správu zabezpečujú kúpele) alebo dlhodobý (o čo sa postará naša realitná kancelária) - parkovacie miesto k apartmánu v cene LOKALITA: Vhodná lokalita v centre Turčianskych Teplíc s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytu je ihrisko, školy, škôlky, reštaurácie, banky, úrady, autobusová a vlaková stanica, kúpalisko, aquapark a kúpele. Lokalita ponúka aj rýchlu dostupnosť na diaľnicu. V blízkosti je možnosť turistiky a lyžovania (kremnické a martinské vrchy) do Martina a do Kremnice sa pohodlne dostanete do 20minút. CENA: na vyžiadanie v RK V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie zmluvnej dokumentácie, overovanie podpisov do katastra. V prípade záujmu zabezpečím nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy prostredníctvom úveru. Všetky informácie vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke. Pre obhliadky ma kontaktujte Ing. Ivana Ladická 0905 345 057 Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom majiteľa. Fotky sú vlastníctvom realitnej kancelárie, akékoľvek kopírovanie a používanie je zakázané.
Kremnica (okres Žiar nad Hronom)
Rekreačný pozemok
5459 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľky Vám ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Pozemok sa nachádza na 3.parceliach, spolu plocha pozemku je 5459m2. Prístupová cesta k pozemku je z hlavnej cesty. Pri pozemku sú inžinierske siete - voda, elektrika, plyn. Pozemok sa nachádza v záhradkárskej oblasti s možnosťou stavby chaty alebo malého domčeka so súpisným číslom. V susedstve sa nachádza z jednej strany sused a inak je to konečný pozemok pri lese. Dá sa podľa požiadaviek klienta aj rozparcelovať. Kremnica je krásne banské mesto nachádzajúce sa v okrese Žiar nad Hronom na strednom Slovensku. V meste sa nachádza krásny kostol, ktorý je dominantou mesta, mincovňa a múzeum. Každoročne sa tu uskutočňujú podujatia ako sú Kremnické gagy (dni humoru a satiry) a Veľkonočné vajce (humor na snehu). Okolie Kremnice ponúka možnosť lyžovania v oblasti Skalky a Krahúľ (stred Európy) a na Skalke aj možnosť wellness oddychu a turistiky vrátane známej ferraty. Do Žiaru nad Hronom je 17km, do Martina cca 45km, do Zvolena 34km. Pre viac informácií, ako aj v prípade obhliadky nás neváhajte kontaktovať na čísle 0905 345 057.
Objavte všetky naše služby
Nehnuteľnosti.sk prinášajú veľa užitočných služieb ako pre vlastníkov nehnuteľností, tak pre kupujúcich.